App Store Google Play

Дніпро є лідером з електронного самоврядування в країні, - Мерило

31.05.2017 14:20
Дніпро є лідером з електронного самоврядування в країні, - Мерило

Сьогодні, 31 травня, в. о. заступника міського голови у Дніпрі Яніка Мерило заявила, що Дніпро на сьогодні є лідером за розвитком електронного самоврядування в Україні. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій. 

Дніпро стрімко випереджає інші міста України у впровадженні новітніх інноваційних проектів. Відтак Дніпро стало другим містом в Україні, яке візуалізувало бюджет на сайті міста у рамках проекту Відкритого бюджету

"Найголовніше це те, що ми відкрили фінанси і весь час працюємо над тим, аби були опубліковані нові рішення. Ми зробили відкритими дані про бюджет Дніпра, внесені в нього зміни одразу ж з'являються на сайті. Кожен державний орган публікує дані про себе, зокрема, надає звіт про використання бюджетних коштів", - розповіла Яніка Мерило.

Дніпро також став найактивнішим містом в країні у голосуванні за громадські ініціативи масштабного проекту "Бюджету участі".

"Дніпро у відсотковому співвідношенні виявився на першому місці у всій країні за активністю голосування. За проекти проголосували 61,5 тисячі осіб, що становить 4% населення міста. У Києві цей показник склав 1%, у Львові - 2,5%. Це неймовірний результат. Дуже успішно провели проект бюджету участі. Сподіваюся, що і реалізація цих проектів залишиться на навищому рівні", - зазначила Яніка Мерило.

Також протягом року у Дніпрі працює інтерактивна карта ремонту доріг.

«Кожний бажаючий може скористатися цією картою, лишити свій коментар. Ми щодня працюємо над її удосконаленням. Проте вже сьогодні на мапу нанесено 4 тис. об’єктів, і вказано, де ведуться або плануються ремонтні роботи. За тиждень з'явиться функція, за допомогою якої можна буде побачити, що було до і як стало після», - зазначила фахівець.

Також на сайті міської ради працює функція «Соціальний інспектор».

"За допомогою Громадьского Контролю Дніпро відкрив найбільшу кількість інформації. Дніпро завантажив інформацію про понад 4000 запланованих ремонтів у місті", - зазначила фахівець.

За словами Яніки Мерило сьогодні найбільш ефективно корупцію в держзакупівлях долають завдяки онлайн-системі Prozorro.

"Всі закупівлі вище 3 тис. грн, які роводить Дніпровська міськрада, є на сайті Prozorro. А таких закупівель проводиться більше двох тис. на місяць. І по відкритості через Prozorro ми входимо в 5-ку лідерів по Україні. Також відкрита функція Dozorro, де можна задати питання і отримати відповіді з певних закупівель", - повідомила Яніка Мерило.

Також у Дніпрі працює електронна карта МАФів у місті, на якій розташовано більше тисячі об'єктів, у тому числі і сезонної торгівлі.  

"Кожний бажаючий може переглянути карту законних МАФів у місті, якщо дніпрянин побачив, що той чи інший кіоск стоїть незаконно, він в режимі онлайн зможе подати заявку-скаргу, аби міськрада на це швидко відреагувала. Також за картою можна дізнатися про заходи, які проводяться в місті, в тому числі і політичні», - розповіла Мерило.

З останніх нововведень Мерило відзначила той факт, що вже протягом двох місяців у Дніпрі можна сплатити проїзд у першому трамваї та метро смартфоном.

«Дніпро разом зі Львовом на сьогодні - перші пілотні міста, які впровадили на муніципальному транспорті електронні квитки. У нас є купа планів на майбутнє, ми розвиваємо на місто в інноваціях, і споддіваємося, що саме Дніпро стане лідером серед технологій в країні", - зазначила Яніка Мерило.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...
12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...