App Store Google Play

В ОДА розповіли про віртуальні мандрівки Дніпропетровщиною

08.06.2017 12:40
В ОДА розповіли про віртуальні мандрівки Дніпропетровщиною

Сьогодні, 8 червня, у прес-центрі Дніпропетровської ОДА пройшла презентація обладнання для віртуальних подорожей заповідниками Дніпропетровщини. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Дмитро Зарубін, учасник проекту EcoInfo, розповів, що проект народився рік тому на Стратегічній сесії, яка проводилась у ОДА, і разом з командою Валентина Резніченка була розроблена модель показу даних, яка була б зрозуміла будь-якому охочому користувачу.

Обладнання – стільчик, що крутиться, та окуляри віртуальної реальності – є, за словами учасників проекту, «преміум-версією» і зовсім необов’язкові для подорожей заповідниками. Будь-хто може відвідати сайт ecoinfo.pro та відправитися у мандрівку за допомогою смартфону або комп’ютеру.

Такі віртуальні мандрівки наразі доступні у чотирьох локаціях: Дніпрово-Орільський заповідник, Хортиця, Голосіївський парк та пам’ятник природи Білокузьминовський. Планується створення мережі VR-мандрівок по всій країні. Також у майбутньому з’явиться режим аудіо-подорожі.

Кореспонденту Дніпрограду вдалося спробувати віртуальну мандрівку у Дніпро-Орільському заповіднику і насолодитися яскравими пейзажами. Завдяки тому, що заповідник знятий сферично, відчувається ефект повної присутності: можна роздивитися небо, траву, озера, стежки.

«Хлопці за три місяці досягли дуже значних результатів. Протягом півроку-року проект розростеться, покриє фактично усі області нашої держави», - розповів регіональний керівник програми EGAP, відповідальний за розробку і впровадження проектів Сергій Довгополий.

Руслан Стрілець, директор департаменту екології Дніпропетровської ОДА, наголосив, що у проекту EcoInfo ще дуже багато ідей і планів. Унікальність проекту в тому, що завдяки ньому можна оцінювати стан довкілля: стихійні звалища, рівень забруднення. До проекту долучаються ті, кому не байдуже і хто готовий допомогти.

Найближчим часом планується створення шару промислового туризму, який дозволить контролювати технологічний процес заводів і слідкувати за рівнем забруднення середовища. Будь-хто зможе «пролетіти» над промисловим об’єктом і роздивитися його.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


останні новини

Hoвини ПАРТНЕРІВ

Останнім часом все більше знецінюється результат вищої освіти в Україні. Після школи абітурієнти складають ЗНО і вступають до вишів, не тому, що бачать себе в тій чи іншій професії, а тому що “т...
Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...
Вихідними пройшов гучний фестиваль блогерів. Подія незвична, проводиться тільки у Дніпрі. Розпіарена, розрекламована - здається не було такої людини в місті, яка не знала, що до нас приїхали блогери....