App Store Google Play

Суд зобов'язав Нацполіцію почати неупереджене розслідування бійки за участі охоронця Яроша

23.05.2017 13:00
Суд зобов'язав Нацполіцію почати неупереджене розслідування бійки за участі охоронця Яроша

Вчора, 22 травня районний суд Кам'янського задовольнив скаргу правозахисника Сергія Погосяна на бездіяльність слідчого органа нацполіції у Кам'янському по відношенні до осіб, які завдали тілесних ушкоджень Михайлу Навроцькому. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив Сергій Погосян, передає Дніпроград.

"Вчора задовольнили мою скаргу про внесення відомостей в ЄРДР за ознаками кримінального правопорушення по ч. 4 ст. 296 КК України, відносно таксиста, який побив мого підзахисного Навроцького М.П. (до речі по ній підозрюється і Михайло Навроцький)", - зазначив адвокат особистого охоронця Яроша.

Як йдеться в ухвалі, суд задовольняє скаргу та зобов'язує уповноважену особу Кам'янського ВП ГУНП України внести до єдиного реєстру досудових розслідувань відомості, викладені в заяві Сергія Погосяна про вчинення кримінального правопорушення "постраждалим" таксистом та його спільниками.

Нагадаємо, нещодавно відбулася сутичка за участю Михайла Навроцького - особистого охоронця народного депутата Дмитра Яроша. В мережі з'явилась інформація про те, що Навроцький зчинив стрілянину в Кам'янському і поранив таксиста.

Пізніше було оприлюднено відео, яке засвідчує: охоронець відстрілювався, адже потрапив у засідку таксистів, що напали на нього з битками і холодною зброєю. При цьому Навроцький отримав численні забої, на які не було зауважено в ході попереднього розслідування.

Ця ситуація викликала великий резонанс у суспільстві. Адвокати Сергій та Віталій Погосяни раніше дали офіційний коментар, в якому розповіли подробиці інциденту та зазначили, що Навроцький постраждав у результаті групового побиття, втім, поліція цим фактом знехтувала.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...
Суддю-сепаратиста з Криму на посаді не відновлено!Чергова судійська зрада не відбулася! Але, на жаль, це ще не перемога..Пам'ятаєте "вибухове" затримання відвертого сепаратиста, а за суміцниством судд...
Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...