App Store Google Play

Мішалов поставив під сумнів правдивість результатів поліграфу Погребова

17.05.2017 11:40
Мішалов поставив під сумнів правдивість результатів поліграфу Погребова

Сьогодні, 17 травня, під час чергового пленарного засідання двадцять першої Дніпровської міської ради VІІ скликання депутат Дмитро Погребов запропнував внести на голосування до порядку денного питання щодо впровадження перевірку на брехню працівників міської ради. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Одіозний Дмитро Погребов, який відомий своїми шахрайськими діями та бізнес-аферами, наголосив на необхідності запровадити практику проведення опитування із застосуванням спеціального технічного засобу - комп'ютерного поліграфу для  керівників виконавчих органів та робітників міської ради.

"Поліграф буде використовуватися для отримання інформації з наступних питань: приховані або викривлені наміри, підготовки або вчинення корупційних чи інших протиправних дій", - повідомив Погребов.

Крім того, депутат наголосив, що сам вже пройшов перевірку у "компетентних" поліграфологів. В свою чергу, секретар міської ради В'ячеслав Мішалов заявив, що має інформацію про те, що висновки перевірки пана Погребова можуть бути брехливими.

"Я знайомий з багатьма відомими та авторитетними поліграфологами країни. Нещодавно від них я отримав ряд звінків з інформацією про те, що представники Погребова цікавилися тим, чи можна зробити контрольований поліграф, який в разі чого можна буде змінити в інтересах замовника", - заявив Мішалов.

Також секретар міської ради поставив під сумнів опубліковані результати поліграфу, в яких, на думку Мішалова, є ряд спірних питань.

"Наприклад цікаве питання про те, що ви не порушували закон про державні закупівлі. Абсолютно вірно, ви не могли його порушити, тому що ви пішли з посади раніше, ніж цей закон вступив в силу. Більш того я особисто готовий пройти поліграф, якщо ви також відповісте на п'ять простих питань: чи займалися ви чи були ваші дії направлені на дестабілізацію міської ради та її органів? Чи домовлялися ви з вихідцями "Партії Регіонів" або з представниками партії "Опозиційного Блоку" про дії спрямовані на дестабілізацію міської ради? Чи пропонували ви гроші депутатам міськради за критику представників чинної влади? Чи оплачували ви розповсюдження заздалегідь недостовірних матеріалів про депутатів і чиновників, які відмовилися від ваших грошей? Чи вживали ви наркотичні речовини і перебували ви під наркотичним або алкогольним сп'янінням в сесійній залі?", - запитав Мішалов.

Зрештою, депутати відмовились підтримати проект Дмитра Погребова.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Як нам оздоровити суспільство

Лише активне долучення громадських кіл до життя міста чи держави несе у собі якісь перспективи. Інакше ми приречені на культики капищних жерців, дворових месій чи міських господарників. Бо їх піар-ход...
Останнім часом все більше знецінюється результат вищої освіти в Україні. Після школи абітурієнти складають ЗНО і вступають до вишів, не тому, що бачать себе в тій чи іншій професії, а тому що “т...
Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...