App Store Google Play

Провокатори намагаються дискредитувати вище військове командування України, - ветеран

07.06.2017 11:00
Провокатори намагаються  дискредитувати вище військове командування України, - ветеран

4 червня до провокаторів, які розміщують наклепи щодо вищого командування українських військ звернувся ветеран війни на Сході, а нині - інструктор КП "Патріот" Олександр Писаревський. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку бійця у Facebook.

Олександр Писаревський, більш відомий в соціальних мережах під псевдо Сігурд Сварт, закликав не розповсюджувати чутки про те, що в Збройних силах України налічується  450 генералів, тоді як в США -  лише 40.

«Такі побрехеньки називаються розповсюдження чуток з метою підірвати довіру до вищого командування військ», - зауважив колишній активіст Правого Сектора.

Як зазначається у офіційних джерелах, в сухопутних військах США нараховується 230 генералів, у військово-повітряних силах – 208, в морській піхоті – 60. Серед них є чотиризіркові генерали, 7 з яких у сухопутних військах, 9 - у ВПС, 2 - у корпусі морської піхоти. До цього переліку також додаються 6 адміралів. Отже, загалом, Збройні сили США складаються з 498 генералів і 6 адміралів. 

Сігурд Сварт зазначає, що за рішеннями Конгресу у 2015 році кількість генералів США була доведена до 896 осіб. З них у сухопутних військах - 319, у ВПС - 277, у корпусі морської піхоти - 83. Кількість адміралів сягає 217 осіб.

Стосовно Збройних сил України повідомляється, що за штатом має бути 152 генерали та адмірали. Насправді їх трохи більше сотні, 40 з яких отримали генеральські погони у ході війни.

 

 

Читайте також

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...