App Store Google Play

Андрій Денисенко прокоментував призначення "беркутівця" на посаду голови муніципальної поліціі Дніпра

30.05.2017 15:00
Андрій Денисенко прокоментував призначення "беркутівця" на посаду голови муніципальної поліціі Дніпра

Дніпровський нардеп Анрій Денисенко заявив, що не підтримує призначення міським головою Дніпра Борисом Філатовим колишнього очільника місцевого «Беркуту» Андрія Ткаченка на посаду керівника Муніципальної поліції. Про це політик написав на своїй сторінці в мережі Facebook.

«Я не можу підтримати призначення на відповідальну посаду в силовому блоці міста колишнього очільника Беркуту. Особливо після подій 9 травня у Дніпрі», - підкреслив політик.

Водночас, він запевнив, що не зробить жодного кроку, який міг би поставити під сумнів єдність патріотичних сил у нашому, ключовому для України регіоні.

Денисенко нагадав, що в усі часи на перешкоді нашій українській перемозі стояли чвари, розбрат і дрібні амбіції. Тож, попри очікування регіоналів та їх прибічників, реваншу вони не дочекаються.

«Так що, любі мої риги і підрижники, рано потирати долоні - не бути святу на вашій вулиці. Буде жорстка і послідовна зачистка. У тому числі силами вашого улюбленого Беркуту»,  - запевнив народний обранець від Дніпра.

Попри незгоду з рішенням мера щодо призначення на посаду Ткаченка, нардеп висловив переконання, що Філатов активно притостоїть антиукраїнським силам у Дніпрі.

«Філатов, попри всі його фінти, галси, єзуїтство і візантійщину - один з тих, хто протистоїть тут рашистському реваншу», - впевнений Андрій Денисенко.

За словами народного депутата, неочікувані зміни в Муніципальній поліції матимуть і позитивні наслідки.

"Тепер до боротьби із антидержавними витівками  членів та прихильників проросійськи налаштованого Опоблоку долучаться також активісти громадського формування Січ, які були кістяком Муніципальної поліції, а нині матимуть більше вільного часу, аби ефективно протистояти реваншистським настроям на Дніпропетровщині та в Україні в цілому", - резюмував Денисенко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...