App Store Google Play

У Дніпрі відбудеться масштабний фестиваль сучасного мистецтва "Конструкція"

2 Червня 12:00
У Дніпрі відбудеться масштабний фестиваль сучасного мистецтва "Конструкція"

Вже вчетверте з 3 по 11 червня у Дніпрі відбудеться фестиваль аудіовізуального мистецтва та нових медіа в міському просторі "Конструкція". Про це під час прес-конференції розповіли організатори заходу, передає Дніпроград з місця подій.

Цього року більша частина програми пройде у відкритому просторі міста. Дев'ять днів сучасного мистецтва, видовищного медіа, експериментальних виставок, концертів, перфомансів, лекцій, освітніх воркшопів та неформальних вечірок.

"Ми дуже раді, що міській владі вдалося підтримати цей сучасний фестиваль. Цей захід заявить нові масштабні локації, ми запросили митців з Чехії, Польщі, Німеччини, Швеції, Грузії, Англії. Хлопці працюватимуть з міським простором та соціально гострими темами. До фестивалю залучиться неймовірно сильна команда архітекторів та урбаністів", - розповів позаштатний радник міського голови з питань культури Євген Гендін.

За словами організаторів, "Конструкція" - фестиваль сучасного мистецтва в міському просторі. Проект звертається до фізичного та уявного образу Дніпра, відкриває погляд на його особливості та підвищує ступінь уваги до спільного - простору, відповідальності, майбутнього.

"Фестиваль поєднує теми містобудови та соціокультурного розвитку, ставить на меті пожвавлення діалогу навколо творчих потреб людини, яка живе в умовах постіндустріального та пострадянського міста. Під час фестивалю майданчиком для подій виступатимуть знакові місця та громадський простір Дніпра. Актуальне мистецтво відкриє несподівані точки зору на обрані локації, а містяни побачать красу Дніпра по-новому", - розповіла Юлія Овчаренко співорганізатор фестивалю.

Так, наприклад у програмі "Конструкції" масштабний архітектурний проект "Сцена" - розбудова прототипу нового культурного простору для містян.

"Занедбаний амфітеатр у парку імені Шевченка перетвориться на незалежний громадський простір, відкритий для всіх проявів мистецтва. Унікальність проекту в тому, що ми збудуємо його спільними зусиллями, разом з майбутніми користувачами. І потім віддамо простір митцям, музикантам, спільнотам", - зазначила Марія Вейц - куратор проектів.

Також під час фестивалю буде представлено виставку ізраїльського відео-театру "(De)constructing Borders" - добірку творів медіа-митців на тему переосмислення кордонів; працюватиме інсталяція "Of the Wall" шведських медіа-художників та перфомерів, відбудеться шість музичних концертів, воркшопів, майстер-класів від українських та європейських експертів та багато іншого.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...
Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...
Максим Мірошниченко

Термінатор з Холодного Яру

Якби ми мали якийсь свій Голівуд, то ми б зняли супермегашпіонську драму про ось цього чоловіка. Юрій Горліс-"Горський". Почав служити в українському війську у 1918-го року, долучившись до антигетьман...
Ледь не щодня, читаючи в стрічці новини про ДТП за участю громадського транспорту, я вкотре впевнююся: корупція вбиває! У середньому щодня в автокатастрофах гинуть 16 людей і близько 90 травмуються. Д...