App Store Google Play

Понад 2500 учасників із різних країн світу стартували у напівмарафоні в Дніпрі

28.05.2017 12:00
Понад 2500 учасників із різних країн світу стартували у напівмарафоні в Дніпрі

Зранку 28 травня на площі Героїв Майдану у Дніпрі розпочався INTERPIPE Dnipro Half Marathon-2017. Учасниками спортивної події, що відбувається в рамках програми міського голови Бориса Філатова «Дніпро – спортивна столиця», стали понад 2,5 тис. бігунів із 11 країн світу. Старт забігу дав мер міста.

«Це – спортивне свято, та все одно – будьте обережними. Нехай цьогоріч обійдеться без травм, бо торік ми мали три госпіталізації. Тож стежте за своїм самопочуттям. Легкого старту!» – сказав Борис Філатов.

Перед забігом для учасників провели традиційну розминку. Уздовж маршруту для бігунів працюють точки гідратації.

Напівмарафонська траса складає трохи більше 21 км. Цьогоріч це – найпопулярніша дистанція, її долатимуть близько 800 бігунів.

Дніпрянин Юрій – один із тих, хто має намір підкорити найдовшу відстань. Минулого року спортсмен уже здолав 5-тикілометрову дистанцію.

«Настрій неймовірний. Хочеться швидше почати. Це корисно для всього: і для здоров'я, і для самооцінки. Спорт – це життя. Дякую організаторам, що забезпечили для нас усі умови», – розповів Юрій.

Перевірити свої сили всі охочі могли на відстанях від 100 м до 10 км. Також під час напівмарафону відбудеться благодійний забіг, у рамках якого збиратимуть кошти на спортивний протез руки ветерану АТО Руслану Мураєву.

Сюрпризом для фінішерів будуть медалі із зображенням видатного історика та етнографа Дмитра Яворницького.

INTERPIPE Dnipro Half Marathon-2017 – один із п'яти етапів бігової ліги Run Ukraine Running League-2017, що включає старти в чотирьох містах України. Титульний спонсор напівмарафону – INTERPIPE, організатор – Run Ukraine, співорганізатор – Start Dnipro.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...