App Store Google Play

Дніпрян запрошують на гала-концерт першого в Україні Міжнародного фестивалю дитячих музичних театрів

29.05.2017 15:20
Дніпрян запрошують на гала-концерт першого в Україні Міжнародного фестивалю дитячих музичних театрів

Протягом травня у Дніпрі проходив I Міжнародний фестиваль дитячих музичних театрів «Місто зустрічі – «Чарівний міст». Захід зібрав на одній сцені 16 творчих колективів із різних міст України та Польщі. Фестиваль провели в рамках програми міського голови Бориса Філатова «Культурна столиця».

У вівторок, 30 травня, о 17.00, найкращі колективи виступлять на гала-концерті на сцені Дніпровського театру драми та комедії (пр. Дмитра Яворницького, 97). Вхід на захід безкоштовний.

«Ми продовжуємо традицію, коли Дніпро стає центром проведення міжнародних заходів. Пишаємося тим, що перший в Україні Міжнародний фестиваль дитячих музичних театрів пройшов саме в нашому місті. Наша мета – щоб талановиті мешканці Дніпра та гості з інших країн мали змогу виступати на наших сценах», – зазначив заступник міського голови Олександр Шикуленко.

Заступник Бориса Філатова також наголосив, що в рамках фестивалю «Місто зустрічі – «Чарівний міст» відбулося 3 концерти, у яких взяли участь 170 дітей зі всіх куточків країни та Польщі.

Організатор фестивалю та художній керівник зразкового дитячого музичного театру «Чарівний міст» Наталія Миронова розповіла, що, крім показових виступів, для учасників фестивалю влаштували 6 семінарів.

«Одна з головних особливостей фестивалю – це семінари. Вони були присвячені європейській методиці освіти дітей. Було 5 лекторів з України та один – з Польщі. Ці семінари відвідали представники близько 30 навчальних закладів», – розповіла Наталія Миронова.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...