App Store Google Play

На Дніпропетровщині лікарні купують однакові препарати за різними цінами

8 Червня 20:30
На Дніпропетровщині лікарні купують однакові препарати за різними цінами

Сьогодні, 8 червня, з’явилися дані про те, що аптекарі продають ідентичні препарати медичним закладам за різною ціною. Про це повідомляє журналіст і засновник проекту «Наші грош» Юрій Ніколов, передає Дніпроград.

Моніторинг фармацевтичних закупівель у системі «Прозорро», який тривав з вересня 2016 по квітень 2017 року, проводився за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Згідно з результатами, популярний антибіотик Цефтріаксон лікарні Дніпра замовляли по ціні від 8,23 до 12,18 грн за ампулу. Найдорожчим він виявився в Стародобровільському психоневрологічному інтернаті, а також у Дніпропетровській дитячій міській клінічній лікарні № 5. За даними, головлікар лікарні Наталія Фоменкова задекларувала у 2016 році придбання новенького фольксвагену за 787 тис грн. При цьому її річна зарплата становила 98 тис грн, у чоловіка – 61 тис грн.

Морфін замовляли з розбігом цін від 24,61 до 60,40 грн. за одну ампулу. Найдешевший препарат був у тих угодах, де постачальником обирали приватне ТОВ «Укрфармгруп» Лілії Вівчарик та Валентини Іванової.

Середня ціна наркотика на Дніпропетровщині виявилась нижчою, ніж в Донецькій області, де препарат замовляли по ціні від 35 до 101 грн. Проте загальний рівень не відрізняється від Одеської та Сумської, в яких ціна коливається від 19,81 до 61,50 грн та від 9,75 до 71,69 грн відповідно.

Найбільша ціна на знеболювальне кетамін була зафіксована в угоді з обласним комунальним підприємством «Фармація» і становила 9,70 грн.

Як зазначається, ця ж «Фармація» відзначилась і найдешевшим кетаміном в угоді з Нікопольською центральною районною лікарнею – 4,18 грн. Таким чином, один і той самий постачальник укладає угоди з різними лікарнями з більш ніж двократною ціновою різницею.

Головлікарем обласного перинатального центру є Людмила Падалко, власниця житлового будинку у Дослідному вартістю 4,46 млн грн. Також вона володіє непродовольчим магазином і трьома квартирами у Дніпрі та має ще дві квартири у Криму.

З відкритих джерел відомо, що Людмила Падалко у 2002 році балотувалась до Верховної ради від «Жінок за майбутнє».  Її також називали особистим лікарем Юлії Тимошенко, адже її син, Геннадій Падалко, очолював Держінспекцію по контролю якості лікарських препаратів при уряді Тимошенко з 2008 року.

Більша частина закупівель зеленки складала 3,69 грн. Однак вісім комунальних лікарень вказали в угодах ціни від 4,37 грн.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Побачити все на власні очі

21-го листопада я дуже відносно цікавився студентським Майданом. До 30 листопада. І не підтримував дії радикальних груп на Грушевського. Поки сам не вирішив побачити усе на власні очі.Зараз я не підтр...
Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...
Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...
Максим Мірошниченко

Термінатор з Холодного Яру

Якби ми мали якийсь свій Голівуд, то ми б зняли супермегашпіонську драму про ось цього чоловіка. Юрій Горліс-"Горський". Почав служити в українському війську у 1918-го року, долучившись до антигетьман...