App Store Google Play

Смерть з косою та обурені ляльки: у Дніпрі пройшов мітинг театралів

30.05.2017 14:40
Смерть з косою та обурені ляльки: у Дніпрі пройшов мітинг театралів

Сьогодні, 30 травня, під стінами обласної ради відбувся театралізований мітинг, який влаштували представники театрально-концертних організацій. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій. 

Під вікнами чиновників актори п'ятьох театрів Дніпропетровщини влаштували справжній концерт - заспівав хор, виступив оркестр, актори лялькового театру взяли з собою своїх підопічних ляльок, та їхніми голосами просили повернути їм зарплату, а смерть з косою голосив про смерть культури.

Мітинг проводять не вперше, проте вже вчора голова облради Гліб Пригунов зустрівся з членами театральних профспілок та почав обговорення щодо питання заробітної платні працівників цієї сфери. 

"Нам не подобається ситуація з нашими зарплатами. Сьогоднішній мітинг є черговим попередженням для обласної влади, щоб вони знали, що актори будуть боротися за свою заробітну плату до кінця. Ми розуміємо і знаємо ті проблеми, які є в театральній галузі. І ми повністю підтримуємо бажання влади вирішувати їх, але вирішувати проблеми за рахунок зменшення зарплат акторам неправильно. Ми сподіваємося, що діалог, який почався з владою вчора, буде продовжений, і це дасть нам можливість знайти нормальний реальний вихід із цієї ганебної ситуації", - розповіла представник профкому Дніпропетровського театру опери і балету, артистка оркестру Тетяна Каплонська. 

Представники театрів зазначили, що вже втрачають колективи - більшість акторів, шукаючи кращої долі, погоджуються на пропозиції з інших країн та виїжджають сім'ями за кордон.

"Я не хочу залишати Україну, але така ситуація нас просто звідси виживає. Розумієте, тепер балерини чи оперні прими отримують майже стільки, як прибиральниця чи електрик. Мене це не те що принижує, просто цієї зарплатні не вистачає на елементарне проживання", - зазначила акторка Іванна.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...