App Store Google Play

У Дніпрі запрацював новий надсучасний сайт міської ради

16.05.2017 13:40
У Дніпрі запрацював новий надсучасний сайт міської ради

Сьогодні, 16 травня, під час прес-конференції секретар міської ради В'ячеслав Мілашов та в.о. заступника міського голови Яніка Мерило презентували новий інформаційний Інтернет-портал міськради. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Тепер офіційна сторінка міськради в інтернеті функціональна, легка у користуванні й насичена сучасними додатками. Фото- і відеогалерея, кабінет мешканця, активний перехід на трансляцію засідань міської ради, можливість подати електронне звернення чи запит, легкий пошук нормативних документів – це далеко не увесь список можливостей нового сайту.

"Ми створили інноваційний сайт, який наповнений новими функціями для користування містян. Так наприклад, кожний бажаючий може переглянути карту законних МАФів у місті, якщо дніпрянин побачив, що той чи інший кіоск стоїть незаконно, він в режимі онлайн зможе подати заявку-скаргу аби міськрада на це швидко відреагувала. Також запрошуємо усіх підписатися на електронну газету міськради - вам на пошту щотижня приходитиме низка найцікавіших новин міста", - зазначив В'ячеслав Мішалов.

Яніка Мерило наголосила, що сайт поки тестовий, і якщо хтось із дніпрян помітить недоліки він може повідомити про них в соцмережі.

"Ми хочемо, аби веб-ресурс запрацював на повну силу. Ми доклали багато зусиль, щоб новий сайт був зручним і насиченим потрібною інформацією. З радістю вислухаємо ваші пропозиції щодо удосконалення. Пишіть у Facebook або на пошту", - зазначила Яніка Мерило.

Також зазначимо, на відміну від попереднього сайту, новий портал - досить зручний та оптимальний у використанні смартфоном або іншим мобільним гаджетом.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ольга АНДРОСОВА

Завжди кажи «ні»

Я особистість, яка виграла в лотерею під назвою «Життя» у категорії «відрізок існування». Так, я народилася занадто пізно щоб вивчати землю та зарано, щоб борознити простори да...
Юрій Фоменко

Ера милосердя

Наступає якась ера милосердя. Усі ті, хто в 2014 році активно гукав російські війська, обіцяв страшну кару проукраїнським громадянам, проклинав Київський Патріархат і НАТО, хаяв Європу, або ж просто с...
Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...