App Store Google Play

Львів, Дніпро та Маріуполь об’єднає «Музика вільних людей»

06.06.2017 08:30
Львів, Дніпро та Маріуполь об’єднає «Музика вільних людей»

Молодіжний академічний симфонічний оркестр «INSO-Львів» Львівської філармонії, в якому згуртовані талановиті музиканти з різних регіонів України, у рамках проекту «Схід і Захід разом» представить джаз-фольк проект «Музика свободи – музика вільних людей».  Концерт У Дніпрі відбуднться у Дніпрі 7 червня. Про це повідомляє Дніпроград з посилання на "День".

Організатори туру обіцяють професійний симбіоз людей, закоханих у джаз – солістів, оркестру та диригента.

Сольні партії виконуватимуть уродженець Одеси, який підкорив світову джазову сцену, піаніст і композитор, професор престижного Музичного коледжу Берклі (Бостон, США), почесний громадянин Німеччини – Вадим Неселовський, а також відома українська джазова співачка родом з Вірменії, композиторка, авторка віршів, учасниця провідних джазових проектів в Україні та за кордоном – Лаура Марті. Диригент – одна із найзатребуваніших оркестрових диригентів в Україні та за кордоном, заслужена артистка України Наталія Пономарчук (Дніпро). Про це «Дню» розповіла голова правління «INSO-Львів» Іоланта Пришляк.

У програмі – оркестрові аранжування та абсолютно нові твори, написані Вадимом Неселовським для «INSO-Львів», також – кілька композицій у стилі джаз-фольк від Лаури Марті. Зокрема, у сучасній обробці звучатиме пісня «Ніч яка місячна» на слова Михайла Старицького, понад століття вподобана українцями (і не тільки!) як народна.  

За словами Вадима Неселовського, написати музику і виконати її у супроводі симфонічного оркестру було його заповітною мрією. А мрії, як відомо, справджуваться!

«Цього року здійсниться і мрія оркестру «INSO-Львів» – зміцнити музичні та дружні зв’язки між сходом та заходом, поділитись позитивними емоціями, також – подарувати яскраві враження завдяки силі музики», – говорить Іоланта Пришляк. І додає, що музикантам дуже важливо  підтримати наших захисників і віддячити їм за щоденний подвиг, а ще – вкотре довести, що українці – єдині у прагненні до свободи та миру.

До слова: у Львові проект «Музика свободи – музика вільних людей» офіційно закриватиме XXXVI Міжнародний фестиваль музичного мистецтва «Віртуози».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Пройшлися нацгвардійці в Кривому Розі парадним маршом під ворожими прапорами. І знаходяться ті, хто їх захищає: «Ну вони ж - люди військові. Дали наказ - виконують!» Навіть коментуват...
Антон МОРОЗ

Синьо-жовта УРСР

За майже 30 років своєї юридичної незалежності Україна й досі не може зруйнувати радянський фундамент, на якому вона продовжує свої потуги стати прогресивною державою. Це стосується як і державних апа...
Юрій Фоменко

Йому було 33...

1983 рік. Хто знав тоді на Курганськім автозаводі, яка буде біографія їх чергового автобуса, виїхавшого з конвеєра на подвір’я підприємства? Хто знав? В степах понад Дніпром возив дітей у школу,...
Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...