App Store Google Play

Провокатори намагаються дискредитувати вище військове командування України, - ветеран

7 Червня 11:00
Провокатори намагаються  дискредитувати вище військове командування України, - ветеран

4 червня до провокаторів, які розміщують наклепи щодо вищого командування українських військ звернувся ветеран війни на Сході, а нині - інструктор КП "Патріот" Олександр Писаревський. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку бійця у Facebook.

Олександр Писаревський, більш відомий в соціальних мережах під псевдо Сігурд Сварт, закликав не розповсюджувати чутки про те, що в Збройних силах України налічується  450 генералів, тоді як в США -  лише 40.

«Такі побрехеньки називаються розповсюдження чуток з метою підірвати довіру до вищого командування військ», - зауважив колишній активіст Правого Сектора.

Як зазначається у офіційних джерелах, в сухопутних військах США нараховується 230 генералів, у військово-повітряних силах – 208, в морській піхоті – 60. Серед них є чотиризіркові генерали, 7 з яких у сухопутних військах, 9 - у ВПС, 2 - у корпусі морської піхоти. До цього переліку також додаються 6 адміралів. Отже, загалом, Збройні сили США складаються з 498 генералів і 6 адміралів. 

Сігурд Сварт зазначає, що за рішеннями Конгресу у 2015 році кількість генералів США була доведена до 896 осіб. З них у сухопутних військах - 319, у ВПС - 277, у корпусі морської піхоти - 83. Кількість адміралів сягає 217 осіб.

Стосовно Збройних сил України повідомляється, що за штатом має бути 152 генерали та адмірали. Насправді їх трохи більше сотні, 40 з яких отримали генеральські погони у ході війни.

 

 

Читайте такожHoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Вчера товарищ с гордостью показывал мне подготовленный к покраске кузов его будущей новой игрушки – мерседеса 70-х годов. Главным предметом его гордости было то, что кузов в семидесятых на завод...
Максим Мірошниченко

Зневага

Йшов додому пішки. Якийсь херовий та невдалий день видався. Потім вирішив поїхати у трамваї. Так і швидше і людей поруч буде мало. А в мене ж ще є привілей - УБД. Ця фігня робить мені розкішну насправ...
Водитель-наркоман на нелегальном маршруте. В 10:00 утра.Отвратительней всего в этой ситуации то, что этот маршрут работает уже полтора года. Получил от полиции десятки протоколов, несколько водителей...
Максим Мірошниченко

Нащадки слави Січових Стрільців

Дзвонить пан Юрій Фоменко, каже шо поки одні петлюрівці-дезертири сплять або чубляться в інтернеті, інші петлюрівці саджають на Соборній площі ялівець (можжевєльнік) біля пам'ятного хреста воякам...