App Store Google Play

В ОДА розповіли про віртуальні мандрівки Дніпропетровщиною

8 Червня 12:40
В ОДА розповіли про віртуальні мандрівки Дніпропетровщиною

Сьогодні, 8 червня, у прес-центрі Дніпропетровської ОДА пройшла презентація обладнання для віртуальних подорожей заповідниками Дніпропетровщини. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Дмитро Зарубін, учасник проекту EcoInfo, розповів, що проект народився рік тому на Стратегічній сесії, яка проводилась у ОДА, і разом з командою Валентина Резніченка була розроблена модель показу даних, яка була б зрозуміла будь-якому охочому користувачу.

Обладнання – стільчик, що крутиться, та окуляри віртуальної реальності – є, за словами учасників проекту, «преміум-версією» і зовсім необов’язкові для подорожей заповідниками. Будь-хто може відвідати сайт ecoinfo.pro та відправитися у мандрівку за допомогою смартфону або комп’ютеру.

Такі віртуальні мандрівки наразі доступні у чотирьох локаціях: Дніпрово-Орільський заповідник, Хортиця, Голосіївський парк та пам’ятник природи Білокузьминовський. Планується створення мережі VR-мандрівок по всій країні. Також у майбутньому з’явиться режим аудіо-подорожі.

Кореспонденту Дніпрограду вдалося спробувати віртуальну мандрівку у Дніпро-Орільському заповіднику і насолодитися яскравими пейзажами. Завдяки тому, що заповідник знятий сферично, відчувається ефект повної присутності: можна роздивитися небо, траву, озера, стежки.

«Хлопці за три місяці досягли дуже значних результатів. Протягом півроку-року проект розростеться, покриє фактично усі області нашої держави», - розповів регіональний керівник програми EGAP, відповідальний за розробку і впровадження проектів Сергій Довгополий.

Руслан Стрілець, директор департаменту екології Дніпропетровської ОДА, наголосив, що у проекту EcoInfo ще дуже багато ідей і планів. Унікальність проекту в тому, що завдяки ньому можна оцінювати стан довкілля: стихійні звалища, рівень забруднення. До проекту долучаються ті, кому не байдуже і хто готовий допомогти.

Найближчим часом планується створення шару промислового туризму, який дозволить контролювати технологічний процес заводів і слідкувати за рівнем забруднення середовища. Будь-хто зможе «пролетіти» над промисловим об’єктом і роздивитися його.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Побачити все на власні очі

21-го листопада я дуже відносно цікавився студентським Майданом. До 30 листопада. І не підтримував дії радикальних груп на Грушевського. Поки сам не вирішив побачити усе на власні очі.Зараз я не підтр...
Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...
Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...
Максим Мірошниченко

Термінатор з Холодного Яру

Якби ми мали якийсь свій Голівуд, то ми б зняли супермегашпіонську драму про ось цього чоловіка. Юрій Горліс-"Горський". Почав служити в українському війську у 1918-го року, долучившись до антигетьман...