App Store Google Play

У Дніпрі відбудеться масштабний фестиваль сучасного мистецтва "Конструкція"

02.06.2017 12:00
У Дніпрі відбудеться масштабний фестиваль сучасного мистецтва "Конструкція"

Вже вчетверте з 3 по 11 червня у Дніпрі відбудеться фестиваль аудіовізуального мистецтва та нових медіа в міському просторі "Конструкція". Про це під час прес-конференції розповіли організатори заходу, передає Дніпроград з місця подій.

Цього року більша частина програми пройде у відкритому просторі міста. Дев'ять днів сучасного мистецтва, видовищного медіа, експериментальних виставок, концертів, перфомансів, лекцій, освітніх воркшопів та неформальних вечірок.

"Ми дуже раді, що міській владі вдалося підтримати цей сучасний фестиваль. Цей захід заявить нові масштабні локації, ми запросили митців з Чехії, Польщі, Німеччини, Швеції, Грузії, Англії. Хлопці працюватимуть з міським простором та соціально гострими темами. До фестивалю залучиться неймовірно сильна команда архітекторів та урбаністів", - розповів позаштатний радник міського голови з питань культури Євген Гендін.

За словами організаторів, "Конструкція" - фестиваль сучасного мистецтва в міському просторі. Проект звертається до фізичного та уявного образу Дніпра, відкриває погляд на його особливості та підвищує ступінь уваги до спільного - простору, відповідальності, майбутнього.

"Фестиваль поєднує теми містобудови та соціокультурного розвитку, ставить на меті пожвавлення діалогу навколо творчих потреб людини, яка живе в умовах постіндустріального та пострадянського міста. Під час фестивалю майданчиком для подій виступатимуть знакові місця та громадський простір Дніпра. Актуальне мистецтво відкриє несподівані точки зору на обрані локації, а містяни побачать красу Дніпра по-новому", - розповіла Юлія Овчаренко співорганізатор фестивалю.

Так, наприклад у програмі "Конструкції" масштабний архітектурний проект "Сцена" - розбудова прототипу нового культурного простору для містян.

"Занедбаний амфітеатр у парку імені Шевченка перетвориться на незалежний громадський простір, відкритий для всіх проявів мистецтва. Унікальність проекту в тому, що ми збудуємо його спільними зусиллями, разом з майбутніми користувачами. І потім віддамо простір митцям, музикантам, спільнотам", - зазначила Марія Вейц - куратор проектів.

Також під час фестивалю буде представлено виставку ізраїльського відео-театру "(De)constructing Borders" - добірку творів медіа-митців на тему переосмислення кордонів; працюватиме інсталяція "Of the Wall" шведських медіа-художників та перфомерів, відбудеться шість музичних концертів, воркшопів, майстер-класів від українських та європейських експертів та багато іншого.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Чим далі від нас віддаляється Майдан, Революція Гідності - тим менше тої самої гідності залишається у спілкуванні не лише політичних опонентів, а й колишніх побратимів, однодумців та соратників. Все м...
Після того, як з Криму було вивезено 200 тисяч чоловік, радянська влада розпочала і "детатаризацію". У три хвилі перейменували більше тисячі міст, містечок та сіл. Так в Криму замість ісконнорускіх на...
Яка перевага у трамвая перед іншим наземним громадським транспортом? Перевага в тім, що трамвай рухається окремою смугою позазагальним транспортним потоком, ну і можливо взимку простіше чистити проїзд...
В мільйонний раз спливає тема доріг у Дніпрі. Не те щоб я хотіла потролити мера, чи вкотре пожалітися. Я навіть не зрадофіл, мені не потрібно вкрутити лампочку у під’їзд чи прибрати гілку з двор...