App Store Google Play

Чергам ні: дніпрянам доступні нові онлайн послуги, які надає Мін'юст

01.06.2017 20:00
Чергам ні: дніпрянам доступні нові онлайн послуги, які надає Мін'юст

Сьогодні, 1 червня, в Головному територіальному управлінні юстиції у Дніпропетровській області відбулася презентація нових електронних послуг у сфері державної реєстрації, запроваджених на порталі «iGov.org.ua». Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Україна поступово розвиває електронні сервіси. Тепер ті, хто не любить стояти в бюрократичних чергах, можуть онлайн і не виходячи з дому зареєструвати фірму, отримати цифровий електронний підпис, оформити допомогу на дитину. Ця реформа стартувала в Україні два роки тому, і Дніпропетровщина займає одне з найперших місць за доступними онлайн послугами.

"Вже зараз онлайн доступна ціла низка електронних сервісів: реєстрація бізнесу, нерухомості, реєстрація та ліквідація ФОПу, отримання довідок та витягів із державних реєстрів, реєстрація в РАГСі для набуття шлюбу, сплата судового збору. І все більше людей відмовляються від бюрократичних процедур", - наголосив начальник Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області Леонід Маньковський.

Відтепер у режимі дніпряни можуть отримати довідку з Бюро технічної інвентаризації. Надання інформації в електронному форматі дасть змогу уникнути рейдерських захоплень шляхом підроблення довідок БТІ, а також прискорити отримання документів. Друге нововведення – послуга «Оскарження рішень, дій та бездіяльності державних реєстраторів у режимі онлайн». Вона дасть змогу спростити процес подання скарги та уникнути типових помилок, яких припускаються громадяни в таких зверненнях. Третя послуга – «Подання заяви про заборону вчинення реєстраційних дій щодо власного об'єкта нерухомого майна». Завдяки цій онлайн-послузі зросте рівень захисту права власності, а механізм її отримання стане простішим.

"В інноваційний час досить зручно працювати із реєстрами, і такі речі, які займали півдня-день зараз робляться в онлайн режимі, не виходячи з дому. Так, наприклад, нова послуга - можливість блокування вчинення реєстраційних дій щодо власного майна. Це ще один крок на шляху боротьби з незаконними захопленнями та рейдерством. Не треба довго чекати, стояти в чергах, за допомогою електронного підпису можна швидко заблокувати вчинення будь-яких реєстраційних дій", - зазначив заступник міського голови Олександр Санжара.

В свою чергу, координатор волонтерського проекту iGov Дмитро Дубілет наголосив, що йому дуже приємно працювати з представниками міської влади та управлінням юстиції у Дніпрі.

"Це чудово, коли влада розуміє наскільки важливо йти в одну ногу з часом. Дуже цікава послуга отримання довідки з БТІ буде корисною  в першу чергу для нотаріусів. Тепер отримувати інформацію про нерухомість дуже зручно та легко. Цю послугу також має право використовувати звичайний громадянин, але лише матиме доступ до інформації про власне майно. Три онлайн послуги поки доступні лише в Дніпрі, проте сподіваємося на активний їх розвиток і по всій країні", - розповів Дубілет.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Зайшов нині у воєнторг, - не скажу який, - прикупить підсумок під магазини. Обрав такий, щоб не дуже дорогий і підходящий, підходжу до каси. Хлопці-продавці впізнали мене:- Доброго дня, Наче ж, в...
Вадим ШЕБАНОВ

Батько

В третю неділю  червня в усьому світі святкуватимуть День батька. Напередодні цього свята хотілося б згадати, яку визначну роль відіграє батько у житті кожної людини. Це навіть викарбовано у наші...
Юлія МЕЛЬНИК

Не хлібом єдиним

31 травня. Останній дзвоник. Для «першачків» - особливий день: хвилювання та щастя, радість та переживання, виступи під час урочистого прощання зі школою на 92 дні канікул... Емоцій купа....
З початку російської агресії частина українців остаточно визначилася зі своєю позицією і принципово відмовилася сприймати все, що пов'язано з Росією. На жаль, як показала практика, такі громадяни скла...