App Store Google Play

Полк Дніпро-1 бореться з незаконним рибоохоронним угрупуванням

31.05.2017 09:00
Полк Дніпро-1 бореться з незаконним рибоохоронним угрупуванням

На Дніпропетровщинні правоохоронці разом з бійцями полку Дніпро-1 боряться з мафією бракон'єрів , котрі виловлюють рибу під час нересту. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу полку.

Багата на природні ресурси річка Саксагань більше 10 років страждає внаслідок незаконних дій браконьєрського формування. За допомогою традиційних схем відкатів та корупції організація Вадима Філевського, який називає себе начальником рибоохорони, просто купила колишню поліцію району. Як зазначається, впродовж цього часу було звільнено лише одну людину – рибного інспектора, котрого разом з дружиною було знято на відео під час розставляння рибальських сіток.

За словами начальника поліції м. П’ятихатки Ігора Царенка, склалася складна ситуація, адже голова браконьєрів має документи на вилов риби, але без печаток, та ліцензію, оригіналу якої немає навіть у Києві. Він також додав: «Ящики для риби стоять, баркаси запущені на воду, чекаючи вдалого моменту, щоб ловити рибу. Згідно з нашою інформацією, є люди, котрі знають звідки ми випливаємо на човнах і сповіщають інших».

За попередньою інформацією, Ігор Царенко взявся до боротьби зі злочинцями у районі, залучивши своїх побратимів з полку. Дніпро-1 разом з місцевою поліцією оголосили повномасштабну кампанію проти незаконних рибалок та активізували адвокатів, прокуратуру і народного депутата Юрія Березу. У результаті були спіймані люди, котрі займалися відловом риби. Вони намагалися довести, що в них є ліцензія, але користувалися сіткою, яка не вказана в документах. Вилучено більше 20-30 сіток, розміри кожної коливаються від 100 до 150 м. Дві сітки були з рибою, тому відкрито дві кримінальні справи в П’ятихатському і Софіївському районах. Матеріальні збитки завдано у розмірі 6 та 11 тисяч відповідно.    

Начальник Софіївського відділення поліції Ігор Гергелюк також долучився до спротиву. Місцеві жителі підтримують заходи правоохоронців та не втрачають надію на оздоровлення свого району. Зокрема, мешканець Саксагані Віктор, якого жорстоко побили представники рибоохорони, поділився власними спостереженнями: «В нерест ловили рибу від 1 до 5 тон за ніч… самі ж хлопці це розповідали».

В цілому, за останні два місяці бійцями полку було здійснено кілька десятків рейдів, а також постійні патрулювання вздовж берегів та спостерігання за незаконною прибережною базою відпочинку Софіївського району. Як відзначають, саме на її території відбувається відправка браконьєрських човнів і сортування риби.

Нагадаємо, полк Дніпро-1 полює на лісорубів-нелегалів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

У 2012 році я вперше працювала на виборах не як журналіст ЗМІ, а як журналіст-райтер обласного виборчого штабу партії "УДАР" Віталія Кличка". Через деяких час я стала прес-секретарем ГО "Антикорупційн...
В 90-х мы ходили в городской парк пить. Там студентам было хорошо и привольно, потому что городским властям было не до парков, были в Днепропетровске для чиновников, занимавшихся первоначальным накопл...
Максим Мірошниченко

Як нам оздоровити суспільство

Лише активне долучення громадських кіл до життя міста чи держави несе у собі якісь перспективи. Інакше ми приречені на культики капищних жерців, дворових месій чи міських господарників. Бо їх піар-ход...
Останнім часом все більше знецінюється результат вищої освіти в Україні. Після школи абітурієнти складають ЗНО і вступають до вишів, не тому, що бачать себе в тій чи іншій професії, а тому що “т...