App Store Google Play

Як правосуддя над ставленицею Вілкула перетворюється на фарс

1 Червня 19:30
Як правосуддя над ставленицею Вілкула перетворюється на фарс

29 травня відбулося чергове судове засідання стосовно розгляду протоколу про корупцію мера міста Олени Жадько. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Марганецький осередок ГО «Стоп корупції».

На це судове засідання міський голова знову умисно не з’явилась. З огляду на попередні клопотання адвокатів Жадько, заперечень представників прокуратури, і рішень суду щодо обов’язкової участі Жадько при розгляді справи – всі чекали, що буде винесена ухвала про доставляння до судового засідання Жадько в примусовому порядку. Але чомусь суддя Нанічкіна вирішила почати розгляд справи за відсутності Жадько.

Виникає чимало запитань, чому суддя не виконує роз’яснення Судової палати з розгляду кримінальних справ Вищого Спеціалізованого Суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ стосовно розгляду саме корупційних правопорушень.

Складається враження, що умисно затягуються строки розгляду, аби Жадько уникнула відповідальності за корупційне правопорушення.

Зазначимо, що на першому засіданні адвокати Жадько клопотали про недопущення до розгляду справи представників преси та громадськості, мабуть для того, щоб містяни й гадки не мали як насправді проходить суд. На другому клопотали про розгляд справи у подальшому без присутності обвинуваченої, а на третьому взагалі почали говорити,  що Жадько боїться приходити на розгляд справи бо на суд чиниться тиск з боку журналістів та громадськості.

І взагалі до адвокатів Жадько у Ради адвокатів Дніпропетровської області та органів ДФС Дніпропетровської області виникне багато запитань – адже на всіх судах послуги їй (напевно як малозабезпеченій) вони надають безкоштовно і представляються, як члени адвокатського об’єднання. А насправді згідно єдиного реєстру адвокатів України – займаються індивідуальною адвокатською діяльністю. Відповідні звернення з приводу цих фактів будуть направлені до вищевказаних організацій.

Наступне судове засідання призначено на 7 червня на 14-00.

Нагадаємо, раніше ставлениця Вілкула Олександра Жадько довела мирний Марганець до стану Авдіївки, коли більше трьох місяців тисячі будівель, у тому числі освітні та медичні комунальні заклади, залишились без опалення та світла. 

20 листопада 2016 року рішенням Марганецької міської ради, більшість у якій мають представники ОБ, було ліквідовано міську бібліотеку № 2, реконструйовану за гроші Фонду Біла Гейтса. Будівлю було продано з аукціону. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Побачити все на власні очі

21-го листопада я дуже відносно цікавився студентським Майданом. До 30 листопада. І не підтримував дії радикальних груп на Грушевського. Поки сам не вирішив побачити усе на власні очі.Зараз я не підтр...
Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...
Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...
Максим Мірошниченко

Термінатор з Холодного Яру

Якби ми мали якийсь свій Голівуд, то ми б зняли супермегашпіонську драму про ось цього чоловіка. Юрій Горліс-"Горський". Почав служити в українському війську у 1918-го року, долучившись до антигетьман...