App Store Google Play

Вілкул переплутав Фейсбук із Однокласниками - проросійського депутата затролили у соцмережі

22.05.2017 10:20
Вілкул переплутав Фейсбук із Однокласниками - проросійського депутата затролили у соцмережі

Олександр Вілкул переплутав Фейсбук з Однокласниками. Таке переконання висловив на своїй сторінці в Facebook народний депутат Андрій Денисенко.

"Сашовілкул, прибідняжечко, явно переплутав Фейсбук із Однокласниками, а Україну з Х@йлостаном. Сподіваюся, він не зупиниться і наступного разу, для єднання з цільовою електоральною аудиторією, прихопить у придорожній наливайці пару-трійку фунфириків бояришнику", - написав він, додавши, що десь у Криму по Вілкулу вже тужить Царьов.

Цей коментар Денисенко присвятив черговому "ляпу" Вілкула, який учора, намагаючись попіаритися, просто підірвав соцмережі своїм дописом.

Так, в Facebook він виклав фото з невеликого магазину в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, де купив хліб, кефір і сирки. Поруч з ним при цьому стоїть якась дівчина. "Дівчину звуть Дарина", - багатозначно пояснює нардеп у своєму пості.

Свою покупку в маленькому магазинчику Вілкул також пояснює: каже, у великих супермаркетах не купує, щоб його гроші не пішли на яхти олігархам.

Цей пост викликав справжню бурю в соцмережі. На додачу, адіністратор сторінки Вілкула у Фейсбук, вочевидь, був вихідний, отже "незручні" для політика коментарі, яких набралось кількасот, не видалялись.

"Ща розплачуся. Продав особистий літак Hawker Beechcraft і зайшов в маленький магазин купити хліб, кефір і сирки. Оце життя Шурика покрутило...! Вже бачу, як Вілкул несе хліб і кефір до під'їзду своєї багатоповерхівки. Пішки піднімається по сходах, і притискаючи однією рукою до грудей сирки, іншою рукою шарить під гумовим килимком в пошуках ключа. І лише одна думка терзає його - як дотягнути до чергової депутатської зарплати. PS: сирки рекомендую виключно плавлені. А склотару можна здати за рогом цього маленького магазину", - прокоментував пост Вілкула Геннадій Корбан.

В мережі навіть влаштували конкурс серед найдотепніших коментарів. Наразі коментарі під "хітовим" постом Вілкула "підчищають" адміністратори сторінки.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...
12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...