App Store Google Play

Невідомі розібрали на шматки пам'ятник відомому архітектору Красносельському

18.05.2017 13:20
Невідомі розібрали на шматки пам'ятник відомому архітектору Красносельському

Історичну пам'ятку Дніпра нищили поступово і не за один рік. Небайдужий місцевий житель Євген Лясковський не знає вже й до кого звернутися: ні поліції, ні місцевій владі до пам'ятника немає справи впродовж 10 років. про це повідомляє Дніпроград з посиланням на 9 канал.

«Вона величезна була, може, кілограм 200. Її кинули, і ось з минулого року залишилася виїмка. З пам'ятника приблизно в 2007 році пропало кілограм 300 нижньої частини, на якій були викарбувані ім'я та прізвище. І він став безіменним. І ось в 2011 році починають пиляти бронзу. Тоді я вже звернувся в письмовому вигляді в Шевченківську поліцію», - розповів Євген Лясковський.

Це остання металева частина пам’ятника, що викрали вандали, — бідкається небайдужий мешканець Дніпра. У цій кам’яній колоні впізнати пам’ятник відомому архітектору Олександру Красносельському вже неможливо. Усі бронзові частини безслідно зникли.

 

Для Дніпра постать архітектора Красносельського знакова, — кажуть історики. Саме за його проектами забудовувалося місто. Найвідоміші роботи — Центральний універмаг, Палац культури Ілліча, аптека Прицкера, — загалом 50 архітектурних проектів.

Нині зруйнований пам’ятник архітектору перебуває на балансі Шевченківської районної ради. Аби повністю його відновити, потрібно понад 100 тисяч гривень. Кошторис розрахував автор пам’ятника Євген Амосов. Але в районі таких грошей немає.

Артем Атаманенко, самопроголошений голова Шевченківської районної ради заявив що в районі таких грошей немає і їх має виділити міська рада.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...