App Store Google Play

До опалювального сезону дніпрянам радять готуватись вже зараз

18.05.2017 08:00
До опалювального сезону дніпрянам радять готуватись вже зараз

У вівторок, 16 травня, у лекційній залі Дніпровської Центральної міської бібліотеки представники Громадянської мережі ОПОРА провели інформаційну зустріч, присвячену проблемам термомодернізації у багатоповерхових будинках. Захід мав на меті проінформувати громадян міста щодо правильної підготовки до опалювального сезону. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу Громадянської мережі ОПОРА.

Надворі нарешті потеплішало, а опалювальний сезон добіг кінця і цифри у платіжках за спожиті комунальні послуги помітно зменшились, тому ОПОРівці радять городянам саме зараз спрямувати свої зусилля на підвищення енергоефективності власної оселі. До цього стимулює не лише зношеність більшості будівель, а й високі тарифи.

Місцевий координатор житлово–комунальних та енергетичних програм Громадянської мережі ОПОРА Вадим Головченко розповів учасникам зустрічі про основні заходи, необхідні для модернізації житла. Мова йде про ремонт покрівлі, утеплення технічних поверхів та фасаду, облаштування енергоефективними вікнами місць загального користування, перехід на енергозберігаюче освітлення тощо.

«Кожен із запропонованих видів робіт – недешевий проект. Але в нашому місті діє ряд програм, які дозволяють мешканцям висоток отримати фінансову підмогу для проведення бажаного ремонту», – зазначив Вадим Головченко.

Зацікавленим учасникам зустрічі представник ОПОРИ нагадав, що на грошову підтримку для реновації житла можуть розраховувати мешканці, які перейшли до самостійного обслуговування будівлі шляхом створення об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ). Адже саме для такої категорії населення успішно функціонує урядова програма «теплі кредити», конкурс міні-проектів від Дніпропетровської ОДА та міська програма співфінансування енергоефективних заходів.

Для детального ознайомлення з особливостями реалізації енергоефективних заходів активісти надали присутнім інформаційні буклети, розроблені Проектом USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...
Вихідними пройшов гучний фестиваль блогерів. Подія незвична, проводиться тільки у Дніпрі. Розпіарена, розрекламована - здається не було такої людини в місті, яка не знала, що до нас приїхали блогери....
ФейсБог - це не тільки світила політології, а ще й медицини!- Рік від року адепти і противники (навіть, поважні лікарі) не можуть дійти згоди щодо щеплення - у ХХІ столітті!- Смертність від комаря (ма...
Зайшов нині у воєнторг, - не скажу який, - прикупить підсумок під магазини. Обрав такий, щоб не дуже дорогий і підходящий, підходжу до каси. Хлопці-продавці впізнали мене:- Доброго дня, Наче ж, в...