App Store Google Play

На Дніпропетровщині відбудеться вишкіл Госпітальєрів

6 Червня 13:00
На Дніпропетровщині відбудеться вишкіл Госпітальєрів

З 3 по 9 липня в Петропавлівському районі на Дніпропетровщині проходитиме вишкіл Госпітальєрів. Про це повідомила Командир батальйону "Госпітальєри" Яна Зінкевич.

Пройти вишкіл може будь-яка особа, яка впевнена в своїй фізичній витривалості, умінні адекватно та швидко реагувати в стресових ситуаціях і працювати в команді. При цьому медична освіта не є обов’язковим чинником, але є бажаною.

Вишкіл є платним і коштує 1500грн, ці кошти витрачаються на харчування, навчальне обладнання та інструменти, паливо та організаційні моменти.

"Наголошуємо, що є пільгові (повністю безкоштовні) та пільгові (частково платні) місця. Дане питання вирішується напряму під час запису на вишкіл.
Повністю безкоштовні місця надаються добровольцям, які нині воюють в добровольчих підрозділах (УДА, ПС та інші).
Частково платні місця (50% вартості - 750 грн) надаються військовослужбовцям (які на даний момент служать у АТО), волонтерам та капеланам", - повідомила Яна Зінкевич.

Тижневий вишкіл включає навчальний курс, фізичні тренування, реалістичні симуляції та екзамен. Після закінчення видається Сертифікат про успішне проходження курсу.

Для запису організатори просять телефонувати за номером 068 772 71 48.

Будь-які запитання можна задавати в особистих повідомленнях у відповідній групі.

Водночас, за словами Зінкевич, проходження вишколу не означає зарахування до Госпітальєрів. Для зарахування до батальйону необхідно пройти співбесіду з командиром та успішно пройти стажування спочатку на базі, а опісля - стажування на передовій в якості парамедика в парі з уже досвідченим Госпітальєром-лікарем.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...
Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...
Максим Мірошниченко

Термінатор з Холодного Яру

Якби ми мали якийсь свій Голівуд, то ми б зняли супермегашпіонську драму про ось цього чоловіка. Юрій Горліс-"Горський". Почав служити в українському війську у 1918-го року, долучившись до антигетьман...
Ледь не щодня, читаючи в стрічці новини про ДТП за участю громадського транспорту, я вкотре впевнююся: корупція вбиває! У середньому щодня в автокатастрофах гинуть 16 людей і близько 90 травмуються. Д...