App Store Google Play

У Дніпрі діти вимагали залишитись в російській соцмережі

20.05.2017 16:30
У Дніпрі діти вимагали залишитись в російській соцмережі

Сьогодні, 20 травня, на Європейській площі відбувся нечисленний мітинг проти закону про заборону на території України російської соцмережі «ВКонтакте». Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Мітинг був анонсований в соцмережах, користувачі активно висловлювали своє обурення в коментарях і мали намір зібратися о 12:00. Однак сьогодні на захід прийшли близько 30 активістів, більшість з яких школярі. При цьому кількість журналістів дорівнювала приблизній кількості мітингувальників.

Вже під час заходу активісти заявили, що це зовсім не мітинг, а громадські обговорення з гаслами на плакатах "Порошенко, розблокуй", "Не змушуйте нас залишати Україну", "Я хочу бути "Вконтакте" з усіма".

"Вважаю, що це не просто обмеження доступу до соціальної мережі, а позіхання на мою свободу слова. Це тільки початок протиправних дій. Ми маємо мітингувати, аби влада почула, що ми проти такої заборони", - заявив один з активістів, не бажаючи назвати своє ім'я.

Зазначимо, жоден з присутніх школярів так і не зміг пояснити значення словосполучення "свобода слова" та яким чином обмеження російських соціальних мереж з ним пов'язане. 

Також попри заявлений формат "громадських обговорень", говорити про соціальну мережу "Вконтакте", як одну з найважливіших засобів російської пропаганди та сервіс масштабної антиукраїнської дії проти мешканців країни, ніхто не забажав.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...
Суддю-сепаратиста з Криму на посаді не відновлено!Чергова судійська зрада не відбулася! Але, на жаль, це ще не перемога..Пам'ятаєте "вибухове" затримання відвертого сепаратиста, а за суміцниством судд...
Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...