App Store Google Play

ЦВК "освіжила" Криворізький виборчком

30.05.2017 09:20
ЦВК "освіжила" Криворізький виборчком

Учора, 29 травня, Центральна виборча комісія внесла зміни до складу Криворізької міської виборчої комісії. Відповідну постанову №113 "Про зміни в складі територіальних виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів" оприлюднено на офіційному сайті ЦВК, передає Дніпроград.

Зокрема, відбулися заміни за квотами БПП "Солідарність", ВО "Батьківщина" та "Народного фронту". У зв'язку з внесеними змінами, частково оновився і керівний склад комісії - комісія отримала нових заступника голови та секретаря комісії.

Своїм рішенням Центрвиборчком за поданням партії БПП "Солідарність" виводить зі складу комісії Ірину Шевель, заступника голови комісії. Замість неї на керівну посаду в Криворізький виборчком призначено Дмитра Пономаренко.

Партія "Батьківщина" відкликала зі складу комісії секретаря Дмитра Ледовських на користь Андрія Василенка.

Заміни подала і партія "Народний фронт" - тепер її інтереси в Криворзькій виборчій комісії замість Олексія Алєксєєва представлятиме Олег Пшеничний, а замість Олексія Кудли - Ольга Бондарець.

Нагадаємо, Криворізька міська виборча комісія  в понеділок, 22 травня, не змогла прийняти постанов, що стосуються народної ініціативи щодо відкликання депутатів міськради. При цьому на засіданні ДВК були розглянуті різні варіанти проектів постанов: перший - про припинення народної ініціативи, другий - про звернення до центральних органів політпартій з приводу відкликання депутатів. Для прийняття комісією рішень просто не вистачало голосів. Фактично в попередньому складі комісія виявилася недієздатною.

Раніше як відомо, до теркомісії було передано 42 тисячі підписів про відкликання депутатів-зрадників. Втім, підписні листи з опломбованого приміщення теркомісії викрали. Чи можливий процес відкликання за копіями підписних листів, члени міськвиборчкому спитали в колег з ЦВК. Там вважають, що законодавство не передбачає відкликання депутатів місцевих рад за копіями підписних листів замість викрадених оригіналів. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...
Анастасія ГОРЯЧА

Хто такий журналіст?

Із розвитком технологій у сучасному світі стає все важче визначити термін "журналіст". Звичка ділитися у соцмережах своїми спостереженнями стала нормою у побуті багатьох родин. У більш завзятих є наві...
Вчера шестилетний мальчик выпал из окна третьего этажа 147 школы, и лишь спустя сутки эта информация стала публичной.Администрация учебного заведения не сочла нужным заявить в полицию, ограничившись в...