App Store Google Play

У Дніпрі підбили підсумки весняного призову

06.06.2017 13:20
У Дніпрі підбили підсумки весняного призову

Сьогодні, 6 червня, в прес-центрі ІА «Міст-Дніпро» підвели підсумки весняного призову на Дніпропетровщині. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення.

Учасник прес-конференції - військовий комісар Дніпропетровського військового комісаріату Олег Биличенко окреслив два основні питання. Вони стосувалися закінчення призову на строкову службу та призову офіцерів запасу.

Щодо першого - була зазначена кількість призовників, яка на даний час сягає 314 тисяч осіб. З них до Збройних сил України були направлені 1000 осіб, а до Національної Гвардії – 450. Призовників з вищою освітою нараховується 1426 особи, з середньою, які закінчили повних 9 класів, - 54.

«Зараз відбувається підготовка до весняного набору 2017 року, тому наприкінці червня особи, які потрапляють в категорію призовників, отримають повістки», - зазначив полковник. Він також звернув увагу на те, що повістка, в першу чергу, необхідна для визначення придатності для строкової служби.

Комісар наголосив, що призов офіцерів переслідує одну мету – поновити їх військові навички для створення резерву. Передбачається залучення осіб, які не досягли 43 років, закінчили військову кафедру та мають освітній ступінь бакалавра. Для них передбачені навчання лише у військових частинах Дніпропетровщини за спеціальностями помічників військового коменданта на залізниці, зв’язківців, танкістів, яких передбачено 2 особи.

Обсяг призову у Дніпропетровській області залучає 61 особу. Регулює справу Міністр оборони України наказом, виданим 5 травня 2017 року. Офіцери можуть бути направлені в АТО лише за власним бажанням на контрактній основі. При цьому їм гарантовано надаються чисельні пільги.

Проблема, яка сьогодні існує, полягає у перешкоджанні керівників підприємств, особливо приватних, здійснити офіцерам запасу свої призовні обов’язки. Як повідомляється, вони погрожують звільненням. Порушення законодавства призвело до закріплення за державними керівниками установ обов’язку щодо оповіщення призовників про надходження повістки.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...
Вихідними пройшов гучний фестиваль блогерів. Подія незвична, проводиться тільки у Дніпрі. Розпіарена, розрекламована - здається не було такої людини в місті, яка не знала, що до нас приїхали блогери....
ФейсБог - це не тільки світила політології, а ще й медицини!- Рік від року адепти і противники (навіть, поважні лікарі) не можуть дійти згоди щодо щеплення - у ХХІ столітті!- Смертність від комаря (ма...