App Store Google Play

Провокатори намагаються дискредитувати вище військове командування України, - ветеран

07.06.2017 11:00
Провокатори намагаються  дискредитувати вище військове командування України, - ветеран

4 червня до провокаторів, які розміщують наклепи щодо вищого командування українських військ звернувся ветеран війни на Сході, а нині - інструктор КП "Патріот" Олександр Писаревський. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку бійця у Facebook.

Олександр Писаревський, більш відомий в соціальних мережах під псевдо Сігурд Сварт, закликав не розповсюджувати чутки про те, що в Збройних силах України налічується  450 генералів, тоді як в США -  лише 40.

«Такі побрехеньки називаються розповсюдження чуток з метою підірвати довіру до вищого командування військ», - зауважив колишній активіст Правого Сектора.

Як зазначається у офіційних джерелах, в сухопутних військах США нараховується 230 генералів, у військово-повітряних силах – 208, в морській піхоті – 60. Серед них є чотиризіркові генерали, 7 з яких у сухопутних військах, 9 - у ВПС, 2 - у корпусі морської піхоти. До цього переліку також додаються 6 адміралів. Отже, загалом, Збройні сили США складаються з 498 генералів і 6 адміралів. 

Сігурд Сварт зазначає, що за рішеннями Конгресу у 2015 році кількість генералів США була доведена до 896 осіб. З них у сухопутних військах - 319, у ВПС - 277, у корпусі морської піхоти - 83. Кількість адміралів сягає 217 осіб.

Стосовно Збройних сил України повідомляється, що за штатом має бути 152 генерали та адмірали. Насправді їх трохи більше сотні, 40 з яких отримали генеральські погони у ході війни.

 

 

Читайте також

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...
Ярема ГАЛАЙДА

Про акції і провокації

Вчора не зміг прийти на мітинг «Свободу полоненим», бо приїхав до міста лише сьогодні рано вранці.Але, дякувати Кирилл Дороленко, сьогодні акція продовжилась біля «парку ракет»...