App Store Google Play

У Дніпрі пройшов гала-концерт другого Всеукраїнського фестивалю "Пісні, народжені в АТО"

21.05.2017 16:00
У Дніпрі пройшов гала-концерт другого Всеукраїнського фестивалю "Пісні, народжені в АТО"

Вчора, 20 травня, у Дніпрі у Літньому театрі парку імені Шевченка відбувся гала-концерт "Пісні, народжені в АТО". Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Близько тисячі волонтерів, АТОвців та небайдужих дніпрян прийшли послухати військові пісні, які народилися на Сході країни. Участь у фестивалі взяли 20 відібраних раніше солдатів-учасників, які виконали свої найкращі пісні.

"На сцену вийшли сьогодні 20 АТОвців - 15 нових учасників, а п'ятеро - лауреати торішнього фестивалю. Хочу також анонсувати, що незабаром вийе диск з композиціями другого фестивалю "Пісні, народжені в АТО" дуже гарної якості. Будемо продовжувати цю традицію й щороку випускати диски з новими військовими піснями. Українці вже заснували пласт нової культури, і тепер його треба насичувати якісним матеріалом», – зазначив радник голови ДніпроОДА Іван Начовний.

У журі увійшли учасники минулорічного фестивалю, представники медіакомпаній і артисти української естради. Ведучими заходу стали відомий український шоумен Єгор Прищепкін та прес-секретар патрульної поліції у Дніпрі Юлія Курочкіна.

"Дуже душевний захід. Ми й плакали, й сміялися, згадували минуле з побратимами, яких тут зустрів. Концерт на якісному рівні. Думаю й сам наважуся у майбутньому році взятиучасть у фестивалі", - розповів демобілізований військовослужбовець Вадим.

В рамках фестивалю учасники "Бузкового балу" показали кілька танцювальних номерів на відкритому повітрі в парку імені Шевченка на майданчику перед Літнім театром.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...