App Store Google Play

Дніпропетровська обласна рада презентувала електрокари: бажаючі провели тест-драйв

29.05.2017 13:00
Дніпропетровська обласна рада презентувала електрокари: бажаючі провели тест-драйв

Сьогодні, 29 травня, під стінами Дніпропетровської обласної ради містянам презентували закуплені облрадою для своєї діяльності нові екологічні автівки. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

До автопарку обласної ради докуплено три еко-автівки "Ford Focus" з електричними двигунами.

"Обласна рада підтримала таку інноваційну ідею, яку ми озвучили ще в лютому. Наш автопарк дуже поношений, тому було прийнято рішення замінити бензинові автівки на електричні. По-перше, це екологічно, по-друге економічно, і головне - таким чином ми хотіли продемонструвати, що на сьогодні електрокари річ доступна та можлива. Тому закликаємо і юридичні, і бюджетні, і державні установи брати з нас приклад", - розповів голова облради Гліб Пригунов.

За словами фахівців, один кілометр дороги на електромобілі є на 85% дешевшим, ніж на авто з бензиновим двигуном. Також економія від використання електрокарів складе до 15 тис. грн. щоквартально та 120 тис. грн. на рік.

"Який департамент користуватиметься новоспеченими автівками поки не уточнюється, але їздитимуть ними виключно містом, адже машини мають обмежений кілометраж підзаряду до 150 км. Скоріш за вс,е це буде бухгалтерія, протокольна служба, або ж на замовлення окремих держслужбовців. Електричні автомобілі це тренд, це майбутнє, я переконаний, що за декілька років усі пересядуть на еко-машини", - зазначив Пригунов.

Кореспондент Дніпрограду особисто провів тест-драйв електрокару. Зазначимо, що автівка є безшумною та легкою у керуванні, запалюється кнопкою, чутливі педалі газу та гальм дають можливість зменшити гальмівний шлях, що може запобігти ДТП.

Також зазначимо, в обласній раді анонсували встановлення трьох станцій для підзаряду автомобілів, які будуть доступними для всіх користувачів. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Ера милосердя

Наступає якась ера милосердя. Усі ті, хто в 2014 році активно гукав російські війська, обіцяв страшну кару проукраїнським громадянам, проклинав Київський Патріархат і НАТО, хаяв Європу, або ж просто с...
Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...
12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...