App Store Google Play

Слідчі саботують розслідування справи "кам'янських таксистів"

07.06.2017 08:00
Слідчі саботують розслідування справи "кам'янських таксистів"

За заявою адвоката Михайла Навроцького Сергія Погосяна та на підставі ухвали слідчого судді слідчим Кам'янського відділу поліції нарешті порушено кримінальне провадження за ч. 4 ст. 296 КК України, за фактом нанесення тяжких тілесних пошкоджень Навроцькому М.П.

Про це на своїй сторінці в мережі Фейсбук написав Сергій Погосян зауваживши, що слідчі, при цьому, не поспішають всебічно та неупереджено розслідувати справу.

"Пам'ятаєте (я про швидкість), як наступного дня після внесення відомостей в ЄРДР, підозрюваного Навроцького М.П. зі зламаними пальцями та головою потягли на санкцію? Як швидко її розглянули та запхали його до в'язниці?", - нагадав адвокат.

А от інша справаза тією ж статтею не виклика такого ентузіазма у слідчих: пройшло вісім днів з дня порушення справи, проте підозру не вручено, на санкцію нікого не тягнуть, не проведено жодної слідчої дії, Навроцького навіть не визнано потерпілим.

Втім, Сергій Погосян переконаний, що справу вдасться зрушити з мертвої точки.

"А з боку нашого адвокатського об'єднання хочу впевнити, що ми доведемо цю справу до суду та обвинувального вироку!", - пообіцяв він.

Нагадаємо, що Михайла Навроцького затримали 22 травня. Правоохоронці були впевнені, що його провина - стовідсотково доведена. Пізніше було оприлюднено відео, яке засвідчує: охоронець відстрілювався, адже потрапив у засідку таксистів, що напали на нього з битками і холодною зброєю. При цьому Навроцький отримав численні забої, на які не було зауважено в ході попереднього розслідування.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...