App Store Google Play

"Велодень" у Дніпрі зібрав 2,5 тис велосипедистів

27.05.2017 16:30
"Велодень" у Дніпрі зібрав 2,5 тис велосипедистів

У суботу, 27 травня, у Дніпрі відбувся традиційний, уже 13-й «Велодень». Цього року у заході взяли участь близько 2,5 тис. велосипедистів.  Дехто навіть приїхав разом із дітьми. Захід відбувся в рамках програми Бориса Філатова «Дніпро – спортивна столиця».

«Пам’ятаю, у 2010 році у «Велодні» брали участь близько 500 учасників, зараз це вже близько 2,5 тис велосипедистів! Це і діти, і люди похилого віку, і аматори, і професійні спортсмени. Цього року у нас новий маршрут - практично через все місто», - зазначив начальник управління спорту департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Олександр Осипов.

Разом із сином взяв участь у параді велосипедистів і голова постійної комісії міської ради з питань бюджету, фінансів та місцевого самоврядування Артем Хмельников: «Те, що велосипед – це гарний вид спорту підтверджує та кількість людей, що сьогодні тут зібралась. Я приїхав на «Велодень», бо катаюсь із задоволенням. Щонайменше раз на тиждень намагаюсь кататися на велосипеді. Нещодавно ще й сина навчив, тож для нього це перший заїзд», - поділився враженнями Артем Хмельников.

Тимофій Хмельников навчився кататися на велосипеді тиждень тому, але почуває себе на новому виді транспорту впевнено: «Від «Велодня» очікую перемоги, бо кататися мені не важко», - розповів хлопчик.

«Я щодня їду на роботу та з роботи на велосипеді – разом це близько 30 км. А починалось все з триколісного «Гномика». Для мене «Велодень» - це нові знайомства, емоції. У нашому місті багато людей, які захоплюються спортом і «Велодень» це ще раз підтверджує. Побільше б таких заходів», - розповів учасник фестивалю Іван.

«Дуже класно, що «Велодень» цього року такий масовий. На жаль, мені вдається кататися на велосипеді лише у вихідні дні, а цей захід – можливість познайомитись з однодумцями та просто цікавими людьми. Дуже важливо, аби люди не лінились і частіше займались спортом. Велосипед – це не тільки зручно, а й корисно для здоров’я», - розповіла велосипедистка Аліна.

Після параду учасники зібрались у парку ім. Тараса Шевченка, де на них чекали різноманітні конкурси та змагання: велосипедний мотокрос, трампліни, велоекстрім, каякінг, гонки на колісницях та інше.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...
Суддю-сепаратиста з Криму на посаді не відновлено!Чергова судійська зрада не відбулася! Але, на жаль, це ще не перемога..Пам'ятаєте "вибухове" затримання відвертого сепаратиста, а за суміцниством судд...
Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...