App Store Google Play

До опалювального сезону дніпрянам радять готуватись вже зараз

18.05.2017 08:00
До опалювального сезону дніпрянам радять готуватись вже зараз

У вівторок, 16 травня, у лекційній залі Дніпровської Центральної міської бібліотеки представники Громадянської мережі ОПОРА провели інформаційну зустріч, присвячену проблемам термомодернізації у багатоповерхових будинках. Захід мав на меті проінформувати громадян міста щодо правильної підготовки до опалювального сезону. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу Громадянської мережі ОПОРА.

Надворі нарешті потеплішало, а опалювальний сезон добіг кінця і цифри у платіжках за спожиті комунальні послуги помітно зменшились, тому ОПОРівці радять городянам саме зараз спрямувати свої зусилля на підвищення енергоефективності власної оселі. До цього стимулює не лише зношеність більшості будівель, а й високі тарифи.

Місцевий координатор житлово–комунальних та енергетичних програм Громадянської мережі ОПОРА Вадим Головченко розповів учасникам зустрічі про основні заходи, необхідні для модернізації житла. Мова йде про ремонт покрівлі, утеплення технічних поверхів та фасаду, облаштування енергоефективними вікнами місць загального користування, перехід на енергозберігаюче освітлення тощо.

«Кожен із запропонованих видів робіт – недешевий проект. Але в нашому місті діє ряд програм, які дозволяють мешканцям висоток отримати фінансову підмогу для проведення бажаного ремонту», – зазначив Вадим Головченко.

Зацікавленим учасникам зустрічі представник ОПОРИ нагадав, що на грошову підтримку для реновації житла можуть розраховувати мешканці, які перейшли до самостійного обслуговування будівлі шляхом створення об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ). Адже саме для такої категорії населення успішно функціонує урядова програма «теплі кредити», конкурс міні-проектів від Дніпропетровської ОДА та міська програма співфінансування енергоефективних заходів.

Для детального ознайомлення з особливостями реалізації енергоефективних заходів активісти надали присутнім інформаційні буклети, розроблені Проектом USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...
12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...