App Store Google Play

І земля є, і технології - а працювати в агросекторі нікому

02.06.2017 13:20
І земля є, і технології - а працювати в агросекторі нікому

Міжнародний кадровий портал HeadHunter Україна та «МРІЯ Агрохолдинг» провели 1 червня у прес-центрі «Главкому» прес-конференцію на тему «Сезонні роботи. Агросектор як стратегічний напрямок української економіки», повідомляє Дніпроград.

Участь у заході взяли Марія Панченко, HR-директор «МРІЯ Агрохолдинг», та Катерина Криворученко, спеціаліст експертно-аналітичного центру Міжнародного кадрового порталу hh.ua.

Під час прес-конференції мова йшла про те, що ринок праці функціонує за певними правилами і має свої сезонні коливання. Так, з приходом весни активізуються усі гравці ринку. У роботодавців з’являється необхідність закриття сезонних вакансій, а у пошукачів, відповідно, є нагода попрацювати на сезонних роботах. Щоправда, ставлення українців до сезонного виду зайнятості неоднозначне. Одні вважають, що це гарна можливість отримати досвід, заробити більше коштів. Інші переконані, що такий тип діяльності пов'язаний з ненормованим робочим графіком та великою ймовірністю потрапити на непорядного працедавця.

Також йшлося про те, що не зважаючи на наявність чималої кількість навчальних закладів різного рівня акредитації, котрі випускають фахівців у сфері сільського господарства, працедавцям цього сектору української економіки доводиться докладати серйозних зусиль, щоб знайти хороших фахівців у свої команди. У зв’язку із цим роботодавці агросфери налагоджують співробітництво з вишами: пропонують бази практик, створюють програми стажувань, організовують екскурсії на виробництва. Це дає змогу, змінити уявлення молоді та розвінчати стереотипи у цій царині, а ще продемонструвати, що у сільському господарстві є місце новим технологія та сучасним трендам.

До речі, за даними досліджень HeadHunter Україна, серед українських працедавців сьогодні лише 3% таких, котрі за останні 4-5 років не були в кризових ситуаціях. І більшість серед них становлять саме представники агробізнесу.

Марія Панченко, HR-директор «МРІЯ Агрохолдинг», також зазначила, що у процесі пошуку та підбору персоналу вони часто зустрічаються з такими проблемами, як виїзд потенційних робітників на сезонні роботи за кордон. Адже як за кордоном, так в Україні, сезонні роботи збігаються в часі. Тож українським працедавцям інколи дуже складно переконати людину залишитися в себе дома та йти працювати на вітчизняне підприємство. І це при тому, що пропонуються конкурентні зарплати, офіційне працевлаштування, забезпечення соц.пакетом, зв’язком, житлом та трансфером на робоче місце. Марія Панченко, також зауважила, що серед сезонних працівників спостерігається міграція різними областями країни. Люди готові переїздити, якщо є гарні сезонні пропозиції, і роблять це в межах держави.

Аграрне виробництво є однією з небагатьох проф.областей, яку криза зачепила меншою мірою. На стабільність галузі вказує і те, що сільськогосподарські підприємства дозволили собі запустити програми навчання молодих спеціалістів і йде активний набір персоналу. Спеціалісти в агросфері затребувані на ринку праці, особливо в регіонах.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Про козаків та блазнів

Блазенська вихватка Кармазіна наробила багато шороху. Новий Гетьман кількох з 700 козацьких «військ» України мало того, що пустишка так ще й грається з усілякими Всєвєлікімі.Можна було б п...
Гурток з попередньою робочою назвою "Юний Дніпровський каратель" після всіх бєзобразій першої половини травня нарешті проводить вихідні на свіжому повітрі.Як завжди - з багатокілометровим переходом, н...
Чим далі від нас віддаляється Майдан, Революція Гідності - тим менше тої самої гідності залишається у спілкуванні не лише політичних опонентів, а й колишніх побратимів, однодумців та соратників. Все м...
Після того, як з Криму було вивезено 200 тисяч чоловік, радянська влада розпочала і "детатаризацію". У три хвилі перейменували більше тисячі міст, містечок та сіл. Так в Криму замість ісконнорускіх на...