App Store Google Play

Село 21 сторіччя або як український агро-робот замінить трактори та комбайни

23.05.2017 18:30
Село 21 сторіччя або як український агро-робот замінить трактори та комбайни

Сьогодні, 23 травня, на прес-конференції в медіацентрі “Забеба” розповіли як український робот зможе замінити трактори та комбайни, повідомляє Дніпроград.

“Реалізація проекту дозволить зменшити збитки, які наносяться землі традиційним землеробством зараз”, - розповів голова ГО “Зелений Світ” Олексій Ангурець.

За словами голови громадської організації, такі “зелені” проекти мають одразу декілька позитивних моментів. По-перше, це в перспективі збереже екосистемні ресурси нашої країни. По-друге - підвищить добробут населення.

“Зараз ми є свідками постійної деградації українського села, - продовжмв Олексій Ангурець. - Сел стає все менше, людей з них виїжджає все більше. А проекти, подібні до нашого, можуть стати одним з важливих елементів відродженням села, як “села 21 сторіччя”.

Олексій Ангурець пояснив, що такі інноваційні технології заохочують до себе більше “молодих мізків”: “Молодь, отримавши освіту в місті може повернутися в своє село, яке вже буде знаходитись на новому рівні”.           

“Перше, що робить трактор - їде по землі і давить її, тим самим утрамбовуючи та ущільнюючи її, - розповів співавтор проекту Максим Тютюнников. - За рахунок цього порушується капілярний обмін речовин, і як наслідок знищується ґрунт”.

Проте на відміну від нині існуючої техніки, інноваційний агро-робот знає координату кожного посадженого насіння та буде повністю відстежувати період його розвитку, і, найголовніше, може зробити поле мульти-культурним.  

“Наш апарат - це відмова від паливо-мастильних матеріалів. Робот працює на електриці, тому соляра нам не потрібна", - заявив автор проекту Андрій Доненко. 

За словами авторів проекту, один робот може обробляти до 8 культур одночасно, за площею до 3000 га. А одного оператора буде достатньо для керування декількох апаратів одразу. Сам же робот безпілотний та працює цілодобово. А ТО у них відбувається взимку, коли вся інша техніка також не працює.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...
Про такі випадки складають легенди. Сам я подібного ніколи не бачив, але Древні з нашого депо розповідали, що трапляється це приблизно один раз на 30 років.Я їхав за маршрутом № 19, нічого не передвіщ...
На жаль, ми ще не здатні усвідомити усього масштабу агресивних дій Росії проти України. І навіть на Азовському та Чорному морі. Це через своє "сухопутне" мислення. Ось перед вами усі об'єкти, захоплен...
 Блокада Азовського моря та великих портів Бердянська та Маріуполя — це цілком логічний і очікуваний крок від Росії, яка таким чином поступово формує навколо України класичний “мішок&...