App Store Google Play

Чергам ні: дніпрянам доступні нові онлайн послуги, які надає Мін'юст

1 Червня 20:00
Чергам ні: дніпрянам доступні нові онлайн послуги, які надає Мін'юст

Сьогодні, 1 червня, в Головному територіальному управлінні юстиції у Дніпропетровській області відбулася презентація нових електронних послуг у сфері державної реєстрації, запроваджених на порталі «iGov.org.ua». Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Україна поступово розвиває електронні сервіси. Тепер ті, хто не любить стояти в бюрократичних чергах, можуть онлайн і не виходячи з дому зареєструвати фірму, отримати цифровий електронний підпис, оформити допомогу на дитину. Ця реформа стартувала в Україні два роки тому, і Дніпропетровщина займає одне з найперших місць за доступними онлайн послугами.

"Вже зараз онлайн доступна ціла низка електронних сервісів: реєстрація бізнесу, нерухомості, реєстрація та ліквідація ФОПу, отримання довідок та витягів із державних реєстрів, реєстрація в РАГСі для набуття шлюбу, сплата судового збору. І все більше людей відмовляються від бюрократичних процедур", - наголосив начальник Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області Леонід Маньковський.

Відтепер у режимі дніпряни можуть отримати довідку з Бюро технічної інвентаризації. Надання інформації в електронному форматі дасть змогу уникнути рейдерських захоплень шляхом підроблення довідок БТІ, а також прискорити отримання документів. Друге нововведення – послуга «Оскарження рішень, дій та бездіяльності державних реєстраторів у режимі онлайн». Вона дасть змогу спростити процес подання скарги та уникнути типових помилок, яких припускаються громадяни в таких зверненнях. Третя послуга – «Подання заяви про заборону вчинення реєстраційних дій щодо власного об'єкта нерухомого майна». Завдяки цій онлайн-послузі зросте рівень захисту права власності, а механізм її отримання стане простішим.

"В інноваційний час досить зручно працювати із реєстрами, і такі речі, які займали півдня-день зараз робляться в онлайн режимі, не виходячи з дому. Так, наприклад, нова послуга - можливість блокування вчинення реєстраційних дій щодо власного майна. Це ще один крок на шляху боротьби з незаконними захопленнями та рейдерством. Не треба довго чекати, стояти в чергах, за допомогою електронного підпису можна швидко заблокувати вчинення будь-яких реєстраційних дій", - зазначив заступник міського голови Олександр Санжара.

В свою чергу, координатор волонтерського проекту iGov Дмитро Дубілет наголосив, що йому дуже приємно працювати з представниками міської влади та управлінням юстиції у Дніпрі.

"Це чудово, коли влада розуміє наскільки важливо йти в одну ногу з часом. Дуже цікава послуга отримання довідки з БТІ буде корисною  в першу чергу для нотаріусів. Тепер отримувати інформацію про нерухомість дуже зручно та легко. Цю послугу також має право використовувати звичайний громадянин, але лише матиме доступ до інформації про власне майно. Три онлайн послуги поки доступні лише в Дніпрі, проте сподіваємося на активний їх розвиток і по всій країні", - розповів Дубілет.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Побачити все на власні очі

21-го листопада я дуже відносно цікавився студентським Майданом. До 30 листопада. І не підтримував дії радикальних груп на Грушевського. Поки сам не вирішив побачити усе на власні очі.Зараз я не підтр...
Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...
Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...
Максим Мірошниченко

Термінатор з Холодного Яру

Якби ми мали якийсь свій Голівуд, то ми б зняли супермегашпіонську драму про ось цього чоловіка. Юрій Горліс-"Горський". Почав служити в українському війську у 1918-го року, долучившись до антигетьман...