App Store Google Play

У Дніпрі розпочався міський фестиваль сучасного мистецтва «Конструкція»

06.06.2017 17:00
У Дніпрі розпочався міський фестиваль сучасного мистецтва «Конструкція»

У Дніпрі за підтримки програми Бориса Філатова «Культурна столиця» офіційно відкрили фестиваль «Конструкція». Місто приймає захід уже вчетверте. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу міської ради. 

«Це – унікальний фестиваль, він нішевий, має свою історію. Ми живемо у великому місті, де люди працюють у різних жанрах. Найважливіше, що цей фестиваль – про місто. Це не просто виставки, воркшопи, інсталяції. Це – фестиваль про міський простір. У «Конструкції» є ідея, креатив, міжнародні партнери і програма «Культурна столиця». Тому він може і має відбуватися», – зазначив позаштатний радник міського голови з питань культури Євген Гендін.

Фестиваль відкрили виставкою відео-арту «(De) constructing Borders». На ній представлено 9 робіт ізраїльських митців, які у своїх стрічках піднімають актуальне питання кордонів.

«Ми дуже хотіли привезти ізраїльський відео-арт. Для міста – це перша така виставка, незважаючи на те, що тут досить велика єврейська діаспора. Відео-арт – дуже важливий напрям у сучасному мистецтві. Ізраїльські митці зробили значний внесок у його розвиток. В Ізраїлі дуже багато соціально-політичного мистецтва – це пов'язано з ситуацією в країні. Тому й виставка присвячена проблемам кордонів, їхнього руйнування та відновлення. Ми спробували відобразити різні точки зору», – каже куратор проекту «(De) constructing Borders» Марія Вейц.

Містяни також зможуть відвідати інсталяцію шведських медіа-художників «Off the Wall», показ колекції «Moving Pictures: відео-арт британських художників з Премії Джармена, Film Lоndon», аудіовізуальну виставку дослідження образу радянського митця OPEN/CLOSED, шість музичних концертів та багато іншого. Більш детально з програмою ви можете ознайомитися на сайті фестивалю «Конструкція».

«Конструкція» для нас – це можливість  побачити місто по-новому. Це фестиваль про Дніпро і для Дніпра, про знакові місця, про історії та легенди, які формують образ міста. Ми хочемо показати можливості окремих локацій і всього Дніпра, адже «Конструкція» приваблює не лише місцеву публіку, а й мешканців сусідніх міст, Києва. Ми розвиваємо туризм, підтримує місцевих художників, привозимо іноземців, які бачать місто вперше і потім розповідають про нього своїм друзям», – каже співорганізатор фестивалю Юлія Овчаренко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Останнім часом все більше знецінюється результат вищої освіти в Україні. Після школи абітурієнти складають ЗНО і вступають до вишів, не тому, що бачать себе в тій чи іншій професії, а тому що “т...
Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...
Вихідними пройшов гучний фестиваль блогерів. Подія незвична, проводиться тільки у Дніпрі. Розпіарена, розрекламована - здається не було такої людини в місті, яка не знала, що до нас приїхали блогери....