App Store Google Play

Як правосуддя над ставленицею Вілкула перетворюється на фарс

01.06.2017 19:30
Як правосуддя над ставленицею Вілкула перетворюється на фарс

29 травня відбулося чергове судове засідання стосовно розгляду протоколу про корупцію мера міста Олени Жадько. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Марганецький осередок ГО «Стоп корупції».

На це судове засідання міський голова знову умисно не з’явилась. З огляду на попередні клопотання адвокатів Жадько, заперечень представників прокуратури, і рішень суду щодо обов’язкової участі Жадько при розгляді справи – всі чекали, що буде винесена ухвала про доставляння до судового засідання Жадько в примусовому порядку. Але чомусь суддя Нанічкіна вирішила почати розгляд справи за відсутності Жадько.

Виникає чимало запитань, чому суддя не виконує роз’яснення Судової палати з розгляду кримінальних справ Вищого Спеціалізованого Суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ стосовно розгляду саме корупційних правопорушень.

Складається враження, що умисно затягуються строки розгляду, аби Жадько уникнула відповідальності за корупційне правопорушення.

Зазначимо, що на першому засіданні адвокати Жадько клопотали про недопущення до розгляду справи представників преси та громадськості, мабуть для того, щоб містяни й гадки не мали як насправді проходить суд. На другому клопотали про розгляд справи у подальшому без присутності обвинуваченої, а на третьому взагалі почали говорити,  що Жадько боїться приходити на розгляд справи бо на суд чиниться тиск з боку журналістів та громадськості.

І взагалі до адвокатів Жадько у Ради адвокатів Дніпропетровської області та органів ДФС Дніпропетровської області виникне багато запитань – адже на всіх судах послуги їй (напевно як малозабезпеченій) вони надають безкоштовно і представляються, як члени адвокатського об’єднання. А насправді згідно єдиного реєстру адвокатів України – займаються індивідуальною адвокатською діяльністю. Відповідні звернення з приводу цих фактів будуть направлені до вищевказаних організацій.

Наступне судове засідання призначено на 7 червня на 14-00.

Нагадаємо, раніше ставлениця Вілкула Олександра Жадько довела мирний Марганець до стану Авдіївки, коли більше трьох місяців тисячі будівель, у тому числі освітні та медичні комунальні заклади, залишились без опалення та світла. 

20 листопада 2016 року рішенням Марганецької міської ради, більшість у якій мають представники ОБ, було ліквідовано міську бібліотеку № 2, реконструйовану за гроші Фонду Біла Гейтса. Будівлю було продано з аукціону. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Антон МОРОЗ

Синьо-жовта УРСР

За майже 30 років своєї юридичної незалежності Україна й досі не може зруйнувати радянський фундамент, на якому вона продовжує свої потуги стати прогресивною державою. Це стосується як і державних апа...
Юрій Фоменко

Йому було 33...

1983 рік. Хто знав тоді на Курганськім автозаводі, яка буде біографія їх чергового автобуса, виїхавшого з конвеєра на подвір’я підприємства? Хто знав? В степах понад Дніпром возив дітей у школу,...
Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...