App Store Google Play

У Дніпрі відбувся Відкритий чемпіонат України з триатлону

21.05.2017 08:00
У Дніпрі відбувся Відкритий чемпіонат України з триатлону

Вчора, 20 травня, у Дніпрі пройшов перший етап Відкритого чемпіонату України з триатлону. Чемпіонат відкрила президент міської Федерації легкої атлетики Марина Філатова, привітавши всіх учасників з прибуттям на змагання та побажавши їм успіхів. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Інформатор.

«Сьогодні  вшосте Дніпро проводить Dnepr Triathlon Fest. Це наймасштабніші змагання з триатлону в Україні, бо саме наявність у місті такої ріки дозволяє проводити такий спортивний захід. Цього року у змаганнях з триатлону  бере участь рекордна кількість людей за всі шість років, - 500 осіб, а з них 152 - любителі. Такої чисельності ще не було. Загалом учасники представляють 17 міст України», - зазначила Марина Філатова.

Боротьба пройшла у три етапи: заплив на 750 метрів, велогонка на 20 кілометрів і біг на дистанцію у п’ять  кілометрів.

Гонку на воді, як й інші етапи змагання, супроводжувала служба ДСНС. Обов'язковою умовою для учасників був виступ в гідрокостюмах, оскільки на минулому чемпіонаті було три випадки переохолодження спортсменів.

Незважаючи на величезний розрив у віці (найстаршому учаснику, священику отцю Миколаю, 68 років, а наймолодшому - 10 років), всім спортсменам вдалося вдало фінішувати.

І чоловіки, і жінки боролися в рівних умовах, однак, у змаганнях між професіоналами вже був поділ. Серед спортсменів навіть були люди з обмеженими фізичними можливостями.

В аматорській частини змагань переміг 40-річний Андрій Глущенко, колишній спортсмен, який завершив кар'єру. Лідер набагато випередив своїх суперників, закінчивши гонку переможцем в кожному з трьох етапів змагання.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Шпіль Солсберійського собору

Приходить до нас, у Mediaprostir поважного віку чоловік. Каже, що хоче провести захід на багато людей на два дні. Показуємо йому приміщення, чекаємо від нього більш детальної інформації. Під...
Анастасія ГОРЯЧА

Про Укрзалізницю хороше?

Сумнозвісне ПАТ Укрзалізниця не завжди надає погані послуги. Потяг непопулярного напрямку Київ – Маріуполь оснащений такими бажаними функціями, яких українці чекають вже багато років і на відсут...
Люди вже давно на межі. Колись давно це вже було. І сталася революція. Кривава.Але зараз люди змінилися. Вони чекають щось нового. Того, що стане силою, яка втілить їхні мрії про сильну і успішну Укра...
Анастасія ГОРЯЧА

З Днем народження, Дніпро!

А в Дніпрі нічого не змінюється.  Попри обіцянки міської влади почистити і привести до ладу ливневі колектори, після першого ж дощу цієї осені місто знову по коліна у болоті. І стосується не тіль...