App Store Google Play

Адвокати розповіли подробиці розслідування збройного інциденту за участі охоронця Яроша

18.05.2017 12:20
Адвокати розповіли подробиці розслідування збройного інциденту за участі  охоронця Яроша

Сьогодні, 18 травня, в медіа-центрі Забеба.лі адвокати Сергій та Віталій Погосяни розповіли подробиці розслідування збройної сутички у Кам'янському, яка набула чималого розголосу серед громадськості та ЗМІ. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Як відомо, в мережі з'явилась інформація про те, що особистий охоронець Дмитра Яроша Михайло Навроцький зчинив стрілянину в Кам'янському і поранив таксиста. Ця ситуація викликала великий резонанс у суспільстві.

"Багато ЗМІ розповсюджували інформацію, осуджуючи Михайла Навроцького у скоєнному, не розібравшись у справі. Хочу зазначити, що мене запросили як адвоката захищати права у суді Михайла. Коли я приїхав до відділку, то побачив його у жахливому стані - він був побитий, у синцях, з розбитою головою, не розумів, що відбувається. Я наполіг аби йому терміново зробили ренген руки, і виявилося, що він більше доби провів з поламаною рукою без жодних медичних втручань. В мене виникає питання, чому звинувачуваний виглядав так, ніби він потерпілий?", - розповів адвокат Навроцького Сергій Погосян.

В свою чергу Віталій Погосян наголосив, що завдяки нещодавно опублікованому відео з реєстратору автівки одного з таксистів, стало зрозуміло, що подія усім відома з перекрученими відомостями.

"Розумієте, цей інцидент подали так, ніби охоронці Дмитра Яроша спричинили конфлікт, постріляли таксистів та намагалися втікти. Хоча на відео ми чітко бачимо, що таксисти вчинили самосуд - після мовного конфлікту таксиста і Михайла, замість того, аби викликати правоохоронців, до інциденту підключилися інші таксисти, вони дістали дубинки, якими можна нанести чималі ушкодження, як ми бачимо по Навроцькому. В свою чергу, пан Навроцький, який пройшов війну, якого обстрілювали градами, використав зброю за інерцією, як самозахист. Я не виправдовую людину, яка стріляла, але й не бачу правочинних дій таксиста, який кидався з биткою", - зазначив Погосян.

Виходячі з доказів, які є на відео, адвокат Сергій Погосян подав заяву до суду за статею 294 ч.4 - хуліганство на двох таксистів.

Наразі Михайла Наврицького затримано на 60 діб без права застави.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Вчера шестилетний мальчик выпал из окна третьего этажа 147 школы, и лишь спустя сутки эта информация стала публичной.Администрация учебного заведения не сочла нужным заявить в полицию, ограничившись в...
Максим Мірошниченко

Шпіль Солсберійського собору

Приходить до нас, у Mediaprostir поважного віку чоловік. Каже, що хоче провести захід на багато людей на два дні. Показуємо йому приміщення, чекаємо від нього більш детальної інформації. Під...
Анастасія ГОРЯЧА

Про Укрзалізницю хороше?

Сумнозвісне ПАТ Укрзалізниця не завжди надає погані послуги. Потяг непопулярного напрямку Київ – Маріуполь оснащений такими бажаними функціями, яких українці чекають вже багато років і на відсут...
Люди вже давно на межі. Колись давно це вже було. І сталася революція. Кривава.Але зараз люди змінилися. Вони чекають щось нового. Того, що стане силою, яка втілить їхні мрії про сильну і успішну Укра...