App Store Google Play

Суд зобов'язав Нацполіцію почати неупереджене розслідування бійки за участі охоронця Яроша

23.05.2017 13:00
Суд зобов'язав Нацполіцію почати неупереджене розслідування бійки за участі охоронця Яроша

Вчора, 22 травня районний суд Кам'янського задовольнив скаргу правозахисника Сергія Погосяна на бездіяльність слідчого органа нацполіції у Кам'янському по відношенні до осіб, які завдали тілесних ушкоджень Михайлу Навроцькому. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив Сергій Погосян, передає Дніпроград.

"Вчора задовольнили мою скаргу про внесення відомостей в ЄРДР за ознаками кримінального правопорушення по ч. 4 ст. 296 КК України, відносно таксиста, який побив мого підзахисного Навроцького М.П. (до речі по ній підозрюється і Михайло Навроцький)", - зазначив адвокат особистого охоронця Яроша.

Як йдеться в ухвалі, суд задовольняє скаргу та зобов'язує уповноважену особу Кам'янського ВП ГУНП України внести до єдиного реєстру досудових розслідувань відомості, викладені в заяві Сергія Погосяна про вчинення кримінального правопорушення "постраждалим" таксистом та його спільниками.

Нагадаємо, нещодавно відбулася сутичка за участю Михайла Навроцького - особистого охоронця народного депутата Дмитра Яроша. В мережі з'явилась інформація про те, що Навроцький зчинив стрілянину в Кам'янському і поранив таксиста.

Пізніше було оприлюднено відео, яке засвідчує: охоронець відстрілювався, адже потрапив у засідку таксистів, що напали на нього з битками і холодною зброєю. При цьому Навроцький отримав численні забої, на які не було зауважено в ході попереднього розслідування.

Ця ситуація викликала великий резонанс у суспільстві. Адвокати Сергій та Віталій Погосяни раніше дали офіційний коментар, в якому розповіли подробиці інциденту та зазначили, що Навроцький постраждав у результаті групового побиття, втім, поліція цим фактом знехтувала.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...
12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...