App Store Google Play

Дніпро припиняє фінансувати медицину вторинної ланки та подає позов до суду на облраду

29.05.2017 17:20
Дніпро припиняє фінансувати медицину вторинної ланки та подає позов до суду на облраду

Сьогодні, 29 травня, в приміщенні міської ради під час брифінгу міський голова Борис Філатов заявив, що місто припиняє фінансувати медицину вторинної ланки. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Із 1 вересня 2017 року міська рада Дніпра припиняє фінансування медустанов вторинного рівня. Наразі держава виділила вторинній медицині субвенцію в розмірі 333 млн грн. Це лише 70% від необхідної суми. Тобто при мінімальній оплаті праці цих коштів вистачить на дев'ять із половиною місяців. Решту буде змушений покривати міський бюджет. Від початку року місто вже надало понад 100 млн грн. Гроші пішли на оплату комунальних послуг лікарень та частково – на виплату зарплат.

"Рішення про припинення фінансування вимушене. У міському бюджеті потрібно знайти ще 164 млн грн. Саме стільки бракує вторинній медицині для виплати зарплат 10 тисячам медпрацівників. Уже двічі ми в точковому режимі включалися у виплату зарплат медикам", - наголосив Філатов.

Очільник Дніпра також зазначив, що медична реформа як пілотний проект вже завершилась і область мала повернути лікарні місту, проте досі цього не сталося, тому міська влада готує позов до суду на обласну раду, аби вирішити це питання у правовому полі.

"Всюди вторинну медицину повернули у власність міст. Дніпро - єдине місто в країні, де ситуація не змінюється та залишається неприйнятною. Ми неодноразово зверталися до керівництва облради, але у відповідь чули лише відмовки. Ми підготували позов, і в нас є 100-відсоткові підстави судити обласну раду і через суд отримати у власність те, що належить місту по праву", - зазначив Філатов.

Борис Філатов також наголосив, що місцева влада готова прийняти на баланс медзаклади, адже лікарні будували за міські гроші й місто керувало ними з часів свого заснування.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...