App Store Google Play

Андрій Денисенко прокоментував призначення "беркутівця" на посаду голови муніципальної поліціі Дніпра

30.05.2017 15:00
Андрій Денисенко прокоментував призначення "беркутівця" на посаду голови муніципальної поліціі Дніпра

Дніпровський нардеп Анрій Денисенко заявив, що не підтримує призначення міським головою Дніпра Борисом Філатовим колишнього очільника місцевого «Беркуту» Андрія Ткаченка на посаду керівника Муніципальної поліції. Про це політик написав на своїй сторінці в мережі Facebook.

«Я не можу підтримати призначення на відповідальну посаду в силовому блоці міста колишнього очільника Беркуту. Особливо після подій 9 травня у Дніпрі», - підкреслив політик.

Водночас, він запевнив, що не зробить жодного кроку, який міг би поставити під сумнів єдність патріотичних сил у нашому, ключовому для України регіоні.

Денисенко нагадав, що в усі часи на перешкоді нашій українській перемозі стояли чвари, розбрат і дрібні амбіції. Тож, попри очікування регіоналів та їх прибічників, реваншу вони не дочекаються.

«Так що, любі мої риги і підрижники, рано потирати долоні - не бути святу на вашій вулиці. Буде жорстка і послідовна зачистка. У тому числі силами вашого улюбленого Беркуту»,  - запевнив народний обранець від Дніпра.

Попри незгоду з рішенням мера щодо призначення на посаду Ткаченка, нардеп висловив переконання, що Філатов активно притостоїть антиукраїнським силам у Дніпрі.

«Філатов, попри всі його фінти, галси, єзуїтство і візантійщину - один з тих, хто протистоїть тут рашистському реваншу», - впевнений Андрій Денисенко.

За словами народного депутата, неочікувані зміни в Муніципальній поліції матимуть і позитивні наслідки.

"Тепер до боротьби із антидержавними витівками  членів та прихильників проросійськи налаштованого Опоблоку долучаться також активісти громадського формування Січ, які були кістяком Муніципальної поліції, а нині матимуть більше вільного часу, аби ефективно протистояти реваншистським настроям на Дніпропетровщині та в Україні в цілому", - резюмував Денисенко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...
Вихідними пройшов гучний фестиваль блогерів. Подія незвична, проводиться тільки у Дніпрі. Розпіарена, розрекламована - здається не було такої людини в місті, яка не знала, що до нас приїхали блогери....
ФейсБог - це не тільки світила політології, а ще й медицини!- Рік від року адепти і противники (навіть, поважні лікарі) не можуть дійти згоди щодо щеплення - у ХХІ столітті!- Смертність від комаря (ма...
Зайшов нині у воєнторг, - не скажу який, - прикупить підсумок під магазини. Обрав такий, щоб не дуже дорогий і підходящий, підходжу до каси. Хлопці-продавці впізнали мене:- Доброго дня, Наче ж, в...