App Store Google Play

У Дніпрі діти вимагали залишитись в російській соцмережі

20.05.2017 16:30
У Дніпрі діти вимагали залишитись в російській соцмережі

Сьогодні, 20 травня, на Європейській площі відбувся нечисленний мітинг проти закону про заборону на території України російської соцмережі «ВКонтакте». Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Мітинг був анонсований в соцмережах, користувачі активно висловлювали своє обурення в коментарях і мали намір зібратися о 12:00. Однак сьогодні на захід прийшли близько 30 активістів, більшість з яких школярі. При цьому кількість журналістів дорівнювала приблизній кількості мітингувальників.

Вже під час заходу активісти заявили, що це зовсім не мітинг, а громадські обговорення з гаслами на плакатах "Порошенко, розблокуй", "Не змушуйте нас залишати Україну", "Я хочу бути "Вконтакте" з усіма".

"Вважаю, що це не просто обмеження доступу до соціальної мережі, а позіхання на мою свободу слова. Це тільки початок протиправних дій. Ми маємо мітингувати, аби влада почула, що ми проти такої заборони", - заявив один з активістів, не бажаючи назвати своє ім'я.

Зазначимо, жоден з присутніх школярів так і не зміг пояснити значення словосполучення "свобода слова" та яким чином обмеження російських соціальних мереж з ним пов'язане. 

Також попри заявлений формат "громадських обговорень", говорити про соціальну мережу "Вконтакте", як одну з найважливіших засобів російської пропаганди та сервіс масштабної антиукраїнської дії проти мешканців країни, ніхто не забажав.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Шпіль Солсберійського собору

Приходить до нас, у Mediaprostir поважного віку чоловік. Каже, що хоче провести захід на багато людей на два дні. Показуємо йому приміщення, чекаємо від нього більш детальної інформації. Під...
Анастасія ГОРЯЧА

Про Укрзалізницю хороше?

Сумнозвісне ПАТ Укрзалізниця не завжди надає погані послуги. Потяг непопулярного напрямку Київ – Маріуполь оснащений такими бажаними функціями, яких українці чекають вже багато років і на відсут...
Люди вже давно на межі. Колись давно це вже було. І сталася революція. Кривава.Але зараз люди змінилися. Вони чекають щось нового. Того, що стане силою, яка втілить їхні мрії про сильну і успішну Укра...
Анастасія ГОРЯЧА

З Днем народження, Дніпро!

А в Дніпрі нічого не змінюється.  Попри обіцянки міської влади почистити і привести до ладу ливневі колектори, після першого ж дощу цієї осені місто знову по коліна у болоті. І стосується не тіль...