App Store Google Play

Дніпрян запрошують на гала-концерт першого в Україні Міжнародного фестивалю дитячих музичних театрів

29.05.2017 15:20
Дніпрян запрошують на гала-концерт першого в Україні Міжнародного фестивалю дитячих музичних театрів

Протягом травня у Дніпрі проходив I Міжнародний фестиваль дитячих музичних театрів «Місто зустрічі – «Чарівний міст». Захід зібрав на одній сцені 16 творчих колективів із різних міст України та Польщі. Фестиваль провели в рамках програми міського голови Бориса Філатова «Культурна столиця».

У вівторок, 30 травня, о 17.00, найкращі колективи виступлять на гала-концерті на сцені Дніпровського театру драми та комедії (пр. Дмитра Яворницького, 97). Вхід на захід безкоштовний.

«Ми продовжуємо традицію, коли Дніпро стає центром проведення міжнародних заходів. Пишаємося тим, що перший в Україні Міжнародний фестиваль дитячих музичних театрів пройшов саме в нашому місті. Наша мета – щоб талановиті мешканці Дніпра та гості з інших країн мали змогу виступати на наших сценах», – зазначив заступник міського голови Олександр Шикуленко.

Заступник Бориса Філатова також наголосив, що в рамках фестивалю «Місто зустрічі – «Чарівний міст» відбулося 3 концерти, у яких взяли участь 170 дітей зі всіх куточків країни та Польщі.

Організатор фестивалю та художній керівник зразкового дитячого музичного театру «Чарівний міст» Наталія Миронова розповіла, що, крім показових виступів, для учасників фестивалю влаштували 6 семінарів.

«Одна з головних особливостей фестивалю – це семінари. Вони були присвячені європейській методиці освіти дітей. Було 5 лекторів з України та один – з Польщі. Ці семінари відвідали представники близько 30 навчальних закладів», – розповіла Наталія Миронова.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...