App Store Google Play

Новий герой українського футболу Андрій Лунін мріє потрапити до «Реалу»

24.05.2017 08:00
Новий герой українського футболу Андрій Лунін мріє потрапити до «Реалу»

Юний воротар Дніпра продовжує купатися в променях раптової слави. Нещодавно засватаний інтернетом у Шахтар і Реал, 18-річний футболіст був визнаний УПЛ спільно з проектом Золотий Талант кращим молодим гравцем ліги квітня. Після цього ним ніби серйозно зацікавилося Динамо. Днями ж він переміг і в опитуванні проекту Золотий талант на звання кращого футболіста України квітня серед футболістів до 19 років. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на FC Dnipro.

Минулого року Андрій Лунін виступав у складі збірної України на чемпіонаті Європи в Азербайджані. І тоді, і зараз команда не вийшла з групи, але в інтерв’ю з проектом Золотий Талант футболіст зазначив, що на грі дуже позначається різниця в індивідуальній майстерності: у суперників вона вища і дозволяє їм свої можливості розвивати, до того ж командні дії злагодженіші. 

Сезон 2014/15 у чемпіонаті ДЮФЛУ хлопець почав у «Металісті», відіграв до Нового року, і взимку виявився у Дніпрі. Андрій Лунін зрозумів, що «Металісту» прийшов кінець тоді, коли на базі перестали доглядати за полями, бо там почалося все саме з цього. Пізніше почали йти звідти футболісти, бо не виплачували зарплату. Воротар «Дніпра» поділився, що згодом у грі проти «Металіста» було незрозуміле почуття: хлопець ніколи не грав проти своєї колишньої команди.

Взимку, на зборах у Туреччині, Андрій Лунін вже працював повноправним членом основи, оскільки, за словами футболіста, місця для сором’язливості у роботі не має бути. Потрібно було відразу показувати, на що здатен, адже збори для всіх воротарів були рівними і кожен доводив своє право на місце у складі команди.

«Дніпро» зміцнів в порівнянні зі стартом чемпіонату. Друга частина змагання позитивна, оскільки у плані результатів команда стає кращою і додає у грі, повідомив Андрій Лунін в інтерв'ю.

Відомо, що воротаря «Дніпра» сватали то в Шахтар, то в Реал, але хлопець запевнив, що йому насамперед важливіша ігрова практика, аніж відсиджуватись у запасі клубу-гранда, як Каніболоцький і Шевченко.

Андрій Лунін зазначив, що найобразливіший дебютний м’яч був з Карпатами, адже міг зіграти на нуль в першому матчі. Також прикрий м’яч з Чорноморцем був вдома у другому колі: команда тримала гру під контролем, але хлопець на виході помилився.

На думку юного футболіста, найнезручнішим атакуючим гравцем для воротаря є Роналду, через його удари із двох ніг, гармати, і доброї гри головою. Також воротар «Дніпра» поділився, що хотів би грати у національній збірній, і, оскільки вболіває за Реал, не відмовився б потрапити до цієї команди, але тільки щоб грати там, а не "відсиджуватись".

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...
Про такі випадки складають легенди. Сам я подібного ніколи не бачив, але Древні з нашого депо розповідали, що трапляється це приблизно один раз на 30 років.Я їхав за маршрутом № 19, нічого не передвіщ...
На жаль, ми ще не здатні усвідомити усього масштабу агресивних дій Росії проти України. І навіть на Азовському та Чорному морі. Це через своє "сухопутне" мислення. Ось перед вами усі об'єкти, захоплен...
 Блокада Азовського моря та великих портів Бердянська та Маріуполя — це цілком логічний і очікуваний крок від Росії, яка таким чином поступово формує навколо України класичний “мішок&...