App Store Google Play

У Дніпрі діти вимагали залишитись в російській соцмережі

20.05.2017 16:30
У Дніпрі діти вимагали залишитись в російській соцмережі

Сьогодні, 20 травня, на Європейській площі відбувся нечисленний мітинг проти закону про заборону на території України російської соцмережі «ВКонтакте». Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Мітинг був анонсований в соцмережах, користувачі активно висловлювали своє обурення в коментарях і мали намір зібратися о 12:00. Однак сьогодні на захід прийшли близько 30 активістів, більшість з яких школярі. При цьому кількість журналістів дорівнювала приблизній кількості мітингувальників.

Вже під час заходу активісти заявили, що це зовсім не мітинг, а громадські обговорення з гаслами на плакатах "Порошенко, розблокуй", "Не змушуйте нас залишати Україну", "Я хочу бути "Вконтакте" з усіма".

"Вважаю, що це не просто обмеження доступу до соціальної мережі, а позіхання на мою свободу слова. Це тільки початок протиправних дій. Ми маємо мітингувати, аби влада почула, що ми проти такої заборони", - заявив один з активістів, не бажаючи назвати своє ім'я.

Зазначимо, жоден з присутніх школярів так і не зміг пояснити значення словосполучення "свобода слова" та яким чином обмеження російських соціальних мереж з ним пов'язане. 

Також попри заявлений формат "громадських обговорень", говорити про соціальну мережу "Вконтакте", як одну з найважливіших засобів російської пропаганди та сервіс масштабної антиукраїнської дії проти мешканців країни, ніхто не забажав.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...