App Store Google Play

У Дніпрі запрацював новий надсучасний сайт міської ради

16.05.2017 13:40
У Дніпрі запрацював новий надсучасний сайт міської ради

Сьогодні, 16 травня, під час прес-конференції секретар міської ради В'ячеслав Мілашов та в.о. заступника міського голови Яніка Мерило презентували новий інформаційний Інтернет-портал міськради. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Тепер офіційна сторінка міськради в інтернеті функціональна, легка у користуванні й насичена сучасними додатками. Фото- і відеогалерея, кабінет мешканця, активний перехід на трансляцію засідань міської ради, можливість подати електронне звернення чи запит, легкий пошук нормативних документів – це далеко не увесь список можливостей нового сайту.

"Ми створили інноваційний сайт, який наповнений новими функціями для користування містян. Так наприклад, кожний бажаючий може переглянути карту законних МАФів у місті, якщо дніпрянин побачив, що той чи інший кіоск стоїть незаконно, він в режимі онлайн зможе подати заявку-скаргу аби міськрада на це швидко відреагувала. Також запрошуємо усіх підписатися на електронну газету міськради - вам на пошту щотижня приходитиме низка найцікавіших новин міста", - зазначив В'ячеслав Мішалов.

Яніка Мерило наголосила, що сайт поки тестовий, і якщо хтось із дніпрян помітить недоліки він може повідомити про них в соцмережі.

"Ми хочемо, аби веб-ресурс запрацював на повну силу. Ми доклали багато зусиль, щоб новий сайт був зручним і насиченим потрібною інформацією. З радістю вислухаємо ваші пропозиції щодо удосконалення. Пишіть у Facebook або на пошту", - зазначила Яніка Мерило.

Також зазначимо, на відміну від попереднього сайту, новий портал - досить зручний та оптимальний у використанні смартфоном або іншим мобільним гаджетом.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...
Суддю-сепаратиста з Криму на посаді не відновлено!Чергова судійська зрада не відбулася! Але, на жаль, це ще не перемога..Пам'ятаєте "вибухове" затримання відвертого сепаратиста, а за суміцниством судд...
Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...