App Store Google Play

Зарплата на Дніпропетровщині припинила зростати

31.05.2017 15:40
Зарплата на Дніпропетровщині припинила зростати

У першому кварталі 2017 року на оплату праці персоналу підприємств, установ та організацій Дніпропетровської області з кількістю працюючих 10 осіб і більше було спрямовано 14,4 млрд.грн. Про це повідомляє Обласне Управління статистики.

Середньомісячна номінальна заробітна плата штатного працівника зросла порівняно з відповідним періодом минулого року на 33,7% і становила 6142 грн. Найбільшими були нарахування на підприємствах з добування кам’яного та бурого вугілля – 10540 грн, фінансової та страхової діяльності – 10179 грн, професійної, наукової та технічної діяльності – 8154 грн, металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім машин і устаткування – 7837 грн.

Водночас працівники, зайняті тимчасовим розміщуванням й організацією харчування, могли розраховувати лише на 3750 грн за місяць, адміністративним та допоміжним обслуговуванням – 4503 грн, виробництвом електричного устаткування – 4419 грн, текстильним виробництвом, виробництвом одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів – 4335 грн.

У містах області розмір середньомісячної заробітної плати коливався від 8811 грн – у Тернівці до 4819 грн – у Новомосковську, у районах – від 9234 грн – у Павлоградському до 4171 грн – у Томаківському. За рівнем оплати праці Дніпропетровщина у згаданому періоді посіла четверте місце серед регіонів України.

Щодо квітня, то темпи зростання заробітної плати в першому місяці другого кварталу дещо знизились - за останній місяць більше заробляти дніпряни не стали.

Водночас загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати працівникам підприємств, установ та організацій збільшилась на 19,5%, або на 29,7 млн.грн, і на 1 травня становила 182,3 млн.грн. Половина заборгованості припадає на економічно-активні підприємства.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...