App Store Google Play

На Дніпропетровщині відбудеться вишкіл Госпітальєрів

06.06.2017 13:00
На Дніпропетровщині відбудеться вишкіл Госпітальєрів

З 3 по 9 липня в Петропавлівському районі на Дніпропетровщині проходитиме вишкіл Госпітальєрів. Про це повідомила Командир батальйону "Госпітальєри" Яна Зінкевич.

Пройти вишкіл може будь-яка особа, яка впевнена в своїй фізичній витривалості, умінні адекватно та швидко реагувати в стресових ситуаціях і працювати в команді. При цьому медична освіта не є обов’язковим чинником, але є бажаною.

Вишкіл є платним і коштує 1500грн, ці кошти витрачаються на харчування, навчальне обладнання та інструменти, паливо та організаційні моменти.

"Наголошуємо, що є пільгові (повністю безкоштовні) та пільгові (частково платні) місця. Дане питання вирішується напряму під час запису на вишкіл.
Повністю безкоштовні місця надаються добровольцям, які нині воюють в добровольчих підрозділах (УДА, ПС та інші).
Частково платні місця (50% вартості - 750 грн) надаються військовослужбовцям (які на даний момент служать у АТО), волонтерам та капеланам", - повідомила Яна Зінкевич.

Тижневий вишкіл включає навчальний курс, фізичні тренування, реалістичні симуляції та екзамен. Після закінчення видається Сертифікат про успішне проходження курсу.

Для запису організатори просять телефонувати за номером 068 772 71 48.

Будь-які запитання можна задавати в особистих повідомленнях у відповідній групі.

Водночас, за словами Зінкевич, проходження вишколу не означає зарахування до Госпітальєрів. Для зарахування до батальйону необхідно пройти співбесіду з командиром та успішно пройти стажування спочатку на базі, а опісля - стажування на передовій в якості парамедика в парі з уже досвідченим Госпітальєром-лікарем.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Чим далі від нас віддаляється Майдан, Революція Гідності - тим менше тої самої гідності залишається у спілкуванні не лише політичних опонентів, а й колишніх побратимів, однодумців та соратників. Все м...
Після того, як з Криму було вивезено 200 тисяч чоловік, радянська влада розпочала і "детатаризацію". У три хвилі перейменували більше тисячі міст, містечок та сіл. Так в Криму замість ісконнорускіх на...
Яка перевага у трамвая перед іншим наземним громадським транспортом? Перевага в тім, що трамвай рухається окремою смугою позазагальним транспортним потоком, ну і можливо взимку простіше чистити проїзд...
В мільйонний раз спливає тема доріг у Дніпрі. Не те щоб я хотіла потролити мера, чи вкотре пожалітися. Я навіть не зрадофіл, мені не потрібно вкрутити лампочку у під’їзд чи прибрати гілку з двор...