App Store Google Play

У Дніпрі відбувся Відкритий чемпіонат України з триатлону

21.05.2017 08:00
У Дніпрі відбувся Відкритий чемпіонат України з триатлону

Вчора, 20 травня, у Дніпрі пройшов перший етап Відкритого чемпіонату України з триатлону. Чемпіонат відкрила президент міської Федерації легкої атлетики Марина Філатова, привітавши всіх учасників з прибуттям на змагання та побажавши їм успіхів. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Інформатор.

«Сьогодні  вшосте Дніпро проводить Dnepr Triathlon Fest. Це наймасштабніші змагання з триатлону в Україні, бо саме наявність у місті такої ріки дозволяє проводити такий спортивний захід. Цього року у змаганнях з триатлону  бере участь рекордна кількість людей за всі шість років, - 500 осіб, а з них 152 - любителі. Такої чисельності ще не було. Загалом учасники представляють 17 міст України», - зазначила Марина Філатова.

Боротьба пройшла у три етапи: заплив на 750 метрів, велогонка на 20 кілометрів і біг на дистанцію у п’ять  кілометрів.

Гонку на воді, як й інші етапи змагання, супроводжувала служба ДСНС. Обов'язковою умовою для учасників був виступ в гідрокостюмах, оскільки на минулому чемпіонаті було три випадки переохолодження спортсменів.

Незважаючи на величезний розрив у віці (найстаршому учаснику, священику отцю Миколаю, 68 років, а наймолодшому - 10 років), всім спортсменам вдалося вдало фінішувати.

І чоловіки, і жінки боролися в рівних умовах, однак, у змаганнях між професіоналами вже був поділ. Серед спортсменів навіть були люди з обмеженими фізичними можливостями.

В аматорській частини змагань переміг 40-річний Андрій Глущенко, колишній спортсмен, який завершив кар'єру. Лідер набагато випередив своїх суперників, закінчивши гонку переможцем в кожному з трьох етапів змагання.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...