App Store Google Play

У Дніпрі "Муніципальної поліції" більше не буде

01.06.2017 21:00
У Дніпрі "Муніципальної поліції" більше не буде

Сьогодні, 1 червня, в приміщенні міської ради новопризначений скандальний керівник КП «Муніципальна поліція» Андрій Ткаченко розповів про перші кроки на новій посаді та плани на майбутнє. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

За словами Ткаченка, відтепер муніципали активніше запобігатимуть розкраданню майна територіальної громади, виявлятимуть і ліквідовуватимуть незаконні пункти прийому металу.

"Йдеться, зокрема, про кришки люків, «ливнівки», огорожі, ліфтове обладнання, кабелі та лінії електропередач. Також підприємство охоронятиме об’єкти комунальної власності. Будемо проводити профілактику разом з національною поліцією, надавати правову і соціальну допомогу жителям Дніпра, займатися охороною громадського порядку, боротьбою зі стихійною торгівлею", - розповів Ткаченко.

Новоспечений керівник також розглядає можливість залучення нацполіціі і колишніх воїнів АТО для роботи в цій сфері.

"Ми співпрацюватимемо зі спілками воїнів АТО. Плануємо створити нове ядро цього підрозділу, проводитимемо заняття зі службової та фізичної підготовки. Також будемо обмінюватися досвідом із іншими містами України. Формуватимемо справжню муніципальну поліцію, яка є в усіх європейських містах. Також хочу зазначити, що КП "Муніципальна поліція" більше не існуватиме, адже його планують перейменувати на "Муніципальну варту", і я це цілком підтримую", - розповів керівник КП.

Андрій Ткаченко також заявив, що дніпропетровський "Беркут" не брав участь у силових акціях на Майдані у 2013-2014 роках.

"Під час того, як стався розгін на Майдані, я - керівник підрозділу Дніпропетровського "Беркуту" разом із львівським "Беркутом" перебували в резерві. Проводилися численні комісії та слідства – цьому є підтвердження. Коли сталися події на Банковій, ми сиділи в Кабміні, нас звідти не випускали. До кінця січня ми перебували біля Верховної Ради. Під час подій на Інститутській нам видали автомати, дві снайперські гвинтівки, а також пістолет, і наказали повертатися у центр міста. Я був проти і сказав, що ми не доїдемо. Так і сталося, за 500 метрів від бази нам перекрили дорогу протестувальники, ми повернулися на базу. Після повернення ми здали зброю. Було проведено експертизу, яка підтвердила, що з цієї зброї не стріляли", - розповів Ткаченко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...
Вихідними пройшов гучний фестиваль блогерів. Подія незвична, проводиться тільки у Дніпрі. Розпіарена, розрекламована - здається не було такої людини в місті, яка не знала, що до нас приїхали блогери....
ФейсБог - це не тільки світила політології, а ще й медицини!- Рік від року адепти і противники (навіть, поважні лікарі) не можуть дійти згоди щодо щеплення - у ХХІ столітті!- Смертність від комаря (ма...
Зайшов нині у воєнторг, - не скажу який, - прикупить підсумок під магазини. Обрав такий, щоб не дуже дорогий і підходящий, підходжу до каси. Хлопці-продавці впізнали мене:- Доброго дня, Наче ж, в...