App Store Google Play

Провокатори намагаються дискредитувати вище військове командування України, - ветеран

7 Червня 11:00
Провокатори намагаються  дискредитувати вище військове командування України, - ветеран

4 червня до провокаторів, які розміщують наклепи щодо вищого командування українських військ звернувся ветеран війни на Сході, а нині - інструктор КП "Патріот" Олександр Писаревський. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку бійця у Facebook.

Олександр Писаревський, більш відомий в соціальних мережах під псевдо Сігурд Сварт, закликав не розповсюджувати чутки про те, що в Збройних силах України налічується  450 генералів, тоді як в США -  лише 40.

«Такі побрехеньки називаються розповсюдження чуток з метою підірвати довіру до вищого командування військ», - зауважив колишній активіст Правого Сектора.

Як зазначається у офіційних джерелах, в сухопутних військах США нараховується 230 генералів, у військово-повітряних силах – 208, в морській піхоті – 60. Серед них є чотиризіркові генерали, 7 з яких у сухопутних військах, 9 - у ВПС, 2 - у корпусі морської піхоти. До цього переліку також додаються 6 адміралів. Отже, загалом, Збройні сили США складаються з 498 генералів і 6 адміралів. 

Сігурд Сварт зазначає, що за рішеннями Конгресу у 2015 році кількість генералів США була доведена до 896 осіб. З них у сухопутних військах - 319, у ВПС - 277, у корпусі морської піхоти - 83. Кількість адміралів сягає 217 осіб.

Стосовно Збройних сил України повідомляється, що за штатом має бути 152 генерали та адмірали. Насправді їх трохи більше сотні, 40 з яких отримали генеральські погони у ході війни.

 

 

Читайте також

Україна: круте піке

Україна: круте піке

28 Жовтня 14:15

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...
Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...
Максим Мірошниченко

Термінатор з Холодного Яру

Якби ми мали якийсь свій Голівуд, то ми б зняли супермегашпіонську драму про ось цього чоловіка. Юрій Горліс-"Горський". Почав служити в українському війську у 1918-го року, долучившись до антигетьман...
Ледь не щодня, читаючи в стрічці новини про ДТП за участю громадського транспорту, я вкотре впевнююся: корупція вбиває! У середньому щодня в автокатастрофах гинуть 16 людей і близько 90 травмуються. Д...