App Store Google Play

Мішалов поставив під сумнів правдивість результатів поліграфу Погребова

17.05.2017 11:40
Мішалов поставив під сумнів правдивість результатів поліграфу Погребова

Сьогодні, 17 травня, під час чергового пленарного засідання двадцять першої Дніпровської міської ради VІІ скликання депутат Дмитро Погребов запропнував внести на голосування до порядку денного питання щодо впровадження перевірку на брехню працівників міської ради. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Одіозний Дмитро Погребов, який відомий своїми шахрайськими діями та бізнес-аферами, наголосив на необхідності запровадити практику проведення опитування із застосуванням спеціального технічного засобу - комп'ютерного поліграфу для  керівників виконавчих органів та робітників міської ради.

"Поліграф буде використовуватися для отримання інформації з наступних питань: приховані або викривлені наміри, підготовки або вчинення корупційних чи інших протиправних дій", - повідомив Погребов.

Крім того, депутат наголосив, що сам вже пройшов перевірку у "компетентних" поліграфологів. В свою чергу, секретар міської ради В'ячеслав Мішалов заявив, що має інформацію про те, що висновки перевірки пана Погребова можуть бути брехливими.

"Я знайомий з багатьма відомими та авторитетними поліграфологами країни. Нещодавно від них я отримав ряд звінків з інформацією про те, що представники Погребова цікавилися тим, чи можна зробити контрольований поліграф, який в разі чого можна буде змінити в інтересах замовника", - заявив Мішалов.

Також секретар міської ради поставив під сумнів опубліковані результати поліграфу, в яких, на думку Мішалова, є ряд спірних питань.

"Наприклад цікаве питання про те, що ви не порушували закон про державні закупівлі. Абсолютно вірно, ви не могли його порушити, тому що ви пішли з посади раніше, ніж цей закон вступив в силу. Більш того я особисто готовий пройти поліграф, якщо ви також відповісте на п'ять простих питань: чи займалися ви чи були ваші дії направлені на дестабілізацію міської ради та її органів? Чи домовлялися ви з вихідцями "Партії Регіонів" або з представниками партії "Опозиційного Блоку" про дії спрямовані на дестабілізацію міської ради? Чи пропонували ви гроші депутатам міськради за критику представників чинної влади? Чи оплачували ви розповсюдження заздалегідь недостовірних матеріалів про депутатів і чиновників, які відмовилися від ваших грошей? Чи вживали ви наркотичні речовини і перебували ви під наркотичним або алкогольним сп'янінням в сесійній залі?", - запитав Мішалов.

Зрештою, депутати відмовились підтримати проект Дмитра Погребова.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...