App Store Google Play

У Дніпрі підбили підсумки весняного призову

6 Червня 13:20
У Дніпрі підбили підсумки весняного призову

Сьогодні, 6 червня, в прес-центрі ІА «Міст-Дніпро» підвели підсумки весняного призову на Дніпропетровщині. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення.

Учасник прес-конференції - військовий комісар Дніпропетровського військового комісаріату Олег Биличенко окреслив два основні питання. Вони стосувалися закінчення призову на строкову службу та призову офіцерів запасу.

Щодо першого - була зазначена кількість призовників, яка на даний час сягає 314 тисяч осіб. З них до Збройних сил України були направлені 1000 осіб, а до Національної Гвардії – 450. Призовників з вищою освітою нараховується 1426 особи, з середньою, які закінчили повних 9 класів, - 54.

«Зараз відбувається підготовка до весняного набору 2017 року, тому наприкінці червня особи, які потрапляють в категорію призовників, отримають повістки», - зазначив полковник. Він також звернув увагу на те, що повістка, в першу чергу, необхідна для визначення придатності для строкової служби.

Комісар наголосив, що призов офіцерів переслідує одну мету – поновити їх військові навички для створення резерву. Передбачається залучення осіб, які не досягли 43 років, закінчили військову кафедру та мають освітній ступінь бакалавра. Для них передбачені навчання лише у військових частинах Дніпропетровщини за спеціальностями помічників військового коменданта на залізниці, зв’язківців, танкістів, яких передбачено 2 особи.

Обсяг призову у Дніпропетровській області залучає 61 особу. Регулює справу Міністр оборони України наказом, виданим 5 травня 2017 року. Офіцери можуть бути направлені в АТО лише за власним бажанням на контрактній основі. При цьому їм гарантовано надаються чисельні пільги.

Проблема, яка сьогодні існує, полягає у перешкоджанні керівників підприємств, особливо приватних, здійснити офіцерам запасу свої призовні обов’язки. Як повідомляється, вони погрожують звільненням. Порушення законодавства призвело до закріплення за державними керівниками установ обов’язку щодо оповіщення призовників про надходження повістки.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...
Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...
Максим Мірошниченко

Термінатор з Холодного Яру

Якби ми мали якийсь свій Голівуд, то ми б зняли супермегашпіонську драму про ось цього чоловіка. Юрій Горліс-"Горський". Почав служити в українському війську у 1918-го року, долучившись до антигетьман...
Ледь не щодня, читаючи в стрічці новини про ДТП за участю громадського транспорту, я вкотре впевнююся: корупція вбиває! У середньому щодня в автокатастрофах гинуть 16 людей і близько 90 травмуються. Д...