App Store Google Play

Адвокати охоронця Яроша подали заяви до суду на лікарів та правоохоронців за недбале ставлення до підозрюваного

26.05.2017 12:00
Адвокати охоронця Яроша подали заяви до суду на лікарів та правоохоронців за недбале ставлення до підозрюваного

Сьогодні, 26 травня, під час прес-конференції в медіа центрі Забеба.лі адвокати Віталій та Сергій Погосяни розповіли, що подали дві нові заяви до суду на лікарів та правоохоронців щодо неналежного виконання своїх функціональних обов'язків. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

За словами адвоката охоронця нардепа Дмитра Яроша Михайла Навроцького, який брав участь у збройному конфлікті у Кам'янському, в першу чергу злочин був скоєний працівниками лікарні, які первинно оглядали і не поставили потерпілому діагноз. 

"Протягом цього часу Навроцький перебував під вартою з жахливими травмами, на його зовнішній вигляд і скарги ніхто не звертав увагу. Єдині ліки, які отримував за цей час Навроцький - це знеболювальні. Такі дії ми розцінюємо як тортури над людиною. Ми неодноразово робили запит про те , що йому необхідна медична допомога, але це відкрито ігнорували та звинувачували Навроцького в симуляції ", - розповів Сергій Погосян.

Зазначимо, після десятиденних наполягань адвоката Навроцького Сергія Погосяна його госпіталізували та зробили медичне обстеження, діагноз усіх шокував: переломи, струси та забійні рани.

"Із такими жахливими травмами людину тримали 10 днів під вартою. Навіть якщо в лікарні немає спеціального сучасного апарату, який би зробив оперативно знімки щодо стану здоров'я хворого, лікар зобов'язаний був відреагувати на його скарги. Коли Навроцький повідомив, що його били битками, медичний працівник у будь-якому випадку мав направити його на комп'ютерний томограф або МРТ, аби перевірити стан мозку. Цього лікарі не зробили. Наразі ми навіть не уявляємо, які можуть бути наслідки, адже у людини перелом тім'яною кістки з посттравматичною внутрішньо-мозковою гематомою. Це дуже серйозно, особливо якщо брати до уваги те, що у Навроцького після АТО була контузія", - розповів хірург в лікарні швидкої допомоги Кам'янського Ростислав Винар.

За словами правозахисника Віталія Погосяна, у недбалому ставленні до Михайла Навроцького винні й правоохоронці.

"Після затримання відповідальність про стан здоров'я під час перебування в СІЗО лягає на плечі працівників правоохоронних органів. Те, що людина перебуватиме під вартою не дає ніякого права ставитися до нього не по-людськи. Він як будь-який громадянин України має право на якісне медичне обслуговування. Зараз ми бачимо зовсім інше", - зазначив Сергій Погосян.

Тому на ім'я прокурора Дніпропетровської області подано від адвокатів дві заяви, перша - на медичних працівників щодо неналежного ставлення лікарів до своїх функціональних обов'язків, і друга - щодо порушення кримінального впровадження стосовно співробітників правоохоронних органів, а саме слідчого Кам'янського відділу поліції та працівників, а також процесуального робітника прокуратури за службову недбалість.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...
Анастасія ГОРЯЧА

Хто такий журналіст?

Із розвитком технологій у сучасному світі стає все важче визначити термін "журналіст". Звичка ділитися у соцмережах своїми спостереженнями стала нормою у побуті багатьох родин. У більш завзятих є наві...
Вчера шестилетний мальчик выпал из окна третьего этажа 147 школы, и лишь спустя сутки эта информация стала публичной.Администрация учебного заведения не сочла нужным заявить в полицию, ограничившись в...