App Store Google Play

У Дніпрі пройшов гала-концерт другого Всеукраїнського фестивалю "Пісні, народжені в АТО"

21.05.2017 16:00
У Дніпрі пройшов гала-концерт другого Всеукраїнського фестивалю "Пісні, народжені в АТО"

Вчора, 20 травня, у Дніпрі у Літньому театрі парку імені Шевченка відбувся гала-концерт "Пісні, народжені в АТО". Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Близько тисячі волонтерів, АТОвців та небайдужих дніпрян прийшли послухати військові пісні, які народилися на Сході країни. Участь у фестивалі взяли 20 відібраних раніше солдатів-учасників, які виконали свої найкращі пісні.

"На сцену вийшли сьогодні 20 АТОвців - 15 нових учасників, а п'ятеро - лауреати торішнього фестивалю. Хочу також анонсувати, що незабаром вийе диск з композиціями другого фестивалю "Пісні, народжені в АТО" дуже гарної якості. Будемо продовжувати цю традицію й щороку випускати диски з новими військовими піснями. Українці вже заснували пласт нової культури, і тепер його треба насичувати якісним матеріалом», – зазначив радник голови ДніпроОДА Іван Начовний.

У журі увійшли учасники минулорічного фестивалю, представники медіакомпаній і артисти української естради. Ведучими заходу стали відомий український шоумен Єгор Прищепкін та прес-секретар патрульної поліції у Дніпрі Юлія Курочкіна.

"Дуже душевний захід. Ми й плакали, й сміялися, згадували минуле з побратимами, яких тут зустрів. Концерт на якісному рівні. Думаю й сам наважуся у майбутньому році взятиучасть у фестивалі", - розповів демобілізований військовослужбовець Вадим.

В рамках фестивалю учасники "Бузкового балу" показали кілька танцювальних номерів на відкритому повітрі в парку імені Шевченка на майданчику перед Літнім театром.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...
Анастасія ГОРЯЧА

Хто такий журналіст?

Із розвитком технологій у сучасному світі стає все важче визначити термін "журналіст". Звичка ділитися у соцмережах своїми спостереженнями стала нормою у побуті багатьох родин. У більш завзятих є наві...
Вчера шестилетний мальчик выпал из окна третьего этажа 147 школы, и лишь спустя сутки эта информация стала публичной.Администрация учебного заведения не сочла нужным заявить в полицию, ограничившись в...
Максим Мірошниченко

Шпіль Солсберійського собору

Приходить до нас, у Mediaprostir поважного віку чоловік. Каже, що хоче провести захід на багато людей на два дні. Показуємо йому приміщення, чекаємо від нього більш детальної інформації. Під...