App Store Google Play

Ветеран війни, який нокаутував земляка за "громадянську війну", шкодує про емоційність але руки жертві не подасть

03.06.2017 12:00
Ветеран війни, який нокаутував земляка за "громадянську війну", шкодує про емоційність але руки жертві не подасть

У Павлоградському міськрайонному суді 1 червня пройшло перше і останнє судове засідання у справі про бійку за «громадянську війну». Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на "Tv.News". Кримінальне провадження закрито, потерпілий та обвинувачуваний пішли на «мирову».

Пригода сталась 28 липня 2016. Тоді під час громадських слухань, щодо перейменування провулка Чкалова на честь Героя АТО Андрія Михайленка один із учасників слухань отримав кулаком в обличчя за висловлювання про громадянську війну в Україні. Потерпілий подав позов до суду.

Під час підготовчого судового засідання суддя Наталія Самоткан запропонувала обом сторонам піти на мирову і закрити кримінальну справу. Ані потерпілий, ані обвинувачуваний не заперечували. Позивач навіть висловився, що він поважає тих, хто проливає свою кров і бореться за незалежність країни.

Обвинувачуваний сказав, що шкодує про те, що не стримався і ударив чоловіка. Проте на пропозицію судді потиснути один одному руки, відмовився. Пояснив це тим, що хоча він і погодився на мирову, але при цьому кожен залишається на своїх позиціях.

На судовому засіданні був присутній і 14-річний син обвинувачуваного. Каже, що гордиться своїм татком і що у подібній ситуації вчинив би так само.

"Я вважаю, що тато зробив все правильно. Я би на його місці відрегував би точно так само. Я пишаюся своїм татком за те, що він захищав нашу країну. У нього на війні загинули два побратима. Він пройшов через майдан. Бачив всі смерті там. І після цього хтось буде говорити, що у нас в Україні громадянський конфлікт, то зрозуміло, що він не втримав емоцій", – говорить 14 річний Михайло.

Потерпілий також наполягав на відшкодуванні коштів на лікування. Адвокат обвинувачуваного не заперечує. Але для цього позивач має подати до суду цивільний позов.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Чим більше наближаються вибори, тим більше маніпуляцій влади із суспільством можна побачити. Одна з таких маніпуляцій була здійснена під час нещодавнього форуму “Валити не можна залишитись&rdquo...
Ярема ГАЛАЙДА

Про козаків та блазнів

Блазенська вихватка Кармазіна наробила багато шороху. Новий Гетьман кількох з 700 козацьких «військ» України мало того, що пустишка так ще й грається з усілякими Всєвєлікімі.Можна було б п...
Гурток з попередньою робочою назвою "Юний Дніпровський каратель" після всіх бєзобразій першої половини травня нарешті проводить вихідні на свіжому повітрі.Як завжди - з багатокілометровим переходом, н...
Чим далі від нас віддаляється Майдан, Революція Гідності - тим менше тої самої гідності залишається у спілкуванні не лише політичних опонентів, а й колишніх побратимів, однодумців та соратників. Все м...