App Store Google Play

Спортивний комплекс «Трудові резерви» відкрито

5 Червня 17:00
Спортивний комплекс «Трудові резерви» відкрито

Сьогодні, 5 червня, у Дніпрі відбулося відкриття стадіону «Трудові резерви», який знаходився на реконструкції. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця події.

Спортивний комплекс, який знаходився на дворічній реконструкції, відсьогодні функціонує в повній мірі. Першими в цьому змогли переконатись спортивні команди, які приймали участь в офіційному відкритті.

«Нам дуже подобається оновлений стадіон. Тут є все те, що ми хотіли», - розповіли юні учасники естафети.

Периметр поля зручно розділений на певні зони: для метання списа та метання ядра, бігові доріжки, майданчики з міні-футболу. Це забезпечує багатофункціональність стадіону і дозволяє командам одночасно займатися різними видами спорту. Пропускна здатність спортивного центру становитиме більше 500-600 дітей на годину.

З відкриттям стадіону, як і планувалося, працюватимуть секції боксу, настільного тенісу, важкої атлетики. Також тут передбачений тренажерний зал. Відновлений «Трудові резерви» стане першим легкоатлетичним стадіоном в Дніпропетровській області. Реконструкція стадіону дозволить проводити тут змагання рівня чемпіонатів України.

«Виховання здорового покоління - це один із пріоритетів роботи обласної ради. І будівництво сучасного стадіону є масштабною спортивною подією, що має важливе соціальне значення для  міста і для всієї області.   І обласна рада, депутатський корпус на цьому не зупиняться.  Будівництво та реконструкції стадіонів тривають  по всій області і в цьому році!», - підсумував голова облради Гліб Пригунов.

Але стадіон також планують зробити вільним для всіх бажаючих. Буде розроблений спеціальний графік, за яким будь-хто  зможе безкоштовно тренуватися на стадіоні.

Нагадаємо, що гроші на роботи були виділені із обласного бюджету та з держбюджету за ініціативи народного депутата Андрія Павелко. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...
Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...
Максим Мірошниченко

Термінатор з Холодного Яру

Якби ми мали якийсь свій Голівуд, то ми б зняли супермегашпіонську драму про ось цього чоловіка. Юрій Горліс-"Горський". Почав служити в українському війську у 1918-го року, долучившись до антигетьман...
Ледь не щодня, читаючи в стрічці новини про ДТП за участю громадського транспорту, я вкотре впевнююся: корупція вбиває! У середньому щодня в автокатастрофах гинуть 16 людей і близько 90 травмуються. Д...