App Store Google Play

Львів, Дніпро та Маріуполь об’єднає «Музика вільних людей»

6 Червня 08:30
Львів, Дніпро та Маріуполь об’єднає «Музика вільних людей»

Молодіжний академічний симфонічний оркестр «INSO-Львів» Львівської філармонії, в якому згуртовані талановиті музиканти з різних регіонів України, у рамках проекту «Схід і Захід разом» представить джаз-фольк проект «Музика свободи – музика вільних людей».  Концерт У Дніпрі відбуднться у Дніпрі 7 червня. Про це повідомляє Дніпроград з посилання на "День".

Організатори туру обіцяють професійний симбіоз людей, закоханих у джаз – солістів, оркестру та диригента.

Сольні партії виконуватимуть уродженець Одеси, який підкорив світову джазову сцену, піаніст і композитор, професор престижного Музичного коледжу Берклі (Бостон, США), почесний громадянин Німеччини – Вадим Неселовський, а також відома українська джазова співачка родом з Вірменії, композиторка, авторка віршів, учасниця провідних джазових проектів в Україні та за кордоном – Лаура Марті. Диригент – одна із найзатребуваніших оркестрових диригентів в Україні та за кордоном, заслужена артистка України Наталія Пономарчук (Дніпро). Про це «Дню» розповіла голова правління «INSO-Львів» Іоланта Пришляк.

У програмі – оркестрові аранжування та абсолютно нові твори, написані Вадимом Неселовським для «INSO-Львів», також – кілька композицій у стилі джаз-фольк від Лаури Марті. Зокрема, у сучасній обробці звучатиме пісня «Ніч яка місячна» на слова Михайла Старицького, понад століття вподобана українцями (і не тільки!) як народна.  

За словами Вадима Неселовського, написати музику і виконати її у супроводі симфонічного оркестру було його заповітною мрією. А мрії, як відомо, справджуваться!

«Цього року здійсниться і мрія оркестру «INSO-Львів» – зміцнити музичні та дружні зв’язки між сходом та заходом, поділитись позитивними емоціями, також – подарувати яскраві враження завдяки силі музики», – говорить Іоланта Пришляк. І додає, що музикантам дуже важливо  підтримати наших захисників і віддячити їм за щоденний подвиг, а ще – вкотре довести, що українці – єдині у прагненні до свободи та миру.

До слова: у Львові проект «Музика свободи – музика вільних людей» офіційно закриватиме XXXVI Міжнародний фестиваль музичного мистецтва «Віртуози».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Не лише початок, але й поворот

21 листопада - це не тільки початок Революції Гідності. У цей день у 1920-му році уряд УНР перейшов польський кордон і назавжди втратив територію. 12-тисячне військо та урядовці вірили у те, що продов...
Так заведено, що у дошкільному та шкільному віці дитини батьки вигадують додаткові заняття своєму нащадку і відводять на всілякі секції. Одразу після народження, зазвичай протягом року відбувається ці...
Максим Мірошниченко

Побачити все на власні очі

21-го листопада я дуже відносно цікавився студентським Майданом. До 30 листопада. І не підтримував дії радикальних груп на Грушевського. Поки сам не вирішив побачити усе на власні очі.Зараз я не підтр...
Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...