App Store Google Play

У Дніпрі діти вимагали залишитись в російській соцмережі

20.05.2017 16:30
У Дніпрі діти вимагали залишитись в російській соцмережі

Сьогодні, 20 травня, на Європейській площі відбувся нечисленний мітинг проти закону про заборону на території України російської соцмережі «ВКонтакте». Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Мітинг був анонсований в соцмережах, користувачі активно висловлювали своє обурення в коментарях і мали намір зібратися о 12:00. Однак сьогодні на захід прийшли близько 30 активістів, більшість з яких школярі. При цьому кількість журналістів дорівнювала приблизній кількості мітингувальників.

Вже під час заходу активісти заявили, що це зовсім не мітинг, а громадські обговорення з гаслами на плакатах "Порошенко, розблокуй", "Не змушуйте нас залишати Україну", "Я хочу бути "Вконтакте" з усіма".

"Вважаю, що це не просто обмеження доступу до соціальної мережі, а позіхання на мою свободу слова. Це тільки початок протиправних дій. Ми маємо мітингувати, аби влада почула, що ми проти такої заборони", - заявив один з активістів, не бажаючи назвати своє ім'я.

Зазначимо, жоден з присутніх школярів так і не зміг пояснити значення словосполучення "свобода слова" та яким чином обмеження російських соціальних мереж з ним пов'язане. 

Також попри заявлений формат "громадських обговорень", говорити про соціальну мережу "Вконтакте", як одну з найважливіших засобів російської пропаганди та сервіс масштабної антиукраїнської дії проти мешканців країни, ніхто не забажав.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Як нам оздоровити суспільство

Лише активне долучення громадських кіл до життя міста чи держави несе у собі якісь перспективи. Інакше ми приречені на культики капищних жерців, дворових месій чи міських господарників. Бо їх піар-ход...
Останнім часом все більше знецінюється результат вищої освіти в Україні. Після школи абітурієнти складають ЗНО і вступають до вишів, не тому, що бачать себе в тій чи іншій професії, а тому що “т...
Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...