App Store Google Play

Понад 2500 учасників із різних країн світу стартували у напівмарафоні в Дніпрі

28.05.2017 12:00
Понад 2500 учасників із різних країн світу стартували у напівмарафоні в Дніпрі

Зранку 28 травня на площі Героїв Майдану у Дніпрі розпочався INTERPIPE Dnipro Half Marathon-2017. Учасниками спортивної події, що відбувається в рамках програми міського голови Бориса Філатова «Дніпро – спортивна столиця», стали понад 2,5 тис. бігунів із 11 країн світу. Старт забігу дав мер міста.

«Це – спортивне свято, та все одно – будьте обережними. Нехай цьогоріч обійдеться без травм, бо торік ми мали три госпіталізації. Тож стежте за своїм самопочуттям. Легкого старту!» – сказав Борис Філатов.

Перед забігом для учасників провели традиційну розминку. Уздовж маршруту для бігунів працюють точки гідратації.

Напівмарафонська траса складає трохи більше 21 км. Цьогоріч це – найпопулярніша дистанція, її долатимуть близько 800 бігунів.

Дніпрянин Юрій – один із тих, хто має намір підкорити найдовшу відстань. Минулого року спортсмен уже здолав 5-тикілометрову дистанцію.

«Настрій неймовірний. Хочеться швидше почати. Це корисно для всього: і для здоров'я, і для самооцінки. Спорт – це життя. Дякую організаторам, що забезпечили для нас усі умови», – розповів Юрій.

Перевірити свої сили всі охочі могли на відстанях від 100 м до 10 км. Також під час напівмарафону відбудеться благодійний забіг, у рамках якого збиратимуть кошти на спортивний протез руки ветерану АТО Руслану Мураєву.

Сюрпризом для фінішерів будуть медалі із зображенням видатного історика та етнографа Дмитра Яворницького.

INTERPIPE Dnipro Half Marathon-2017 – один із п'яти етапів бігової ліги Run Ukraine Running League-2017, що включає старти в чотирьох містах України. Титульний спонсор напівмарафону – INTERPIPE, організатор – Run Ukraine, співорганізатор – Start Dnipro.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...