App Store Google Play

Дніпро найактивніше в країні голосує за громадські ініціативи

29 Травня 17:40
Дніпро найактивніше в країні голосує за громадські ініціативи

Сьогодні, 29 травня, у приміщенні міської ради підбили підсумки голосування за громадські ініціативи проекту "Бюджет участі" у Дніпрі. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Остаточні результати та офіційно оголошені переможці будуть відомі 9 червня, але попередні результати повідомили вже сьогодні.

"Хочу подякувати усім мешканцям міста, хто долучився до проекту. Нас душе тішить, що дніпряни ініціативні. На розгляд містянам було запропоновано 102 великих проекти, з яких переможцями стали 14, з 156 малих - 50 переможців. Протягом року ці проекти мають реалізуватися. В свою чергу, хочу заявити, що у майбутньому міська влада планує виділити більше ніж 16 млн. грн., адже ми зрозуміли, що партиципаторний бюджет - це одна із ланок справжньої відкритої та демократичної влади", - наголосив Борис Філатов.

Зазначимо, що перше місце серед великих проектів посіла ініціатива музейної експозиції, яка присвячена творчості викладача, композитора і поета Володимира Скуратівського - 1330 голосів, серед малих - проект «Бібліотечне подвір'я Краснопілля» - 990 голосів.

"Хочу всіх привітати, адже Дніпро у відсотковому співвідношенні виявився на першому місці у всій країні за активністю голосування. За проекти проголосували 61,5 тисячі осіб, що становить 4% населення міста. У Києві цей показник склав 1%, у Львові - 2,5%", - розповіла в. о. заступника міського голови Яніка Мерило.

Голова бюджетної комісії Артем Хмельников зазначив, що 65% дніпрян проголосували онлайн, 35% - через бібліотеки і ЦНАПи.

"Круто, що містянам не все одно, 4% - це неймовірно велика цифра. Серед лідерів голосування – проекти з підтримки розвитку дитячого спорту, поліпшення бази музичних шкіл, створення дитячого інформаційного каналу, молодіжного центру для студентів, енергоощадних заходів у школах міста, створення зони відпочинку та оздоровлення у селищі Рибальське", - розповів Артем Хмельников.

З 19 червня до 23 липня триватиме новий етап прийому громадських проектів. Їх реалізовуватимуть вже наступного року. Як і раніше, реєструвати свої розробки можна буде в електронному та паперовому вигляді.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дана новина попалася на очі випадково – через моніторинг новин по Дніпру. Від Дніпра тут якщо чесно лише аеропорт, але сама новина – просто пісня. В тому сенсі, що є наглядною ілюстрацією...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

В одній країні...

В одній країні керівник республіки пішов в замєс з міністром МВС. (опускаючи терміни "псевдо", "помилка", "404")Хтось казав про різність ідеологій і глобальні політичні мотиви. Хтось казав про "руку о...
Максим Мірошниченко

Не лише початок, але й поворот

21 листопада - це не тільки початок Революції Гідності. У цей день у 1920-му році уряд УНР перейшов польський кордон і назавжди втратив територію. 12-тисячне військо та урядовці вірили у те, що продов...
Так заведено, що у дошкільному та шкільному віці дитини батьки вигадують додаткові заняття своєму нащадку і відводять на всілякі секції. Одразу після народження, зазвичай протягом року відбувається ці...