App Store Google Play

Медалі із зображенням Яворницького та призовий фонд у 50 тисяч гривень: яким буде цьогорічний Dnipro Half Marathon

22.05.2017 19:00
Медалі із зображенням Яворницького та призовий фонд у 50 тисяч гривень: яким буде цьогорічний Dnipro Half Marathon

Дніпро готується приймати масштабну спортивну подію – Dnipro Half Marathon-2017. 28 травня учасниками другого в історії міста напівмарафону стануть близько 2,5 тис. бігунів із 11 країн світу. Реєстрація триває на сайті dniprohalfmarathon.org.

«Упевнений, що цьогорічний напівмарафон буде ще кращим і ми уникнемо всіх недоліків, які були торік. Також зробимо все можливе, щоб містяни відчували менше незручностей у зв'язку з роботою міського транспорту та перекриттям руху», – повідомив міський голова Дніпра Борис Філатов 22 травня, під час прес-конференції, присвяченої презентації напівмарафону.

Керівник Дніпра закликав із розумінням ставитися до всіх нюансів, що виникатимуть під час організації забігу.

Напівмарафонська дистанція традиційно становить трохи більше 21 км. У цьогорічному Dnipro Half Marathon вона найпопулярніша – її долатимуть 800 бігунів. Призовий фонд, який розділять переможці забігу, сягає 50 тис. грн. Це майже вдвічі більше, ніж торік. Оновили також і головний маршрут – він пролягатиме уздовж Дніпровської набережної. Старт і фініш забігу розташують на центральній площі Героїв Майдану.

«Такі заходи мають і благодійну складову. Це чудове свято спорту. Будь ласка, приходьте, беріть участь та вболівайте», – сказала президент Дніпровської федерації легкої атлетики Марина Філатова.

Директор фінансів та економіки титульного спонсора забігу – компанії «Інтерпайп» Денис Морозов і генеральний менеджер Run Ukraine, організатора заходу, Димитро Черницький подякували адміністрації міста та спонсорам, які підтримують спортивну подію.

У програмі змагань заявлені чотири індивідуальні дистанції: трохи більше 21 км, 10, 5 і 2 км. Серед цьогорічних нововведень – сімейний забіг на 2 км, кубок працівників металургійної галузі Steel Cup (2 км), а також безкоштовні: кубок представників силових структур Security Cup (5 км), забіг студентських команд University Cup (2 км) і естафетний забіг.

Заплановані й дитячі забіги на 1000, 500 і 100 метрів. Відомо також, що цьогоріч у напівмарафоні візьмуть участь атовці. Для них реєстрація безкоштовна. Благодійна мета одного із збігів – збір коштів на протез бійцеві 93-ї бригади.

Родзинкою Dnipro Half Marathon-2017 стане оновлений дизайн медалей для фінішерів напівмарафонської дистанції. Цьогоріч на них буде зображений видатний історик та етнограф Дмитро Яворницький. Його обрала більшість учасників онлайн-голосування на сайті напівмарафону.

Зазначимо, INTERPIPE Dnipro Half Marathon-2017 – один із п'яти етапів бігової ліги Run Ukraine Running League-2017, що включає старти в чотирьох містах України. Титульний спонсор напівмарафону – INTERPIPE, організатор – Run Ukraine, співорганізатор – Start Dnipro.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ольга АНДРОСОВА

Завжди кажи «ні»

Я особистість, яка виграла в лотерею під назвою «Життя» у категорії «відрізок існування». Так, я народилася занадто пізно щоб вивчати землю та зарано, щоб борознити простори да...
Юрій Фоменко

Ера милосердя

Наступає якась ера милосердя. Усі ті, хто в 2014 році активно гукав російські війська, обіцяв страшну кару проукраїнським громадянам, проклинав Київський Патріархат і НАТО, хаяв Європу, або ж просто с...
Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...