App Store Google Play

ЦВК "освіжила" Криворізький виборчком

30.05.2017 09:20
ЦВК "освіжила" Криворізький виборчком

Учора, 29 травня, Центральна виборча комісія внесла зміни до складу Криворізької міської виборчої комісії. Відповідну постанову №113 "Про зміни в складі територіальних виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів" оприлюднено на офіційному сайті ЦВК, передає Дніпроград.

Зокрема, відбулися заміни за квотами БПП "Солідарність", ВО "Батьківщина" та "Народного фронту". У зв'язку з внесеними змінами, частково оновився і керівний склад комісії - комісія отримала нових заступника голови та секретаря комісії.

Своїм рішенням Центрвиборчком за поданням партії БПП "Солідарність" виводить зі складу комісії Ірину Шевель, заступника голови комісії. Замість неї на керівну посаду в Криворізький виборчком призначено Дмитра Пономаренко.

Партія "Батьківщина" відкликала зі складу комісії секретаря Дмитра Ледовських на користь Андрія Василенка.

Заміни подала і партія "Народний фронт" - тепер її інтереси в Криворзькій виборчій комісії замість Олексія Алєксєєва представлятиме Олег Пшеничний, а замість Олексія Кудли - Ольга Бондарець.

Нагадаємо, Криворізька міська виборча комісія  в понеділок, 22 травня, не змогла прийняти постанов, що стосуються народної ініціативи щодо відкликання депутатів міськради. При цьому на засіданні ДВК були розглянуті різні варіанти проектів постанов: перший - про припинення народної ініціативи, другий - про звернення до центральних органів політпартій з приводу відкликання депутатів. Для прийняття комісією рішень просто не вистачало голосів. Фактично в попередньому складі комісія виявилася недієздатною.

Раніше як відомо, до теркомісії було передано 42 тисячі підписів про відкликання депутатів-зрадників. Втім, підписні листи з опломбованого приміщення теркомісії викрали. Чи можливий процес відкликання за копіями підписних листів, члени міськвиборчкому спитали в колег з ЦВК. Там вважають, що законодавство не передбачає відкликання депутатів місцевих рад за копіями підписних листів замість викрадених оригіналів. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...