App Store Google Play

На Дніпропетровщині відбудеться вишкіл Госпітальєрів

06.06.2017 13:00
На Дніпропетровщині відбудеться вишкіл Госпітальєрів

З 3 по 9 липня в Петропавлівському районі на Дніпропетровщині проходитиме вишкіл Госпітальєрів. Про це повідомила Командир батальйону "Госпітальєри" Яна Зінкевич.

Пройти вишкіл може будь-яка особа, яка впевнена в своїй фізичній витривалості, умінні адекватно та швидко реагувати в стресових ситуаціях і працювати в команді. При цьому медична освіта не є обов’язковим чинником, але є бажаною.

Вишкіл є платним і коштує 1500грн, ці кошти витрачаються на харчування, навчальне обладнання та інструменти, паливо та організаційні моменти.

"Наголошуємо, що є пільгові (повністю безкоштовні) та пільгові (частково платні) місця. Дане питання вирішується напряму під час запису на вишкіл.
Повністю безкоштовні місця надаються добровольцям, які нині воюють в добровольчих підрозділах (УДА, ПС та інші).
Частково платні місця (50% вартості - 750 грн) надаються військовослужбовцям (які на даний момент служать у АТО), волонтерам та капеланам", - повідомила Яна Зінкевич.

Тижневий вишкіл включає навчальний курс, фізичні тренування, реалістичні симуляції та екзамен. Після закінчення видається Сертифікат про успішне проходження курсу.

Для запису організатори просять телефонувати за номером 068 772 71 48.

Будь-які запитання можна задавати в особистих повідомленнях у відповідній групі.

Водночас, за словами Зінкевич, проходження вишколу не означає зарахування до Госпітальєрів. Для зарахування до батальйону необхідно пройти співбесіду з командиром та успішно пройти стажування спочатку на базі, а опісля - стажування на передовій в якості парамедика в парі з уже досвідченим Госпітальєром-лікарем.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...