App Store Google Play

Новий герой українського футболу Андрій Лунін мріє потрапити до «Реалу»

24.05.2017 08:00
Новий герой українського футболу Андрій Лунін мріє потрапити до «Реалу»

Юний воротар Дніпра продовжує купатися в променях раптової слави. Нещодавно засватаний інтернетом у Шахтар і Реал, 18-річний футболіст був визнаний УПЛ спільно з проектом Золотий Талант кращим молодим гравцем ліги квітня. Після цього ним ніби серйозно зацікавилося Динамо. Днями ж він переміг і в опитуванні проекту Золотий талант на звання кращого футболіста України квітня серед футболістів до 19 років. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на FC Dnipro.

Минулого року Андрій Лунін виступав у складі збірної України на чемпіонаті Європи в Азербайджані. І тоді, і зараз команда не вийшла з групи, але в інтерв’ю з проектом Золотий Талант футболіст зазначив, що на грі дуже позначається різниця в індивідуальній майстерності: у суперників вона вища і дозволяє їм свої можливості розвивати, до того ж командні дії злагодженіші. 

Сезон 2014/15 у чемпіонаті ДЮФЛУ хлопець почав у «Металісті», відіграв до Нового року, і взимку виявився у Дніпрі. Андрій Лунін зрозумів, що «Металісту» прийшов кінець тоді, коли на базі перестали доглядати за полями, бо там почалося все саме з цього. Пізніше почали йти звідти футболісти, бо не виплачували зарплату. Воротар «Дніпра» поділився, що згодом у грі проти «Металіста» було незрозуміле почуття: хлопець ніколи не грав проти своєї колишньої команди.

Взимку, на зборах у Туреччині, Андрій Лунін вже працював повноправним членом основи, оскільки, за словами футболіста, місця для сором’язливості у роботі не має бути. Потрібно було відразу показувати, на що здатен, адже збори для всіх воротарів були рівними і кожен доводив своє право на місце у складі команди.

«Дніпро» зміцнів в порівнянні зі стартом чемпіонату. Друга частина змагання позитивна, оскільки у плані результатів команда стає кращою і додає у грі, повідомив Андрій Лунін в інтерв'ю.

Відомо, що воротаря «Дніпра» сватали то в Шахтар, то в Реал, але хлопець запевнив, що йому насамперед важливіша ігрова практика, аніж відсиджуватись у запасі клубу-гранда, як Каніболоцький і Шевченко.

Андрій Лунін зазначив, що найобразливіший дебютний м’яч був з Карпатами, адже міг зіграти на нуль в першому матчі. Також прикрий м’яч з Чорноморцем був вдома у другому колі: команда тримала гру під контролем, але хлопець на виході помилився.

На думку юного футболіста, найнезручнішим атакуючим гравцем для воротаря є Роналду, через його удари із двох ніг, гармати, і доброї гри головою. Також воротар «Дніпра» поділився, що хотів би грати у національній збірній, і, оскільки вболіває за Реал, не відмовився б потрапити до цієї команди, але тільки щоб грати там, а не "відсиджуватись".

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...
Анастасія ГОРЯЧА

Хто такий журналіст?

Із розвитком технологій у сучасному світі стає все важче визначити термін "журналіст". Звичка ділитися у соцмережах своїми спостереженнями стала нормою у побуті багатьох родин. У більш завзятих є наві...
Вчера шестилетний мальчик выпал из окна третьего этажа 147 школы, и лишь спустя сутки эта информация стала публичной.Администрация учебного заведения не сочла нужным заявить в полицию, ограничившись в...