App Store Google Play

Полк Дніпро-1 бореться з незаконним рибоохоронним угрупуванням

31.05.2017 09:00
Полк Дніпро-1 бореться з незаконним рибоохоронним угрупуванням

На Дніпропетровщинні правоохоронці разом з бійцями полку Дніпро-1 боряться з мафією бракон'єрів , котрі виловлюють рибу під час нересту. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу полку.

Багата на природні ресурси річка Саксагань більше 10 років страждає внаслідок незаконних дій браконьєрського формування. За допомогою традиційних схем відкатів та корупції організація Вадима Філевського, який називає себе начальником рибоохорони, просто купила колишню поліцію району. Як зазначається, впродовж цього часу було звільнено лише одну людину – рибного інспектора, котрого разом з дружиною було знято на відео під час розставляння рибальських сіток.

За словами начальника поліції м. П’ятихатки Ігора Царенка, склалася складна ситуація, адже голова браконьєрів має документи на вилов риби, але без печаток, та ліцензію, оригіналу якої немає навіть у Києві. Він також додав: «Ящики для риби стоять, баркаси запущені на воду, чекаючи вдалого моменту, щоб ловити рибу. Згідно з нашою інформацією, є люди, котрі знають звідки ми випливаємо на човнах і сповіщають інших».

За попередньою інформацією, Ігор Царенко взявся до боротьби зі злочинцями у районі, залучивши своїх побратимів з полку. Дніпро-1 разом з місцевою поліцією оголосили повномасштабну кампанію проти незаконних рибалок та активізували адвокатів, прокуратуру і народного депутата Юрія Березу. У результаті були спіймані люди, котрі займалися відловом риби. Вони намагалися довести, що в них є ліцензія, але користувалися сіткою, яка не вказана в документах. Вилучено більше 20-30 сіток, розміри кожної коливаються від 100 до 150 м. Дві сітки були з рибою, тому відкрито дві кримінальні справи в П’ятихатському і Софіївському районах. Матеріальні збитки завдано у розмірі 6 та 11 тисяч відповідно.    

Начальник Софіївського відділення поліції Ігор Гергелюк також долучився до спротиву. Місцеві жителі підтримують заходи правоохоронців та не втрачають надію на оздоровлення свого району. Зокрема, мешканець Саксагані Віктор, якого жорстоко побили представники рибоохорони, поділився власними спостереженнями: «В нерест ловили рибу від 1 до 5 тон за ніч… самі ж хлопці це розповідали».

В цілому, за останні два місяці бійцями полку було здійснено кілька десятків рейдів, а також постійні патрулювання вздовж берегів та спостерігання за незаконною прибережною базою відпочинку Софіївського району. Як відзначають, саме на її території відбувається відправка браконьєрських човнів і сортування риби.

Нагадаємо, полк Дніпро-1 полює на лісорубів-нелегалів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...