App Store Google Play

Етно-рок-фестиваль «Козак Фест»: як це було

25.05.2017 18:30
Етно-рок-фестиваль «Козак Фест»: як це було

Цього року саме Дніпропетровщина розпочала сезон масштабних музичних заходів під відкритим небом, провівши в балці Княжі Байраки грандіозний фестивалоь «Kozak Fest». Сьогодні, 25 травня, під час прес-конференції подробиці та підсумки події розповіли організатори дійства. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Послухати якісну музику та повеселитися зібралися тисячі жителів області та мешканців країни.

«Фестивалили три дні. Незважаючи на прохолодну погоду ми по-справжньому відпочивали та раділи. Ми відродили в Княжих Байраках справжню історичну епоху, поєднавши все це музикою та веселощами. Сотні, тисячі учасників фесту були на одній хвилі», - розповіла організатор «Козак фесту» Катерина Назаренко.

Під час фестивалю було зафіксовано нове досягнення, яке внесли до Книги Рекордів України — меч, який викувала найбільша кількість людей за одну годину.

«Найголовніше не сам рекорд, а той настрій і адреналін, яким зарядилися 700 учасників, які взли участь у дійстві. Тепер це меч-охоронець фестивалю. Фест пройшов в місці історичної битви, першої переможної битви українського народу у визвольній війні 1648 року, тому ми вирішили теж зробити щось історичне та грандіозне», - розповів автор ідеї Григорій Тицькін.

В рамках фестивалю також пройшов конкурс «Музичний поєдинок», на участь у якому зареєструвалися більше 50 гуртів із усіх куточків країни, проте суворе журі обрало 13 найкращих команд, які і взяли участь у конкурсі.

«Цьогорічний призовий фонд поєдинку склав 50 тис. грн. Три команди-переможці поділили кошти між собою. Серед найкращих музичних колективів дніпровський гурт «Відверто», - розповів організатор «Музичного поєдинку» Валентин Вовк.

Під час фесту пройшла шалена гонка кантрі-крос «Міцний козак» у двох категоріях: професіонали і аматори, участь у якій узяли хлопці з Харкова, Києва, Дніпропетровщини, Полтави.

«Ми щиро здивувалися такою бурхливою зацікавленістю спортсменів. Попри те, що переможці отримали свої грошові призи, кожний з них неймовірно відірвався та зарядився адреналіном», - зазначив суддя гонки Андрій Янковий.

Під час фестивалю усі райони Дніпропетровщини продемонстрували свою кулінарну майстерність, також був справжній козацький ярмарок, театралізоване ландшафтне дійство «Запорожець за Дунаєм» від Запорізького драмтеатру, а ще усі бажаючі могли навчитися їздити на конях, а також прогулятися літаком на висоті пташиного польоту.

Загалом фестиваль за всі три дні запам'ятався особливою дружньою атмосферо.

Зазначимо, у 2018 році відкриватиме фестиваль групи SilverTown, які цього року виграли премію «Музичний Герць».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...