App Store Google Play

На Дніпропетровщині лікарні купують однакові препарати за різними цінами

08.06.2017 20:30
На Дніпропетровщині лікарні купують однакові препарати за різними цінами

Сьогодні, 8 червня, з’явилися дані про те, що аптекарі продають ідентичні препарати медичним закладам за різною ціною. Про це повідомляє журналіст і засновник проекту «Наші грош» Юрій Ніколов, передає Дніпроград.

Моніторинг фармацевтичних закупівель у системі «Прозорро», який тривав з вересня 2016 по квітень 2017 року, проводився за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Згідно з результатами, популярний антибіотик Цефтріаксон лікарні Дніпра замовляли по ціні від 8,23 до 12,18 грн за ампулу. Найдорожчим він виявився в Стародобровільському психоневрологічному інтернаті, а також у Дніпропетровській дитячій міській клінічній лікарні № 5. За даними, головлікар лікарні Наталія Фоменкова задекларувала у 2016 році придбання новенького фольксвагену за 787 тис грн. При цьому її річна зарплата становила 98 тис грн, у чоловіка – 61 тис грн.

Морфін замовляли з розбігом цін від 24,61 до 60,40 грн. за одну ампулу. Найдешевший препарат був у тих угодах, де постачальником обирали приватне ТОВ «Укрфармгруп» Лілії Вівчарик та Валентини Іванової.

Середня ціна наркотика на Дніпропетровщині виявилась нижчою, ніж в Донецькій області, де препарат замовляли по ціні від 35 до 101 грн. Проте загальний рівень не відрізняється від Одеської та Сумської, в яких ціна коливається від 19,81 до 61,50 грн та від 9,75 до 71,69 грн відповідно.

Найбільша ціна на знеболювальне кетамін була зафіксована в угоді з обласним комунальним підприємством «Фармація» і становила 9,70 грн.

Як зазначається, ця ж «Фармація» відзначилась і найдешевшим кетаміном в угоді з Нікопольською центральною районною лікарнею – 4,18 грн. Таким чином, один і той самий постачальник укладає угоди з різними лікарнями з більш ніж двократною ціновою різницею.

Головлікарем обласного перинатального центру є Людмила Падалко, власниця житлового будинку у Дослідному вартістю 4,46 млн грн. Також вона володіє непродовольчим магазином і трьома квартирами у Дніпрі та має ще дві квартири у Криму.

З відкритих джерел відомо, що Людмила Падалко у 2002 році балотувалась до Верховної ради від «Жінок за майбутнє».  Її також називали особистим лікарем Юлії Тимошенко, адже її син, Геннадій Падалко, очолював Держінспекцію по контролю якості лікарських препаратів при уряді Тимошенко з 2008 року.

Більша частина закупівель зеленки складала 3,69 грн. Однак вісім комунальних лікарень вказали в угодах ціни від 4,37 грн.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...
Колись я вимкну телефон, відкладу всі справи і напишу велику розлогу статтю про два Дніпра...Коментарі під деякими новинами Дніпрограду наполегливо повертають до дійсності: саме це місто менше 10 рокі...