App Store Google Play

Грандіозна подія літа: у Дніпрі прогримить масштабний фестиваль блогерів

7 Червня 15:40
Грандіозна подія літа: у Дніпрі прогримить масштабний фестиваль блогерів

16-18 червня у Дніпрі відбудеться масштабний фестиваль блогерів, на який з'їдуться найпопулярніші блогери з усієї країни. Про це під час прес-конференції в приміщенні міської ради Дніпра розповіли організатори заходу, повідомляє Дніпроград з місця подій.

Заступник міського голови Олександр Шикуленко анонсував перший в місті фестиваль блогерів, який не має аналогів в Україні. Він буде присвячений міжнародному дню блогерів, який відзначається 14 червня.

"Дніпровська міська рада позиціонує себе як сучасна та інноваційна влада. Сьогодні блогерство - це частина інформаційної культури, а інтернет-простір фактично формує суспільну думку. І ніяка інша сфера не має такого великого впливу на соціальний, культурний чи політичний погляд мешканців міста. Блогери ж відображають квінтесенцію тих чи інших думок, адже мають численну кількість підписників та фанатів. Також зазначу, що будь-яка прогресивна структура громадської влади, формуючи соціальну чи культурну політику, зобов'язана брати до уваги уваги сучасні тенденції", - зазначив Олександр Шикуленко. 

На фестиваль запрошені такі блогери як Роман Шрайк, Віктор Пузанов, Денис Казанський, Татуся Бо, Наташа Влащенко, Горький Лук, Павло Казарін, Роман Скрипін, Дмитро Томчук, Дмитро Дубілет, Віталій Чепинога та багато інших. Активну участь у фестивалі блогерів візьмуть чиновники і політики з Дніпра, зокрема — очільник міста Борис Філатов.

"Фестиваль блогерів - це неймовірний шанс заявити країні про себе, тобто про місто Дніпро. Тисячі людей, завдяки блогерам, дізнаються про життя міста, і не обов'язково з гарної сторони. Можливо хтось з них відзначить для себе позитивні якості Дніпра, а можливо й негативні, тим самим подасть ситуацію в місті зі сторони", - зазначив керівник Художньої ради при міському голові, заслужений діяч мистецтв України Григорій Гельфер.

Співорганізаторами фестивалю, окрім міської ради, виступають також представники Дніпропетровської обласної адміністрації. 

"Серед радників голови ДніпроОДА Валентина Резніченка троє блогерів, які є дуже популярними у соцмережі - це Юрій Голік, Дмитро Дубілет та Віктор Пузанов, вони також беруть участь у фестивалі на окремій панелі, локація якої є саме приміщення ДніпроОДА, під назвою "Інновації та економіка", - розповіла радник голова ДніпроОДА Ольга Горб.

Тож, фестиваль проходитиме протягом трьох днів та матиме сім тематичних дискусіних панелей. Перша локація відкриється 16 червня о 19:00 під стінами Музею українського живопису, 17 червня об 11:00 в приміщенні Дніпропетровської обласної адміністрації відбудеться ще одне спілкування з блогерами, цього ж дня в Музеї українського живопису з 13:00 по 16:00 пройдуть ще чотири дискутійні панелі, а вже 18 червня о 11:00 стартують останні обговорення та пройде закриття фестивалю.

"Панель - це умовна тема, яку обговорюють близько семи спікерів. На заході будуть дві панелі на політичну тематику - це "Україна і світ" та "Україна з середини". Також панелі на тему війни на Сході. Буде окремий майданчик для зустрічі з письменниками. У ДніпроОДА розташується панель "Інновації та економіка", а також матимемо декілько майданчиків з тематикою про суспільне життя країни загалом", - розповів позаштатний радник міського голови з питань культури Євген Гендін.

Зазначимо, участь у фестивалі безкоштовна, обговорення на майданчиках відбуватимуться у форматі дискусії, тож будь-хто із мешканців міста зможе задати запитання блогерам або ж висловити власну думку на ту чи іншу проблемну тему.Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Вчера товарищ с гордостью показывал мне подготовленный к покраске кузов его будущей новой игрушки – мерседеса 70-х годов. Главным предметом его гордости было то, что кузов в семидесятых на завод...
Максим Мірошниченко

Зневага

Йшов додому пішки. Якийсь херовий та невдалий день видався. Потім вирішив поїхати у трамваї. Так і швидше і людей поруч буде мало. А в мене ж ще є привілей - УБД. Ця фігня робить мені розкішну насправ...
Водитель-наркоман на нелегальном маршруте. В 10:00 утра.Отвратительней всего в этой ситуации то, что этот маршрут работает уже полтора года. Получил от полиции десятки протоколов, несколько водителей...
Максим Мірошниченко

Нащадки слави Січових Стрільців

Дзвонить пан Юрій Фоменко, каже шо поки одні петлюрівці-дезертири сплять або чубляться в інтернеті, інші петлюрівці саджають на Соборній площі ялівець (можжевєльнік) біля пам'ятного хреста воякам...