App Store Google Play

Етно-рок-фестиваль «Козак Фест»: як це було

25.05.2017 18:30
Етно-рок-фестиваль «Козак Фест»: як це було

Цього року саме Дніпропетровщина розпочала сезон масштабних музичних заходів під відкритим небом, провівши в балці Княжі Байраки грандіозний фестивалоь «Kozak Fest». Сьогодні, 25 травня, під час прес-конференції подробиці та підсумки події розповіли організатори дійства. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Послухати якісну музику та повеселитися зібралися тисячі жителів області та мешканців країни.

«Фестивалили три дні. Незважаючи на прохолодну погоду ми по-справжньому відпочивали та раділи. Ми відродили в Княжих Байраках справжню історичну епоху, поєднавши все це музикою та веселощами. Сотні, тисячі учасників фесту були на одній хвилі», - розповіла організатор «Козак фесту» Катерина Назаренко.

Під час фестивалю було зафіксовано нове досягнення, яке внесли до Книги Рекордів України — меч, який викувала найбільша кількість людей за одну годину.

«Найголовніше не сам рекорд, а той настрій і адреналін, яким зарядилися 700 учасників, які взли участь у дійстві. Тепер це меч-охоронець фестивалю. Фест пройшов в місці історичної битви, першої переможної битви українського народу у визвольній війні 1648 року, тому ми вирішили теж зробити щось історичне та грандіозне», - розповів автор ідеї Григорій Тицькін.

В рамках фестивалю також пройшов конкурс «Музичний поєдинок», на участь у якому зареєструвалися більше 50 гуртів із усіх куточків країни, проте суворе журі обрало 13 найкращих команд, які і взяли участь у конкурсі.

«Цьогорічний призовий фонд поєдинку склав 50 тис. грн. Три команди-переможці поділили кошти між собою. Серед найкращих музичних колективів дніпровський гурт «Відверто», - розповів організатор «Музичного поєдинку» Валентин Вовк.

Під час фесту пройшла шалена гонка кантрі-крос «Міцний козак» у двох категоріях: професіонали і аматори, участь у якій узяли хлопці з Харкова, Києва, Дніпропетровщини, Полтави.

«Ми щиро здивувалися такою бурхливою зацікавленістю спортсменів. Попри те, що переможці отримали свої грошові призи, кожний з них неймовірно відірвався та зарядився адреналіном», - зазначив суддя гонки Андрій Янковий.

Під час фестивалю усі райони Дніпропетровщини продемонстрували свою кулінарну майстерність, також був справжній козацький ярмарок, театралізоване ландшафтне дійство «Запорожець за Дунаєм» від Запорізького драмтеатру, а ще усі бажаючі могли навчитися їздити на конях, а також прогулятися літаком на висоті пташиного польоту.

Загалом фестиваль за всі три дні запам'ятався особливою дружньою атмосферо.

Зазначимо, у 2018 році відкриватиме фестиваль групи SilverTown, які цього року виграли премію «Музичний Герць».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...