App Store Google Play

АТОвці та їхні близькі взяли участь у фотопроекті «Діти бійців АТО»

2 Червня 09:00
АТОвці та їхні близькі взяли участь у фотопроекті «Діти бійців АТО»

Бійці АТО та їхні рідні сфотографувалися разом. Це продовження фотопроекту від ДніпроОДА «Ветеран – ветерану». За кілька тижнів роботи можна буде побачити в холі облдержадміністрації, повідомила координатор Центру допомоги учасникам АТО при ДніпроОДА Наталія Шуліка, передає Дніпроград.

«Продовжуємо фотопроект з учасниками АТО та їхніми родинами. Перша частина була напередодні 9 травня з АТОвцями та ветеранами Другої світової війни. Друга фотосесія – до Дня захисту дітей. На неї прийшли родинами. Усі знімки емоційні та яскраві. Їх можна буде побачити на виставці в холі облдержадміністрації», – розказала Наталія Шуліка.

До фотопроекту «Діти бійців АТО» приєдналися п’ятеро АТОвців з родинами.

Родина Басанських приїхала на фотосесію з Кривого Рогу. У центрі фото – Віталій, його дружина Анна, 12-річна донька Марійка та 5-місячна Міла.

«Коли дізналися про фотопроект, з радістю зголосилися взяти в ньому участь. Ми воювали заради того, аби у нас з’являлися ось такі крихітки», – цілуючи найменшу доньку, каже Віталій Басанський.

«Я була волонтером, Віталій – воював на передовій. Знайомство розпочалося з телефонного дзвінка. Тепер у нас велика щаслива родина, – посміхається дружина АТОвця. – Після фотосесії зробимо собі окремий альбом, поділимося знімками у соцмережах».

АТОвець Володимир Гриняк позує перед фотокамерою разом із синами, невістками та онуками.

«Дуже цікавий проект. Вдячний ДніпроОДА, що запросила. Прийшов усією великою родиною, – говорить десантник. – Ми дуже дружні. Діти й онуки завжди підтримували, поки я служив на передовій. Завжди телефонували, надсилали малюнки. Саме за наших дітей та онуків ми там стояли».

Режисер на майданчику – фотограф Ігор Співак. Він фотографував АТОвців з ветеранами, тепер у його об’єктиві – сім’ї.

«Мені подобається те, що я бачу в об’єктив камери, роблю це легко, невимушено і з задоволенням. Щоправда, діти непосидючі. Треба захопити їхню увагу, змусити посміхатися, витримати композицію. Це забирає більше енергії, ніж робота з дорослими у студії», – зауважив фотограф.

Учасники проекту «Діти бійців АТО» працювали на галявині у парку ім. Глоби протягом двох годин. За кілька тижнів можна буде побачити фото на виставці в холі ДніпроОДА.

Наступний фотопроект розкаже про АТОвців та їхніх батьків.Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Максим Мірошниченко

Моя країна

Взагалі знаєте, президент моєї країни - це президент закинутої на заднє подвір'я історії країни, яку хочуть розколоти та розвалити. Значній масі населення якої на це начхати. Суди якої виправдовують р...
Анастасія ГОРЯЧА

До людей, як до худоби

Якось Яніка Мерило стрімила з СВ потяга, здається, Київ-Львів... Вона казала про реформи, які таки відбуваються в нашій країні, демонструючи новеньку плазму у люксовому вагоні. Довелось якось і мені п...
Юрій Фоменко

Земля країни Герр

1970 рік. Наше місто розросталось на лівому березі. Вже вийшло за межі Мануйлівки і розбудовувалось у плавнях і на пісках.  З появою нових будівель виникало питання закладки зелених зон. А для зе...
Год назад прошёл тендер на создание концепции развития транспортной сети Днепра и всё мои прогнозы по этому документу сбылись:1) Вероятней всего расчитана она будет на 4-5 лет(как раз под сроки реализ...