App Store Google Play

Грандіозна подія літа: у Дніпрі прогримить масштабний фестиваль блогерів

07.06.2017 15:40
Грандіозна подія літа: у Дніпрі прогримить масштабний фестиваль блогерів

16-18 червня у Дніпрі відбудеться масштабний фестиваль блогерів, на який з'їдуться найпопулярніші блогери з усієї країни. Про це під час прес-конференції в приміщенні міської ради Дніпра розповіли організатори заходу, повідомляє Дніпроград з місця подій.

Заступник міського голови Олександр Шикуленко анонсував перший в місті фестиваль блогерів, який не має аналогів в Україні. Він буде присвячений міжнародному дню блогерів, який відзначається 14 червня.

"Дніпровська міська рада позиціонує себе як сучасна та інноваційна влада. Сьогодні блогерство - це частина інформаційної культури, а інтернет-простір фактично формує суспільну думку. І ніяка інша сфера не має такого великого впливу на соціальний, культурний чи політичний погляд мешканців міста. Блогери ж відображають квінтесенцію тих чи інших думок, адже мають численну кількість підписників та фанатів. Також зазначу, що будь-яка прогресивна структура громадської влади, формуючи соціальну чи культурну політику, зобов'язана брати до уваги уваги сучасні тенденції", - зазначив Олександр Шикуленко. 

На фестиваль запрошені такі блогери як Роман Шрайк, Віктор Пузанов, Денис Казанський, Татуся Бо, Наташа Влащенко, Горький Лук, Павло Казарін, Роман Скрипін, Дмитро Томчук, Дмитро Дубілет, Віталій Чепинога та багато інших. Активну участь у фестивалі блогерів візьмуть чиновники і політики з Дніпра, зокрема — очільник міста Борис Філатов.

"Фестиваль блогерів - це неймовірний шанс заявити країні про себе, тобто про місто Дніпро. Тисячі людей, завдяки блогерам, дізнаються про життя міста, і не обов'язково з гарної сторони. Можливо хтось з них відзначить для себе позитивні якості Дніпра, а можливо й негативні, тим самим подасть ситуацію в місті зі сторони", - зазначив керівник Художньої ради при міському голові, заслужений діяч мистецтв України Григорій Гельфер.

Співорганізаторами фестивалю, окрім міської ради, виступають також представники Дніпропетровської обласної адміністрації. 

"Серед радників голови ДніпроОДА Валентина Резніченка троє блогерів, які є дуже популярними у соцмережі - це Юрій Голік, Дмитро Дубілет та Віктор Пузанов, вони також беруть участь у фестивалі на окремій панелі, локація якої є саме приміщення ДніпроОДА, під назвою "Інновації та економіка", - розповіла радник голова ДніпроОДА Ольга Горб.

Тож, фестиваль проходитиме протягом трьох днів та матиме сім тематичних дискусіних панелей. Перша локація відкриється 16 червня о 19:00 під стінами Музею українського живопису, 17 червня об 11:00 в приміщенні Дніпропетровської обласної адміністрації відбудеться ще одне спілкування з блогерами, цього ж дня в Музеї українського живопису з 13:00 по 16:00 пройдуть ще чотири дискутійні панелі, а вже 18 червня о 11:00 стартують останні обговорення та пройде закриття фестивалю.

"Панель - це умовна тема, яку обговорюють близько семи спікерів. На заході будуть дві панелі на політичну тематику - це "Україна і світ" та "Україна з середини". Також панелі на тему війни на Сході. Буде окремий майданчик для зустрічі з письменниками. У ДніпроОДА розташується панель "Інновації та економіка", а також матимемо декілько майданчиків з тематикою про суспільне життя країни загалом", - розповів позаштатний радник міського голови з питань культури Євген Гендін.

Зазначимо, участь у фестивалі безкоштовна, обговорення на майданчиках відбуватимуться у форматі дискусії, тож будь-хто із мешканців міста зможе задати запитання блогерам або ж висловити власну думку на ту чи іншу проблемну тему.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...
Підбиваючи підсумки святкування Нового року постає питання, невже тисячі українців ще не знають, що йде війна? Чи вони вирішили, що вона вже закінчилася? Чи це просто недалекість і нерозуміння якої шк...
Ось надумав ділитися зі своїми френдами та читачами інформацією щодо деяких особливостей контактної мережі дніпровського електротранспорту. На перший погляд ця тема здається нудною та нецікавою. Але н...