App Store Google Play

Містяни невдоволені святкуванням Дня міста в Кривому Розі

28.05.2017 19:00
Містяни невдоволені святкуванням Дня міста в Кривому Розі

Вчора, 27 травня, Кривий Ріг відсвяткував свій 242 День народження. Кореспондент Дніпрограду побував на святі та поспілкувався з мешканцями міста.

За традицією головне дійство - святковий концерт, відбувся на одному з найбільших стадіонів міста - "Спартак". Проте на сам захід можна було потрапити не всім, а лише за спеціальними запрошеннями. Так, наприклад, біля огорожі стадіону зібрався натовп людей - здебільшого батьки дітей з творчих колективів, які брали участь у святі, їх просто не пустили на територію стадіону і вони змушені були спостерігати за святом через решітку.

"Прийшла подивитися на свою дитину, вона сьогодні співає із дівчатами зі свого гурту. На жаль, батькам дітей запрошення не передбачені. Таке буває кожного року. Дивно - місця є, а не пропускають. Я працюю на заводі, нам на три потоки одного цеху дали лише два квитки. І як їх ділити? Тому доводиться годинами стовбичити за огорожею, щоб хоч одним оком поглянути на виступи своїх дітей для чужих людей?", - дивується криворіжанка Олена.

Найбільше, що здивувало гостей заходу - це те, що під час урочистостей не пролунав ані гімн країни, ані гімн міста. Також багатьох обурило те, що на заході не було хвилини мовчання в пам'ять про тих, хто поклав життя, боронячі власну країну на Сході.

"Як на мене захід мав початися з гімну країни та хвилиною мовчання. Дніпропетровщина віддала найбільше хлопців-героїв на боротьбу з окупантом. Багатьом присутнім знайоме відчуття втрати близької людини через війну. А ми починаємо святкувати із естрадних пісень. Це блюзнірство", - вважає учасник АТО Іван.

Попри те, що більшісь містян були невдоволені та обурені програмою концерту, яка не мінялася протягом декількох років, на думку очільника міста Юрія Вілкула, захід пройшов на високому рівні. Після промови на стадіоні, він разом із своїми поплічниками, продовжив святкування у приміщенні Криворізького музичного коледжу.  

"Подивився на це все і не знаю - сміятися чи плюватися. З кожним роком криворізький совок стає все дрімучіше. Мені соромно", - прокоментував свято мешканець міста Ігор.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...