App Store Google Play

Спортивний комплекс «Трудові резерви» відкрито

05.06.2017 17:00
Спортивний комплекс «Трудові резерви» відкрито

Сьогодні, 5 червня, у Дніпрі відбулося відкриття стадіону «Трудові резерви», який знаходився на реконструкції. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця події.

Спортивний комплекс, який знаходився на дворічній реконструкції, відсьогодні функціонує в повній мірі. Першими в цьому змогли переконатись спортивні команди, які приймали участь в офіційному відкритті.

«Нам дуже подобається оновлений стадіон. Тут є все те, що ми хотіли», - розповіли юні учасники естафети.

Периметр поля зручно розділений на певні зони: для метання списа та метання ядра, бігові доріжки, майданчики з міні-футболу. Це забезпечує багатофункціональність стадіону і дозволяє командам одночасно займатися різними видами спорту. Пропускна здатність спортивного центру становитиме більше 500-600 дітей на годину.

З відкриттям стадіону, як і планувалося, працюватимуть секції боксу, настільного тенісу, важкої атлетики. Також тут передбачений тренажерний зал. Відновлений «Трудові резерви» стане першим легкоатлетичним стадіоном в Дніпропетровській області. Реконструкція стадіону дозволить проводити тут змагання рівня чемпіонатів України.

«Виховання здорового покоління - це один із пріоритетів роботи обласної ради. І будівництво сучасного стадіону є масштабною спортивною подією, що має важливе соціальне значення для  міста і для всієї області.   І обласна рада, депутатський корпус на цьому не зупиняться.  Будівництво та реконструкції стадіонів тривають  по всій області і в цьому році!», - підсумував голова облради Гліб Пригунов.

Але стадіон також планують зробити вільним для всіх бажаючих. Буде розроблений спеціальний графік, за яким будь-хто  зможе безкоштовно тренуватися на стадіоні.

Нагадаємо, що гроші на роботи були виділені із обласного бюджету та з держбюджету за ініціативи народного депутата Андрія Павелко. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...