App Store Google Play

Провокатори намагаються дискредитувати вище військове командування України, - ветеран

07.06.2017 11:00
Провокатори намагаються  дискредитувати вище військове командування України, - ветеран

4 червня до провокаторів, які розміщують наклепи щодо вищого командування українських військ звернувся ветеран війни на Сході, а нині - інструктор КП "Патріот" Олександр Писаревський. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку бійця у Facebook.

Олександр Писаревський, більш відомий в соціальних мережах під псевдо Сігурд Сварт, закликав не розповсюджувати чутки про те, що в Збройних силах України налічується  450 генералів, тоді як в США -  лише 40.

«Такі побрехеньки називаються розповсюдження чуток з метою підірвати довіру до вищого командування військ», - зауважив колишній активіст Правого Сектора.

Як зазначається у офіційних джерелах, в сухопутних військах США нараховується 230 генералів, у військово-повітряних силах – 208, в морській піхоті – 60. Серед них є чотиризіркові генерали, 7 з яких у сухопутних військах, 9 - у ВПС, 2 - у корпусі морської піхоти. До цього переліку також додаються 6 адміралів. Отже, загалом, Збройні сили США складаються з 498 генералів і 6 адміралів. 

Сігурд Сварт зазначає, що за рішеннями Конгресу у 2015 році кількість генералів США була доведена до 896 осіб. З них у сухопутних військах - 319, у ВПС - 277, у корпусі морської піхоти - 83. Кількість адміралів сягає 217 осіб.

Стосовно Збройних сил України повідомляється, що за штатом має бути 152 генерали та адмірали. Насправді їх трохи більше сотні, 40 з яких отримали генеральські погони у ході війни.

 

 

Читайте також

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


останні новини

Hoвини ПАРТНЕРІВ

Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...
Підбиваючи підсумки святкування Нового року постає питання, невже тисячі українців ще не знають, що йде війна? Чи вони вирішили, що вона вже закінчилася? Чи це просто недалекість і нерозуміння якої шк...
Ось надумав ділитися зі своїми френдами та читачами інформацією щодо деяких особливостей контактної мережі дніпровського електротранспорту. На перший погляд ця тема здається нудною та нецікавою. Але н...