App Store Google Play

Філатов відкрив першу зміну нового сезону в безкоштовному таборі «Діти Дніпра»

30.05.2017 13:20
Філатов відкрив першу зміну нового сезону в безкоштовному таборі «Діти Дніпра»

29 травня у безкоштовному муніципальному таборі «Діти Дніпра» стартував новий сезон. Першу зміну розпочали з підняття державного прапора та виконання гімну України наживо. Як облаштувалися та чи всім задоволені маленькі відпочивальники, приїхав перевірити міський голова Дніпра Борис Філатов. Мера зустріли з паляницею та повітряними кульками.

Соціальна ініціатива Бориса Філатова нині б'є всі рекорди популярності. Після того, як тиждень тому стартувала реєстрація на 13 літніх змін, усього за 3 дні батьки забронювали всі місця. Цьогоріч у таборі відпочинуть 3,9 тис. маленьких дніпрян.

«Загалом за неповних 3 роки у нас оздоровилося близько 8 тис. дітей. Хотілось би, щоб батьки змогли максимально скористатися цією опцією. Місць, на жаль, на всіх не вистачає. За 3 дні ми закрили всі заявки. Невелика бронь таки залишилася. Хто хоче отримати путівку – звертайтеся на особистому прийомі. Щоразу, коли я приймаю містян, надходить близько 5-6 звернень», – сказав Борис Філатов.

Мер Дніпра також додав, що наступного року в таборі планують добудувати ще один корпус на 500 місць.

Цього літа на дітей чекає оновлена програма з опануванням козацького гарту та пластунських навичок. У таборі школярі також можуть розкрити свої творчі здібності. Юний саксофоніст Максим Русаков на відпочинок приїхав зі своїм музичним інструментом. 12-річний хлопець відвідує табір уже третій рік поспіль.

«Прикольний табір. Тут можна займатися цікавими речами, виступати, коли хочеш показати себе. Можна грати у футбол, довкола гарна природа, вожаті добрі. Добре, що Філатов зробив такий табір», – каже Максим.

Табір «Діти Дніпра» розташований на базі дитячого закладу оздоровлення та відпочинку ім. Валентини Терешкової. Тут облаштовані майданчики для дозвілля, творчості та спорту. Перед кожним сезоном їх оновлюють та приводять до ладу. Для дітей тут збалансоване 5-разове харчування. Чи смачно готують кухарі, Борис Філатов перевірив особисто. Мер Дніпра оглянув харчоблок і скуштував одну зі став вечері.

Як і в попередні заїзди, з дітьми працюватимуть вчителі, аніматори та психологи. Вони організовуватимуть різні змагання, квести, конкурси та концерти. Кожен день у таборі має свою патріотичну та спортивну тематику. Вожаті кажуть: за минулі сезони здобули неабиякий досвід роботи.

Працівники зізнаються, що й самі багато чого вчаться у дітей.

Зазначимо, табір «Діти Дніпра» – це безкоштовний соціальний проект, розрахований на дітей 8-15 років. Його мета – підвищення патріотичного духу маленьких містян. Табір «Діти Дніпра» став продовженням передвиборчого проекту Бориса Філатова «Укропчик». Торік табір вийшов на загальноміський рівень.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...
Анастасія ГОРЯЧА

Хто такий журналіст?

Із розвитком технологій у сучасному світі стає все важче визначити термін "журналіст". Звичка ділитися у соцмережах своїми спостереженнями стала нормою у побуті багатьох родин. У більш завзятих є наві...
Вчера шестилетний мальчик выпал из окна третьего этажа 147 школы, и лишь спустя сутки эта информация стала публичной.Администрация учебного заведения не сочла нужным заявить в полицию, ограничившись в...