App Store Google Play

Міжнародну трасу Дніпро-Запоріжжя капітально ремонтують вперше за 30 років

07.06.2017 09:40
Міжнародну трасу Дніпро-Запоріжжя капітально ремонтують вперше за 30 років

Голова Дніпро ОДА Валентин Резніченко повідомив про капітальний ремонт міжнародної траси Дніпро-Запоріжжя. Про це розповіли в прес-службі Дніпропетровської обласної державної адміністрації, передає Дніпроград.

Транспортну магістраль державного значення між Дніпром та Запоріжжям капітально ремонтують вперше за роки незалежності України. Як зазначається, також ремонт ведеться на трасах Дніпро-Кривий Ріг та Дніпро-Донецьк.

«Дніпропетровщина – лідер за темпами дорожнього будівництва в Україні. Переконані, зможемо відновити всю транспортну інфраструктуру області за кілька років. Сьогодні роботи ведуться не тільки на комунальних дорогах, а й на трасах міжнародного значення», – наголосив Валентин Резніченко.

Трасу Дніпро-Запоріжжя капітально не ремонтували з 80-х років минулого століття. При тому, що інтенсивність руху в цьому напрямку складає майже 12 тисяч автомобілів на добу, третя частина з них – вантажівки. Заступник начальника Служби автомобільних доріг з ремонту та утримання Іван Лебединський назвав суму, виділену з держбюджету на роботи. На сьогодні вона складає майже 71 мільйон гривень.

На трасі Дніпро-Запоріжжя техніка працює майже місяць. Наразі підрядники пройшли більше трьох кілометрів, усього планують відремонтувати 36 км. Водій Олександр із Дніпра радіє, що трасу Дніпро-Запоріжжя нарешті почали ремонтувати належним чином.

«Гарно, що нарешті гривня витрачається за призначенням. Сподіваюся, ми все-таки матимемо європейські дороги. Треба вчитися у наших закордонних друзів, як автошляхи ремонтувати та обслуговувати. Все у нас вийде», – вважає приватний підприємець Геннадій Надєїн, який часто їздить цією трасою у бізнесових справах.

У другому півріччі планують розпочати роботи ще на одній трасі державного значення – Дніпро-Нікополь.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...
Колись я вимкну телефон, відкладу всі справи і напишу велику розлогу статтю про два Дніпра...Коментарі під деякими новинами Дніпрограду наполегливо повертають до дійсності: саме це місто менше 10 рокі...