App Store Google Play

Дніпрян, які шукають роботу запрошують відвідати День кар'єри

24.05.2017 15:00
Дніпрян, які шукають роботу запрошують відвідати День кар'єри

Дніпрян, які шукають роботу запрошують долучитися до масштабного заходу присвячений дню кар'єри "Profit Day". Подробиці події під час прес-конференції розповіли організатори заходи, передає Дніпроград з місця подій.

Під час «Profit day» представники передових компаній влаштують презентації, проводять семінари, тренінги, майстер-класи, та приймуть резюме від кандидатів, яких зацікавить та чи інша робота.

"Це масштабний захід, у рамках якого створюються можливості знайти омріяну роботу та відвідати безліч цікавих та корисних пізнавальних заходів. Даний проект - це цикл заходів, що втретє проводиться у більш ніж десяти містах України та реалізовується за сприянням Міністерства молоді та спорту України. Цей захід призначений для тих, хто шукає можливості працевлаштування чи бажає визначитись із майбутньою роботою", - розповіла координатор проекту Profit Day в Дніпрі Кулинська Наталя.

Організатори заходу обіцяють масштабний ярмарок вакансій від провідних роботодавців регіону; три зали з лекціями, майстер-класами та іншими корисними знаннями з працевлаштування, а також презентації кар'єрних можливостей ряду компаній-роботодавців; тестування з профорієнтації, рівня володіння ПК та основам програмування, визначення ступеня володіння англійською (з отриманням індивідуальних рекомендацій щодо розвитку).

"Лише раз на рік для вас - провідні компанії, актуальні вакансії, тренінги, семінари та майстер-класи від цікавих особистостей. Запрошуємо усіх, хто бажає розуміти вимоги сучасного ринку праці та прагне особистого спілкування з роботодавцями", - запросила на захід керівник проекту Навчальний IT-центр Level Up Ольгі Бігдан.

На дні кар'єри чекають усі, незважаючи на вік, освіту та наявного досвіду. Усіх, хто шукає кращої роботи та готовий до нових кроків в житті чекають на «Profit day».

День кар'єри відбудеться у Центрі конференцій Parle 27 травня з 11.00 до 18.00. Участь у заході для гостей є повністю безкоштовною. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...