App Store Google Play

У Дніпрі пройшов гала-концерт другого Всеукраїнського фестивалю "Пісні, народжені в АТО"

21.05.2017 16:00
У Дніпрі пройшов гала-концерт другого Всеукраїнського фестивалю "Пісні, народжені в АТО"

Вчора, 20 травня, у Дніпрі у Літньому театрі парку імені Шевченка відбувся гала-концерт "Пісні, народжені в АТО". Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Близько тисячі волонтерів, АТОвців та небайдужих дніпрян прийшли послухати військові пісні, які народилися на Сході країни. Участь у фестивалі взяли 20 відібраних раніше солдатів-учасників, які виконали свої найкращі пісні.

"На сцену вийшли сьогодні 20 АТОвців - 15 нових учасників, а п'ятеро - лауреати торішнього фестивалю. Хочу також анонсувати, що незабаром вийе диск з композиціями другого фестивалю "Пісні, народжені в АТО" дуже гарної якості. Будемо продовжувати цю традицію й щороку випускати диски з новими військовими піснями. Українці вже заснували пласт нової культури, і тепер його треба насичувати якісним матеріалом», – зазначив радник голови ДніпроОДА Іван Начовний.

У журі увійшли учасники минулорічного фестивалю, представники медіакомпаній і артисти української естради. Ведучими заходу стали відомий український шоумен Єгор Прищепкін та прес-секретар патрульної поліції у Дніпрі Юлія Курочкіна.

"Дуже душевний захід. Ми й плакали, й сміялися, згадували минуле з побратимами, яких тут зустрів. Концерт на якісному рівні. Думаю й сам наважуся у майбутньому році взятиучасть у фестивалі", - розповів демобілізований військовослужбовець Вадим.

В рамках фестивалю учасники "Бузкового балу" показали кілька танцювальних номерів на відкритому повітрі в парку імені Шевченка на майданчику перед Літнім театром.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Не знаю сірий він чи чорний? Він змушує задуматись.На площі однієї з столиць країн соцтабору - постать людини у скульптурі і монумент сотням тисяч загинувших людей. Одна країна для своїх завоювань вби...
Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...