App Store Google Play

Невідомі розібрали на шматки пам'ятник відомому архітектору Красносельському

18.05.2017 13:20
Невідомі розібрали на шматки пам'ятник відомому архітектору Красносельському

Історичну пам'ятку Дніпра нищили поступово і не за один рік. Небайдужий місцевий житель Євген Лясковський не знає вже й до кого звернутися: ні поліції, ні місцевій владі до пам'ятника немає справи впродовж 10 років. про це повідомляє Дніпроград з посиланням на 9 канал.

«Вона величезна була, може, кілограм 200. Її кинули, і ось з минулого року залишилася виїмка. З пам'ятника приблизно в 2007 році пропало кілограм 300 нижньої частини, на якій були викарбувані ім'я та прізвище. І він став безіменним. І ось в 2011 році починають пиляти бронзу. Тоді я вже звернувся в письмовому вигляді в Шевченківську поліцію», - розповів Євген Лясковський.

Це остання металева частина пам’ятника, що викрали вандали, — бідкається небайдужий мешканець Дніпра. У цій кам’яній колоні впізнати пам’ятник відомому архітектору Олександру Красносельському вже неможливо. Усі бронзові частини безслідно зникли.

 

Для Дніпра постать архітектора Красносельського знакова, — кажуть історики. Саме за його проектами забудовувалося місто. Найвідоміші роботи — Центральний універмаг, Палац культури Ілліча, аптека Прицкера, — загалом 50 архітектурних проектів.

Нині зруйнований пам’ятник архітектору перебуває на балансі Шевченківської районної ради. Аби повністю його відновити, потрібно понад 100 тисяч гривень. Кошторис розрахував автор пам’ятника Євген Амосов. Але в районі таких грошей немає.

Артем Атаманенко, самопроголошений голова Шевченківської районної ради заявив що в районі таких грошей немає і їх має виділити міська рада.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...