App Store Google Play

Понад 2500 учасників із різних країн світу стартували у напівмарафоні в Дніпрі

28.05.2017 12:00
Понад 2500 учасників із різних країн світу стартували у напівмарафоні в Дніпрі

Зранку 28 травня на площі Героїв Майдану у Дніпрі розпочався INTERPIPE Dnipro Half Marathon-2017. Учасниками спортивної події, що відбувається в рамках програми міського голови Бориса Філатова «Дніпро – спортивна столиця», стали понад 2,5 тис. бігунів із 11 країн світу. Старт забігу дав мер міста.

«Це – спортивне свято, та все одно – будьте обережними. Нехай цьогоріч обійдеться без травм, бо торік ми мали три госпіталізації. Тож стежте за своїм самопочуттям. Легкого старту!» – сказав Борис Філатов.

Перед забігом для учасників провели традиційну розминку. Уздовж маршруту для бігунів працюють точки гідратації.

Напівмарафонська траса складає трохи більше 21 км. Цьогоріч це – найпопулярніша дистанція, її долатимуть близько 800 бігунів.

Дніпрянин Юрій – один із тих, хто має намір підкорити найдовшу відстань. Минулого року спортсмен уже здолав 5-тикілометрову дистанцію.

«Настрій неймовірний. Хочеться швидше почати. Це корисно для всього: і для здоров'я, і для самооцінки. Спорт – це життя. Дякую організаторам, що забезпечили для нас усі умови», – розповів Юрій.

Перевірити свої сили всі охочі могли на відстанях від 100 м до 10 км. Також під час напівмарафону відбудеться благодійний забіг, у рамках якого збиратимуть кошти на спортивний протез руки ветерану АТО Руслану Мураєву.

Сюрпризом для фінішерів будуть медалі із зображенням видатного історика та етнографа Дмитра Яворницького.

INTERPIPE Dnipro Half Marathon-2017 – один із п'яти етапів бігової ліги Run Ukraine Running League-2017, що включає старти в чотирьох містах України. Титульний спонсор напівмарафону – INTERPIPE, організатор – Run Ukraine, співорганізатор – Start Dnipro.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Шпіль Солсберійського собору

Приходить до нас, у Mediaprostir поважного віку чоловік. Каже, що хоче провести захід на багато людей на два дні. Показуємо йому приміщення, чекаємо від нього більш детальної інформації. Під...
Анастасія ГОРЯЧА

Про Укрзалізницю хороше?

Сумнозвісне ПАТ Укрзалізниця не завжди надає погані послуги. Потяг непопулярного напрямку Київ – Маріуполь оснащений такими бажаними функціями, яких українці чекають вже багато років і на відсут...
Люди вже давно на межі. Колись давно це вже було. І сталася революція. Кривава.Але зараз люди змінилися. Вони чекають щось нового. Того, що стане силою, яка втілить їхні мрії про сильну і успішну Укра...
Анастасія ГОРЯЧА

З Днем народження, Дніпро!

А в Дніпрі нічого не змінюється.  Попри обіцянки міської влади почистити і привести до ладу ливневі колектори, після першого ж дощу цієї осені місто знову по коліна у болоті. І стосується не тіль...