App Store Google Play

Зарплата на Дніпропетровщині припинила зростати

31.05.2017 15:40
Зарплата на Дніпропетровщині припинила зростати

У першому кварталі 2017 року на оплату праці персоналу підприємств, установ та організацій Дніпропетровської області з кількістю працюючих 10 осіб і більше було спрямовано 14,4 млрд.грн. Про це повідомляє Обласне Управління статистики.

Середньомісячна номінальна заробітна плата штатного працівника зросла порівняно з відповідним періодом минулого року на 33,7% і становила 6142 грн. Найбільшими були нарахування на підприємствах з добування кам’яного та бурого вугілля – 10540 грн, фінансової та страхової діяльності – 10179 грн, професійної, наукової та технічної діяльності – 8154 грн, металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім машин і устаткування – 7837 грн.

Водночас працівники, зайняті тимчасовим розміщуванням й організацією харчування, могли розраховувати лише на 3750 грн за місяць, адміністративним та допоміжним обслуговуванням – 4503 грн, виробництвом електричного устаткування – 4419 грн, текстильним виробництвом, виробництвом одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів – 4335 грн.

У містах області розмір середньомісячної заробітної плати коливався від 8811 грн – у Тернівці до 4819 грн – у Новомосковську, у районах – від 9234 грн – у Павлоградському до 4171 грн – у Томаківському. За рівнем оплати праці Дніпропетровщина у згаданому періоді посіла четверте місце серед регіонів України.

Щодо квітня, то темпи зростання заробітної плати в першому місяці другого кварталу дещо знизились - за останній місяць більше заробляти дніпряни не стали.

Водночас загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати працівникам підприємств, установ та організацій збільшилась на 19,5%, або на 29,7 млн.грн, і на 1 травня становила 182,3 млн.грн. Половина заборгованості припадає на економічно-активні підприємства.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...
12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...