App Store Google Play

Міжнародну трасу Дніпро-Запоріжжя капітально ремонтують вперше за 30 років

7 Червня 09:40
Міжнародну трасу Дніпро-Запоріжжя капітально ремонтують вперше за 30 років

Голова Дніпро ОДА Валентин Резніченко повідомив про капітальний ремонт міжнародної траси Дніпро-Запоріжжя. Про це розповіли в прес-службі Дніпропетровської обласної державної адміністрації, передає Дніпроград.

Транспортну магістраль державного значення між Дніпром та Запоріжжям капітально ремонтують вперше за роки незалежності України. Як зазначається, також ремонт ведеться на трасах Дніпро-Кривий Ріг та Дніпро-Донецьк.

«Дніпропетровщина – лідер за темпами дорожнього будівництва в Україні. Переконані, зможемо відновити всю транспортну інфраструктуру області за кілька років. Сьогодні роботи ведуться не тільки на комунальних дорогах, а й на трасах міжнародного значення», – наголосив Валентин Резніченко.

Трасу Дніпро-Запоріжжя капітально не ремонтували з 80-х років минулого століття. При тому, що інтенсивність руху в цьому напрямку складає майже 12 тисяч автомобілів на добу, третя частина з них – вантажівки. Заступник начальника Служби автомобільних доріг з ремонту та утримання Іван Лебединський назвав суму, виділену з держбюджету на роботи. На сьогодні вона складає майже 71 мільйон гривень.

На трасі Дніпро-Запоріжжя техніка працює майже місяць. Наразі підрядники пройшли більше трьох кілометрів, усього планують відремонтувати 36 км. Водій Олександр із Дніпра радіє, що трасу Дніпро-Запоріжжя нарешті почали ремонтувати належним чином.

«Гарно, що нарешті гривня витрачається за призначенням. Сподіваюся, ми все-таки матимемо європейські дороги. Треба вчитися у наших закордонних друзів, як автошляхи ремонтувати та обслуговувати. Все у нас вийде», – вважає приватний підприємець Геннадій Надєїн, який часто їздить цією трасою у бізнесових справах.

У другому півріччі планують розпочати роботи ще на одній трасі державного значення – Дніпро-Нікополь.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Так заведено, що у дошкільному та шкільному віці дитини батьки вигадують додаткові заняття своєму нащадку і відводять на всілякі секції. Одразу після народження, зазвичай протягом року відбувається ці...
Максим Мірошниченко

Побачити все на власні очі

21-го листопада я дуже відносно цікавився студентським Майданом. До 30 листопада. І не підтримував дії радикальних груп на Грушевського. Поки сам не вирішив побачити усе на власні очі.Зараз я не підтр...
Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...
Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...