App Store Google Play

У Дніпрі відбувся Відкритий чемпіонат України з триатлону

21.05.2017 08:00
У Дніпрі відбувся Відкритий чемпіонат України з триатлону

Вчора, 20 травня, у Дніпрі пройшов перший етап Відкритого чемпіонату України з триатлону. Чемпіонат відкрила президент міської Федерації легкої атлетики Марина Філатова, привітавши всіх учасників з прибуттям на змагання та побажавши їм успіхів. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Інформатор.

«Сьогодні  вшосте Дніпро проводить Dnepr Triathlon Fest. Це наймасштабніші змагання з триатлону в Україні, бо саме наявність у місті такої ріки дозволяє проводити такий спортивний захід. Цього року у змаганнях з триатлону  бере участь рекордна кількість людей за всі шість років, - 500 осіб, а з них 152 - любителі. Такої чисельності ще не було. Загалом учасники представляють 17 міст України», - зазначила Марина Філатова.

Боротьба пройшла у три етапи: заплив на 750 метрів, велогонка на 20 кілометрів і біг на дистанцію у п’ять  кілометрів.

Гонку на воді, як й інші етапи змагання, супроводжувала служба ДСНС. Обов'язковою умовою для учасників був виступ в гідрокостюмах, оскільки на минулому чемпіонаті було три випадки переохолодження спортсменів.

Незважаючи на величезний розрив у віці (найстаршому учаснику, священику отцю Миколаю, 68 років, а наймолодшому - 10 років), всім спортсменам вдалося вдало фінішувати.

І чоловіки, і жінки боролися в рівних умовах, однак, у змаганнях між професіоналами вже був поділ. Серед спортсменів навіть були люди з обмеженими фізичними можливостями.

В аматорській частини змагань переміг 40-річний Андрій Глущенко, колишній спортсмен, який завершив кар'єру. Лідер набагато випередив своїх суперників, закінчивши гонку переможцем в кожному з трьох етапів змагання.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...
Суддю-сепаратиста з Криму на посаді не відновлено!Чергова судійська зрада не відбулася! Але, на жаль, це ще не перемога..Пам'ятаєте "вибухове" затримання відвертого сепаратиста, а за суміцниством судд...
Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...