App Store Google Play

Дніпрян запрошують на гала-концерт першого в Україні Міжнародного фестивалю дитячих музичних театрів

29.05.2017 15:20
Дніпрян запрошують на гала-концерт першого в Україні Міжнародного фестивалю дитячих музичних театрів

Протягом травня у Дніпрі проходив I Міжнародний фестиваль дитячих музичних театрів «Місто зустрічі – «Чарівний міст». Захід зібрав на одній сцені 16 творчих колективів із різних міст України та Польщі. Фестиваль провели в рамках програми міського голови Бориса Філатова «Культурна столиця».

У вівторок, 30 травня, о 17.00, найкращі колективи виступлять на гала-концерті на сцені Дніпровського театру драми та комедії (пр. Дмитра Яворницького, 97). Вхід на захід безкоштовний.

«Ми продовжуємо традицію, коли Дніпро стає центром проведення міжнародних заходів. Пишаємося тим, що перший в Україні Міжнародний фестиваль дитячих музичних театрів пройшов саме в нашому місті. Наша мета – щоб талановиті мешканці Дніпра та гості з інших країн мали змогу виступати на наших сценах», – зазначив заступник міського голови Олександр Шикуленко.

Заступник Бориса Філатова також наголосив, що в рамках фестивалю «Місто зустрічі – «Чарівний міст» відбулося 3 концерти, у яких взяли участь 170 дітей зі всіх куточків країни та Польщі.

Організатор фестивалю та художній керівник зразкового дитячого музичного театру «Чарівний міст» Наталія Миронова розповіла, що, крім показових виступів, для учасників фестивалю влаштували 6 семінарів.

«Одна з головних особливостей фестивалю – це семінари. Вони були присвячені європейській методиці освіти дітей. Було 5 лекторів з України та один – з Польщі. Ці семінари відвідали представники близько 30 навчальних закладів», – розповіла Наталія Миронова.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...
Анастасія ГОРЯЧА

Хто такий журналіст?

Із розвитком технологій у сучасному світі стає все важче визначити термін "журналіст". Звичка ділитися у соцмережах своїми спостереженнями стала нормою у побуті багатьох родин. У більш завзятих є наві...
Вчера шестилетний мальчик выпал из окна третьего этажа 147 школы, и лишь спустя сутки эта информация стала публичной.Администрация учебного заведения не сочла нужным заявить в полицию, ограничившись в...