App Store Google Play

У Дніпрі обговорили питання соціальної адаптації ветеранів АТО

16.05.2017 16:40
У Дніпрі обговорили питання соціальної адаптації ветеранів АТО

Сьогодні, 16 травня, Міжнародний фонд "Відродження" у рамках інформаційного семінару з переможцями конкурсу "Сприяння розвитку сталих моделей соціальної адаптації ветеранів АТО" у Дніпрі провів тематичний круглий стіл. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

"Сьогодні ми в Дніпрі - місті, яке є знаковим для усіх нас, саме Дніпро став щитом захисту для всієї країни від війни, це місто в якого є чому повчитися усім громадянам нашої держави. І ми говоримо про військовослужбовців, як про людей, які побудують нову країну", - зазначив представник Фонду.

Протягом зустрічі присутнім розповіли про відомий конкурс для демобілізованих АТОвців, метою якого є - створення та підтримка успішних моделей соціальної адаптації військовослужбовців. Переможці конкурсу, а саме 12 організацій, з поміж 278 проектних пропозицій, представили свої проекти, які реалізовуватимуть протягом наступних шести місяців в дев'яти регіонах України.

Під час круглого столу фахівці також обговорювали найболючіші питання сьогодення. Зокрема радник міського голови Дніпра Максим Музика наголосив, що питання соціальної адаптації АТОвців досить серйозне та потребує комплексного вирішення.

"Соціальна адаптація ветеранів АТО - це велика проблема, і ми не можемо її вирішувати частково. Цей проект покликаний саме для цього, ідея не в тому, що, наприклад, військовослужбовець хоче відкрити свій бізнес, а ми дамо йому на це гроші, а в тому, щоб допомогти реалізувати цю ідею самостійно -  в потрібний час скоординувати, поділитися досвідом інших бізнеснеменів і так інше", - повідомив він.

Радник голови ДніпроОДА з питань демобілізованих учасників АТО Іван Начовний наголосив, що одним із найважливіших завдань є створення можливостей для участі ветеранів АТО у розбудові Нової України – у владі, власному бізнесі, громадянському суспільстві.

"Серед учасників антитерористичної операції патріотів, активних громадян, чия енергія та досвід вкрай необхідні для творення нової, демократичної України. Разом з тим, існують певні небезпеки для людей, які пройшли через збройні конфлікти, потреба адаптації до мирного життя. Громадянське суспільство України вже допомагає подолати ці виклики. І Дніпропетровщина не залишиться осторонь", - зазначив він.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...