App Store Google Play

Невтішна статистика: на Дніпропетровщині збільшується кількість пожеж в екосистемах

30.05.2017 13:40
Невтішна статистика: на Дніпропетровщині збільшується кількість пожеж в екосистемах

У Дніпрі почалося довгоочікуване потепління, а у Служби порятунку різко збільшилася кількість виїздів на ліквідацію пожеж в екосистемах. Про це під час прес-конференції в ІА "Мост-Дніпро" сьогодні, 30 травня, розповіла речниця ГУ ДСНС у Дніпропетровській області Дар'я Гречищева, передає Дніпроград.

"Пожежі в екосистемаї - це і підпали сухої трави, і пожежі на сміттєзвалищах та полігонах, і лісові пожежі. Загорання може перекинутися на житловий сектор і перетворитися в неконтрольоване горіння, що призводить до жахливих наслідків", - наголосила Дар'я Гречищева.

За статистикою з початку року на Дніпропетровщині рятувальники здійснили більше 6 тис. виїздів, з яких 3,5 тис. - пожежі.

"Близько 2 тис. пожеж сталося саме в екосистемах. Ця цифра майже досягла показника пожеж за весь минулий рік. Загальна площа їх становила більше 700 гектарів. Тільки за останній тиждень, коли почалося різке потепління, зафіксовано 172 пожежі площею близько 9 гектарів. Ці вихідні у рятувальників пройшли дуже інтенсивно - хлопці просто не встигали заїжджати до частин відпочити", - зазначила Гречищева.

Аби зменшити невтішну статистику щодо виникнення пожеж на відкритих територіях, площа яких подекуди становить понад 1 га, рятувальники закликають не провокувати пожежі в екосистемах.

"Основною причиною виникнення пожеж в природних екосистемах залишається людський фактор. Громадяни, нехтуючи правилами пожежної безпеки, випалюють рослинні залишки та сміття. Такі дії стають причиною виникнення пожеж. Тим паче становлять загрозу розповсюдження вогню на приватні будинки. Також під час пожеж гине багато тварин. Наразі вже були саме такі випадки. Ліквідація масштабних пожеж потребує значних матеріальних затрат, залучення спецтехніки та особового складу. Тому ми закликаємо усіх мешканців області бути відповідальними громадянами та не палити сміття, не лишати відкритий вогонь, не палити пух з тополь", - наголосила Гречищева.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...
Анастасія ГОРЯЧА

Хто такий журналіст?

Із розвитком технологій у сучасному світі стає все важче визначити термін "журналіст". Звичка ділитися у соцмережах своїми спостереженнями стала нормою у побуті багатьох родин. У більш завзятих є наві...
Вчера шестилетний мальчик выпал из окна третьего этажа 147 школы, и лишь спустя сутки эта информация стала публичной.Администрация учебного заведения не сочла нужным заявить в полицию, ограничившись в...