App Store Google Play

Адвокати розповіли подробиці розслідування збройного інциденту за участі охоронця Яроша

18.05.2017 12:20
Адвокати розповіли подробиці розслідування збройного інциденту за участі  охоронця Яроша

Сьогодні, 18 травня, в медіа-центрі Забеба.лі адвокати Сергій та Віталій Погосяни розповіли подробиці розслідування збройної сутички у Кам'янському, яка набула чималого розголосу серед громадськості та ЗМІ. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Як відомо, в мережі з'явилась інформація про те, що особистий охоронець Дмитра Яроша Михайло Навроцький зчинив стрілянину в Кам'янському і поранив таксиста. Ця ситуація викликала великий резонанс у суспільстві.

"Багато ЗМІ розповсюджували інформацію, осуджуючи Михайла Навроцького у скоєнному, не розібравшись у справі. Хочу зазначити, що мене запросили як адвоката захищати права у суді Михайла. Коли я приїхав до відділку, то побачив його у жахливому стані - він був побитий, у синцях, з розбитою головою, не розумів, що відбувається. Я наполіг аби йому терміново зробили ренген руки, і виявилося, що він більше доби провів з поламаною рукою без жодних медичних втручань. В мене виникає питання, чому звинувачуваний виглядав так, ніби він потерпілий?", - розповів адвокат Навроцького Сергій Погосян.

В свою чергу Віталій Погосян наголосив, що завдяки нещодавно опублікованому відео з реєстратору автівки одного з таксистів, стало зрозуміло, що подія усім відома з перекрученими відомостями.

"Розумієте, цей інцидент подали так, ніби охоронці Дмитра Яроша спричинили конфлікт, постріляли таксистів та намагалися втікти. Хоча на відео ми чітко бачимо, що таксисти вчинили самосуд - після мовного конфлікту таксиста і Михайла, замість того, аби викликати правоохоронців, до інциденту підключилися інші таксисти, вони дістали дубинки, якими можна нанести чималі ушкодження, як ми бачимо по Навроцькому. В свою чергу, пан Навроцький, який пройшов війну, якого обстрілювали градами, використав зброю за інерцією, як самозахист. Я не виправдовую людину, яка стріляла, але й не бачу правочинних дій таксиста, який кидався з биткою", - зазначив Погосян.

Виходячі з доказів, які є на відео, адвокат Сергій Погосян подав заяву до суду за статею 294 ч.4 - хуліганство на двох таксистів.

Наразі Михайла Наврицького затримано на 60 діб без права застави.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...