App Store Google Play

Спортивний комплекс «Трудові резерви» відкрито

05.06.2017 17:00
Спортивний комплекс «Трудові резерви» відкрито

Сьогодні, 5 червня, у Дніпрі відбулося відкриття стадіону «Трудові резерви», який знаходився на реконструкції. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця події.

Спортивний комплекс, який знаходився на дворічній реконструкції, відсьогодні функціонує в повній мірі. Першими в цьому змогли переконатись спортивні команди, які приймали участь в офіційному відкритті.

«Нам дуже подобається оновлений стадіон. Тут є все те, що ми хотіли», - розповіли юні учасники естафети.

Периметр поля зручно розділений на певні зони: для метання списа та метання ядра, бігові доріжки, майданчики з міні-футболу. Це забезпечує багатофункціональність стадіону і дозволяє командам одночасно займатися різними видами спорту. Пропускна здатність спортивного центру становитиме більше 500-600 дітей на годину.

З відкриттям стадіону, як і планувалося, працюватимуть секції боксу, настільного тенісу, важкої атлетики. Також тут передбачений тренажерний зал. Відновлений «Трудові резерви» стане першим легкоатлетичним стадіоном в Дніпропетровській області. Реконструкція стадіону дозволить проводити тут змагання рівня чемпіонатів України.

«Виховання здорового покоління - це один із пріоритетів роботи обласної ради. І будівництво сучасного стадіону є масштабною спортивною подією, що має важливе соціальне значення для  міста і для всієї області.   І обласна рада, депутатський корпус на цьому не зупиняться.  Будівництво та реконструкції стадіонів тривають  по всій області і в цьому році!», - підсумував голова облради Гліб Пригунов.

Але стадіон також планують зробити вільним для всіх бажаючих. Буде розроблений спеціальний графік, за яким будь-хто  зможе безкоштовно тренуватися на стадіоні.

Нагадаємо, що гроші на роботи були виділені із обласного бюджету та з держбюджету за ініціативи народного депутата Андрія Павелко. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Чим далі від нас віддаляється Майдан, Революція Гідності - тим менше тої самої гідності залишається у спілкуванні не лише політичних опонентів, а й колишніх побратимів, однодумців та соратників. Все м...
Після того, як з Криму було вивезено 200 тисяч чоловік, радянська влада розпочала і "детатаризацію". У три хвилі перейменували більше тисячі міст, містечок та сіл. Так в Криму замість ісконнорускіх на...
Яка перевага у трамвая перед іншим наземним громадським транспортом? Перевага в тім, що трамвай рухається окремою смугою позазагальним транспортним потоком, ну і можливо взимку простіше чистити проїзд...
В мільйонний раз спливає тема доріг у Дніпрі. Не те щоб я хотіла потролити мера, чи вкотре пожалітися. Я навіть не зрадофіл, мені не потрібно вкрутити лампочку у під’їзд чи прибрати гілку з двор...