App Store Google Play

Дніпрян запрошують на гала-концерт першого в Україні Міжнародного фестивалю дитячих музичних театрів

29.05.2017 15:20
Дніпрян запрошують на гала-концерт першого в Україні Міжнародного фестивалю дитячих музичних театрів

Протягом травня у Дніпрі проходив I Міжнародний фестиваль дитячих музичних театрів «Місто зустрічі – «Чарівний міст». Захід зібрав на одній сцені 16 творчих колективів із різних міст України та Польщі. Фестиваль провели в рамках програми міського голови Бориса Філатова «Культурна столиця».

У вівторок, 30 травня, о 17.00, найкращі колективи виступлять на гала-концерті на сцені Дніпровського театру драми та комедії (пр. Дмитра Яворницького, 97). Вхід на захід безкоштовний.

«Ми продовжуємо традицію, коли Дніпро стає центром проведення міжнародних заходів. Пишаємося тим, що перший в Україні Міжнародний фестиваль дитячих музичних театрів пройшов саме в нашому місті. Наша мета – щоб талановиті мешканці Дніпра та гості з інших країн мали змогу виступати на наших сценах», – зазначив заступник міського голови Олександр Шикуленко.

Заступник Бориса Філатова також наголосив, що в рамках фестивалю «Місто зустрічі – «Чарівний міст» відбулося 3 концерти, у яких взяли участь 170 дітей зі всіх куточків країни та Польщі.

Організатор фестивалю та художній керівник зразкового дитячого музичного театру «Чарівний міст» Наталія Миронова розповіла, що, крім показових виступів, для учасників фестивалю влаштували 6 семінарів.

«Одна з головних особливостей фестивалю – це семінари. Вони були присвячені європейській методиці освіти дітей. Було 5 лекторів з України та один – з Польщі. Ці семінари відвідали представники близько 30 навчальних закладів», – розповіла Наталія Миронова.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Як нам оздоровити суспільство

Лише активне долучення громадських кіл до життя міста чи держави несе у собі якісь перспективи. Інакше ми приречені на культики капищних жерців, дворових месій чи міських господарників. Бо їх піар-ход...
Останнім часом все більше знецінюється результат вищої освіти в Україні. Після школи абітурієнти складають ЗНО і вступають до вишів, не тому, що бачать себе в тій чи іншій професії, а тому що “т...
Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...