App Store Google Play

Андрій Денисенко прокоментував призначення "беркутівця" на посаду голови муніципальної поліціі Дніпра

30.05.2017 15:00
Андрій Денисенко прокоментував призначення "беркутівця" на посаду голови муніципальної поліціі Дніпра

Дніпровський нардеп Анрій Денисенко заявив, що не підтримує призначення міським головою Дніпра Борисом Філатовим колишнього очільника місцевого «Беркуту» Андрія Ткаченка на посаду керівника Муніципальної поліції. Про це політик написав на своїй сторінці в мережі Facebook.

«Я не можу підтримати призначення на відповідальну посаду в силовому блоці міста колишнього очільника Беркуту. Особливо після подій 9 травня у Дніпрі», - підкреслив політик.

Водночас, він запевнив, що не зробить жодного кроку, який міг би поставити під сумнів єдність патріотичних сил у нашому, ключовому для України регіоні.

Денисенко нагадав, що в усі часи на перешкоді нашій українській перемозі стояли чвари, розбрат і дрібні амбіції. Тож, попри очікування регіоналів та їх прибічників, реваншу вони не дочекаються.

«Так що, любі мої риги і підрижники, рано потирати долоні - не бути святу на вашій вулиці. Буде жорстка і послідовна зачистка. У тому числі силами вашого улюбленого Беркуту»,  - запевнив народний обранець від Дніпра.

Попри незгоду з рішенням мера щодо призначення на посаду Ткаченка, нардеп висловив переконання, що Філатов активно притостоїть антиукраїнським силам у Дніпрі.

«Філатов, попри всі його фінти, галси, єзуїтство і візантійщину - один з тих, хто протистоїть тут рашистському реваншу», - впевнений Андрій Денисенко.

За словами народного депутата, неочікувані зміни в Муніципальній поліції матимуть і позитивні наслідки.

"Тепер до боротьби із антидержавними витівками  членів та прихильників проросійськи налаштованого Опоблоку долучаться також активісти громадського формування Січ, які були кістяком Муніципальної поліції, а нині матимуть більше вільного часу, аби ефективно протистояти реваншистським настроям на Дніпропетровщині та в Україні в цілому", - резюмував Денисенко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...
Анастасія ГОРЯЧА

Хто такий журналіст?

Із розвитком технологій у сучасному світі стає все важче визначити термін "журналіст". Звичка ділитися у соцмережах своїми спостереженнями стала нормою у побуті багатьох родин. У більш завзятих є наві...
Вчера шестилетний мальчик выпал из окна третьего этажа 147 школы, и лишь спустя сутки эта информация стала публичной.Администрация учебного заведения не сочла нужным заявить в полицию, ограничившись в...