App Store Google Play

В ОДА розповіли про віртуальні мандрівки Дніпропетровщиною

08.06.2017 12:40
В ОДА розповіли про віртуальні мандрівки Дніпропетровщиною

Сьогодні, 8 червня, у прес-центрі Дніпропетровської ОДА пройшла презентація обладнання для віртуальних подорожей заповідниками Дніпропетровщини. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Дмитро Зарубін, учасник проекту EcoInfo, розповів, що проект народився рік тому на Стратегічній сесії, яка проводилась у ОДА, і разом з командою Валентина Резніченка була розроблена модель показу даних, яка була б зрозуміла будь-якому охочому користувачу.

Обладнання – стільчик, що крутиться, та окуляри віртуальної реальності – є, за словами учасників проекту, «преміум-версією» і зовсім необов’язкові для подорожей заповідниками. Будь-хто може відвідати сайт ecoinfo.pro та відправитися у мандрівку за допомогою смартфону або комп’ютеру.

Такі віртуальні мандрівки наразі доступні у чотирьох локаціях: Дніпрово-Орільський заповідник, Хортиця, Голосіївський парк та пам’ятник природи Білокузьминовський. Планується створення мережі VR-мандрівок по всій країні. Також у майбутньому з’явиться режим аудіо-подорожі.

Кореспонденту Дніпрограду вдалося спробувати віртуальну мандрівку у Дніпро-Орільському заповіднику і насолодитися яскравими пейзажами. Завдяки тому, що заповідник знятий сферично, відчувається ефект повної присутності: можна роздивитися небо, траву, озера, стежки.

«Хлопці за три місяці досягли дуже значних результатів. Протягом півроку-року проект розростеться, покриє фактично усі області нашої держави», - розповів регіональний керівник програми EGAP, відповідальний за розробку і впровадження проектів Сергій Довгополий.

Руслан Стрілець, директор департаменту екології Дніпропетровської ОДА, наголосив, що у проекту EcoInfo ще дуже багато ідей і планів. Унікальність проекту в тому, що завдяки ньому можна оцінювати стан довкілля: стихійні звалища, рівень забруднення. До проекту долучаються ті, кому не байдуже і хто готовий допомогти.

Найближчим часом планується створення шару промислового туризму, який дозволить контролювати технологічний процес заводів і слідкувати за рівнем забруднення середовища. Будь-хто зможе «пролетіти» над промисловим об’єктом і роздивитися його.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...
Колись я вимкну телефон, відкладу всі справи і напишу велику розлогу статтю про два Дніпра...Коментарі під деякими новинами Дніпрограду наполегливо повертають до дійсності: саме це місто менше 10 рокі...