App Store Google Play

У Дніпрі обговорили питання соціальної адаптації ветеранів АТО

16.05.2017 16:40
У Дніпрі обговорили питання соціальної адаптації ветеранів АТО

Сьогодні, 16 травня, Міжнародний фонд "Відродження" у рамках інформаційного семінару з переможцями конкурсу "Сприяння розвитку сталих моделей соціальної адаптації ветеранів АТО" у Дніпрі провів тематичний круглий стіл. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

"Сьогодні ми в Дніпрі - місті, яке є знаковим для усіх нас, саме Дніпро став щитом захисту для всієї країни від війни, це місто в якого є чому повчитися усім громадянам нашої держави. І ми говоримо про військовослужбовців, як про людей, які побудують нову країну", - зазначив представник Фонду.

Протягом зустрічі присутнім розповіли про відомий конкурс для демобілізованих АТОвців, метою якого є - створення та підтримка успішних моделей соціальної адаптації військовослужбовців. Переможці конкурсу, а саме 12 організацій, з поміж 278 проектних пропозицій, представили свої проекти, які реалізовуватимуть протягом наступних шести місяців в дев'яти регіонах України.

Під час круглого столу фахівці також обговорювали найболючіші питання сьогодення. Зокрема радник міського голови Дніпра Максим Музика наголосив, що питання соціальної адаптації АТОвців досить серйозне та потребує комплексного вирішення.

"Соціальна адаптація ветеранів АТО - це велика проблема, і ми не можемо її вирішувати частково. Цей проект покликаний саме для цього, ідея не в тому, що, наприклад, військовослужбовець хоче відкрити свій бізнес, а ми дамо йому на це гроші, а в тому, щоб допомогти реалізувати цю ідею самостійно -  в потрібний час скоординувати, поділитися досвідом інших бізнеснеменів і так інше", - повідомив він.

Радник голови ДніпроОДА з питань демобілізованих учасників АТО Іван Начовний наголосив, що одним із найважливіших завдань є створення можливостей для участі ветеранів АТО у розбудові Нової України – у владі, власному бізнесі, громадянському суспільстві.

"Серед учасників антитерористичної операції патріотів, активних громадян, чия енергія та досвід вкрай необхідні для творення нової, демократичної України. Разом з тим, існують певні небезпеки для людей, які пройшли через збройні конфлікти, потреба адаптації до мирного життя. Громадянське суспільство України вже допомагає подолати ці виклики. І Дніпропетровщина не залишиться осторонь", - зазначив він.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Шпіль Солсберійського собору

Приходить до нас, у Mediaprostir поважного віку чоловік. Каже, що хоче провести захід на багато людей на два дні. Показуємо йому приміщення, чекаємо від нього більш детальної інформації. Під...
Анастасія ГОРЯЧА

Про Укрзалізницю хороше?

Сумнозвісне ПАТ Укрзалізниця не завжди надає погані послуги. Потяг непопулярного напрямку Київ – Маріуполь оснащений такими бажаними функціями, яких українці чекають вже багато років і на відсут...
Люди вже давно на межі. Колись давно це вже було. І сталася революція. Кривава.Але зараз люди змінилися. Вони чекають щось нового. Того, що стане силою, яка втілить їхні мрії про сильну і успішну Укра...
Анастасія ГОРЯЧА

З Днем народження, Дніпро!

А в Дніпрі нічого не змінюється.  Попри обіцянки міської влади почистити і привести до ладу ливневі колектори, після першого ж дощу цієї осені місто знову по коліна у болоті. І стосується не тіль...